مشاغل بزرگ مادیا پرادش: رأی گیری در 28 کرسی مجمع آغاز می شود. 12 وزیر در میان نامزدهای انتخاباتی

یک مقام رسمی گفت که مقامات 250 تیم پرواز ، 173 تیم نظارتی و 293 ایستگاه بازرسی پلیس ایجاد کرده اند تا از نظرسنجی صحیح اطمینان حاصل کنند.

مشاغل بزرگ مادیا پرادش: رأی گیری در 28 کرسی مجمع آغاز می شود.  12 وزیر در میان نامزدهای انتخاباتی

تصویر نمایندگی رویترز

بوپال: یک مقام گفت که رأی گیری برای مشارکت در 28 کرسی مجلس در مادیا پرادش از صبح امروز آغاز شد.

رای گیری از ساعت 7 صبح آغاز شد و در حالی که به آن پایبند باشید ، ساعت 6 بعد از ظهر پایان می یابد کووید -19 این مقام گفت ، محدودیت ها.

آخرین ساعت رای گیری برای کووید -19 بیماران و افرادی که مشکوک به این بیماری هستند.

وی گفت که مقامات 250 تیم پرواز ، 173 تیم نظارتی و 293 ایستگاه بازرسی پلیس ایجاد کرده اند تا از نظرسنجی صحیح اطمینان حاصل کنند.

این مقام گفت ، در مجموع 355 نامزد ، از جمله 12 وزیر ، درگیری هستند ، و اضافه كرد كه حدود 33000 پرسنل امنیتی در 19 منطقه مستقر شده اند.

وی گفت که 63.67 رأی دهنده در 28 حوزه انتخابیه و 9361 غرفه رای دهی وجود دارد که شامل 3038 غرفه در رده حیاتی قرار دارد.

تعداد مشاغل 54 کرسی مجلس در 10 ایالت در روز سه شنبه برگزار می شود و تقریباً نیمی از این کرسی ها را مادیا پرادش تشکیل می دهد.

انتخابات میان دوره ای در مادیا پرادش پس از تغییر 22 MLA از دولت کنگره کنونی در مارس 2020 به BJP ضروری شد و این منجر به سقوط دولت 15 ماهه کمال نث شد.

سه MLA کنگره دیگر نیز از اسکیندیا و طرفدارانش پیروی کردند و به BJP پیوستند. سه کرسی دیگر مجمع به دلیل مرگ MLA های فعلی خالی است.

تبادل نظر سخت بین رقبای اصلی BJP و کنگره برای مبارزات انتخاباتی برای مشارکت در بازار بود.

ناظران سیاسی گفتند ، در بیشتر کرسی ها ، مبارزه مستقیم بین BJP و کنگره وجود دارد ، در حالی که در دو یا سه کرسی منطقه Gwalior Chambal ، به دنبال حضور BSP در آنجا ، یک مسابقه مثلثی روی کارت ها برگزار می شود.

شیوراژ سینگ چوهان ، وزیر ارشد مادیا پرادش ، نارندرا سینگ تومار ، وزیر اتحادیه ، عضو راجیا سبها از عضو BJP ، جیوتیرادیتیا اسکندیا ، VD شارما ، رئیس دولت BJP ، و اوما بهارتی ، وزیر ارشد پیشین ، مبارزان برجسته BJP بودند.

رئیس کنگره ایالتی و مدیر اجرایی سابق کمال نات ، وزیر ارشد چاتیسگر ، بوپش باقل ، دیگویجایا سینگ ، پیشکسوت کنگره و رهبر حزب از خلبان راجستان ساچین در ایالت گشت و گذار کردند تا برای نامزدهای کنگره تبلیغات انجام دهند.

یک مقام گفت که برای اولین بار در مادیا پرادش است که در مجموع 28 صندلی مجمع در 230 عضو مجلس را در یک حرکت شرکت می کنند.

MLA های کنگره که از 25 کرسی انصراف داده اند اکنون به عنوان نامزدهای BJP درگیر هستند. اخیراً یک کنگره دیگر MLA استعفا داد.

BJP در حال حاضر 107 MLA دارد ، در حالی که کنگره 87 قانونگذار در مجلس دارد.

شمارش آرا در 10 نوامبر انجام خواهد شد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.