دولت جدید بیهار جلسه پنج روزه قانونگذاری در اولین جلسه کابینه را تصویب می کند ، احتمالاً رئیس مجلس را انتخاب می کند

اعضای مجمع هجدهم بحار که تازه تاسیس شده اند نیز در طول جلسه 23 نوامبر تا 27 نوامبر سوگند یاد می شوند

دولت جدید بیهار جلسه پنج روزه قانونگذاری در اولین جلسه کابینه را تصویب می کند ، احتمالاً رئیس مجلس را انتخاب می کند

نیتش کومار وزیر ارشد بحار به همراه معاونان رئیس جمهور Tarkishore Prasad و Renu Devi در مراسم سوگند در Raj Bhawan در Patna. PTI

پاتنا: در اولین جلسه خود در روز سه شنبه ، کابینه جدید به ریاست وزیر ارشد ، نیتیش کومار ، از 23 نوامبر به جلسه پنج روزه مجلس قانونگذاری دو مجلسه بیهار اشاره کرد.

وزیر امور خارجه آمارندرا پراتاپ سینگ از BJP گفت ، کابینه ایالت پیشنهاد وزارت امور مجلس را برای تشکیل اولین جلسه هفدهمین مجلس و شصتمین جلسه شورای قانونگذاری از 23 نوامبر تا 27 نوامبر تأیید کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره تاخیر در توزیع اوراق بهادار گفت که این اختیار وزیر ارشد است. هیئت دولت همچنین به رئیس وزیر اجازه داد پیش نویس سخنرانی استاندار را که در جلسه مشترک هر دو مجلس ارائه می شود ، تصویب کند.

اعضای مجمع هفدهم تازه تأسیس در طول جلسه سوگند یاد می شوند. رئیس مجمع نیز در این جلسه انتخاب خواهد شد.

دولت NDA به رهبری Nitish Kumar در Bihar چهارده وزیر دیگر دارد – هفت نفر از BJP ، پنج نفر از JD (U) ، و هر یک نفر از HAM و VIP. Tarkishore Prasad و Renu Devi از BJP به عنوان دو معاون وزیر ارشد منصوب شدند.

تاریخ به روز شده:

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

پست های جدید  استخر بادی - یک پزشک
-->