آپدیت جدید iOS 17 اپل می تواند شامل یک ویژگی ردیابی خلق و خو در اپلیکیشن Health باشد

آپدیت جدید iOS 17 اپل می تواند شامل یک ویژگی ردیابی خلق و خو در اپلیکیشن Health باشد

گزارش اخیر نشان می‌دهد که دستگاه‌های iOS17 و iPadOS17 اپل ممکن است به لطف ویژگی جدیدی که اپل در بخشی از هدف بزرگ‌تر خود برای راه‌اندازی خدمات مشاوره سلامت مبتنی بر هوش مصنوعی به برنامه Health خود اضافه می‌کند، بتوانند حال و هوای کاربر را پیگیری کنند.

با نزدیک شدن به کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سال 2023 (WWDC)، گزارش‌ها و افشاگری‌های زیادی در مورد نسخه iOS 17 منتشر شده است. ما در مورد برخی از ویژگی های جدیدی که این به روز رسانی در چند هفته اخیر به ارمغان خواهد آورد، آشنا شده ایم. این می تواند بر نحوه استفاده از آیفون شما تأثیر بگذارد، از بارگذاری جانبی برنامه گرفته تا جابجایی Siri.

طبق یک گزارش جدید، iOS 17 احتمالاً یک Mood Tracker در برنامه Health داشته باشد. این امکان برای کاربران وجود خواهد داشت که از آن برای ردیابی احساسات خود در طول روز استفاده کنند. این دقیقاً همان چیزی است که انجام خواهد داد!

بر اساس گزارش بلومبرگ توسط مارک گورمن، تحلیلگر مشهور اپل، “ابزارهایی برای ردیابی احساسات و مدیریت شرایط بینایی، مانند نزدیک بینی، امسال به برنامه سلامت اضافه خواهند شد.”

راه اندازی فروشگاه اپل دهلی: تفاوت فروشگاه Apple Saket دهلی با Apple BKC Mumbai چیست

طرفدار سرسخت اپل، Macintosh SE خود را از سال 1984 به Apple BKC Mumbai می آورد و آن را به تیم کوک نشان می دهد.

کاربران می توانند خلق و خوی خود را ثبت کنند، به سوالات مربوط به روز خود پاسخ دهند و یافته ها را در طول زمان در اولین نسخه ردیاب خلق و خوی مقایسه کنند. طبق شایعات، اپلیکیشن Health ممکن است روی آی‌پد نیز راه‌اندازی شود تا محبوبیت این اپلیکیشن افزایش یابد.

اضافه شدن Mood Tracker به آیفون بخشی از هدف بزرگ اپل برای راه اندازی یک سرویس مشاوره سلامت مبتنی بر هوش مصنوعی است. کوارتز، همانطور که در داخل شناخته می شود، به کاربران کمک می کند تا از ورزش، بهبود عادات غذایی خود و خواب بهتر الهام بگیرند. این سرویس بر اساس داده های اپل واچ و هوش مصنوعی، برنامه های مربیگری سلامت شخصی سازی شده را برای افراد ایجاد می کند.

گفته می شود که این دلیل اصلی تاکید اپل بر برنامه Health و سایر اجزای مرتبط با سلامت در اکوسیستم آن است. این نیز دلیل اصلی برای معرفی اپلیکیشن Health به iPad است.

کاربران می توانند احساسات خود را پیگیری کنند، به سوالاتی در مورد چگونگی گذشت روزشان پاسخ دهند و یافته های مربوط به روندهای خلقی را در طول زمان در Mood Tracker بررسی کنند.

اپل ممکن است در آینده از الگوریتم‌هایی برای ارزیابی خلق و خوی کاربر بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده از نوع تایپ، الگوهای گفتار و سایر داده‌های ارسال شده به دستگاه‌های اپل استفاده کند.

اپل همچنین در حال توسعه فن آوری های غیرتهاجمی نظارت بر قند خون و نظارت بر فشار خون برای اپل واچ است که ممکن است در خدمات مربیگری سلامت گنجانده شود.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام