مقامات انتخابات ایالات متحده ادعاهای دونالد ترامپ را سرزنش می کنند و می گویند هیچ مدرکی در مورد تقلب در رای دهندگان وجود ندارد

در حالی که تقلب در رای گیری در ایالات متحده بسیار نادر است ، بی نظمی هایی که رخ می دهد اغلب بی نتیجه است ، ماهیت آنها جداست و بعید است نتیجه انتخابات را تغییر دهد.

مقامات انتخاباتی در ده ها ایالت نمایندگان هر دو حزب سیاسی گفتند که هیچ مدرکی مبنی بر نقش داشتن تقلب یا سایر بی نظمی ها در نتیجه رقابت های ریاست جمهوری وجود ندارد ، که این امر موجب توبیخ شدید پرتره دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در مورد یک انتخابات جعلی است.

طی چند روز گذشته ، رئیس جمهور ، اعضای دولت وی ، جمهوری خواهان کنگره و متحدان راستگرای این ادعای دروغین مبنی بر به سرقت رفتن انتخابات از ترامپ را مطرح کرده و از پذیرش نتایجی که جو بایدن را به عنوان برنده نشان داد ، خودداری کردند.

اما مقامات ارشد انتخابات در سراسر کشور در مصاحبه ها و اظهارات گفتند که علی رغم میزان مشارکت در انتخابات و عوارض یک بیماری همه گیر خطرناک ، این روند موفقیت چشمگیری داشته است.

فرانک لاروز ، یک جمهوریخواه که به عنوان وزیر امور خارجه اوهایو خدمت می کند ، گفت: “یک ظرفیت انسانی عالی برای اختراع چیزهایی وجود دارد که درباره انتخابات صحت ندارند.” “نظریه های توطئه و شایعات و همه این موارد بیداد می کند. به دلایلی ، انتخابات آن نوع اساطیر را به وجود می آورد. “

استیو سیمون ، یک دموکرات ، وزیر امور خارجه مینه سوتا ، گفت: “من حتی یک مورد را نمی دانم که کسی استدلال کرده باشد که یک رأی در مواردی شمرده می شود که لازم نیست یا شمرده نمی شود. هیچ تقلبی انجام نشده است. “

سخنگوی اسکات شواب ، وزیر امور خارجه جمهوری خواه در کانزاس ، روز سه شنبه در نامه ای گفت: “کانزاس هیچ مسئله گسترده و منظمی را در زمینه تقلب در رای دهندگان ، ارعاب ، بی نظمی یا مشکلات رای گیری تجربه نکرد.” “ما بسیار خوشحالیم که چگونه انتخابات تا اینجا پیش رفته است.”

مجله نیویورک تایمز روزهای دوشنبه و سه شنبه با دفاتر مقامات عالی انتخابات در هر ایالت تماس گرفتند و از آنها س theyال کردند که آیا آنها به رأی گیری غیرقانونی مشکوک هستند یا مدارکی دارند. مقامات 45 ایالت مستقیماً به آنها پاسخ دادند زمان. برای چهار ایالت باقی مانده ، زمان با دیگر مقامات استان صحبت کرده یا نظرات عمومی منشی های دولت را یافته است. هیچ یک از موارد مهم رای گیری را گزارش نکرده است.

مقامات ایالت تگزاس به سوالات مکرر پاسخ ندادند. اما سخنگوی مقام عالی انتخابات در هریس کانتی ، بزرگترین شهرستان تگزاس با جمعیت بیشتر از بسیاری از ایالت ها ، گفت که فقط چند مسئله جزئی وجود دارد و “ما یک انتخابات بسیار بی وقفه داشتیم.”

روز سه شنبه ، ستوان فرماندار جمهوری خواه در تگزاس ، دان پاتریک ، یک صندوق 1 میلیون دلاری را برای پاداش دادن به گزارش های تقلب در رای دهندگان اعلام کرد.

بعضی از ایالت ها مشکلات کوچکی را که در همه انتخابات مشترک بود توصیف کردند ، آنها گفتند که آنها حل می کنند: چند مورد رأی گیری غیرقانونی یا مضاعف ، برخی اشکالات فنی و برخی اشتباهات جزئی در ریاضیات. مقامات در همه ایالت ها در حال بررسی خود از رای گیری هستند: یک م standardلفه استاندارد فرایند صدور گواهینامه.

شاید هیچ یک از ادعاهای مبارزات انتخاباتی ترامپ بیش از ادعایی که آخر هفته در پنسیلوانیا توسط رودی جولیانی ، وکیل شخصی رئیس جمهور مطرح شد ، مورد توجه قرار نگرفت. روز شنبه ، جولیانی در پارکینگ یک شرکت محوطه سازی فیلادلفیا یک کنفرانس خبری برگزار کرد و ادعا کرد که انتخابات در این شهر با تقلب همراه بوده است.

دفتر مقام عالی اجرای قانون ایالت گفت که هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای جولیانی وجود ندارد و انتخابات در این ایالت “عادلانه و مطمئن” است.

جكلین روادز ، سخنگوی جوش شاپیرو ، دموكرات كه دادستان كل پنسیلوانیا است ، گفت: “بسیاری از ادعاها علیه مشترك المنافع قبلاً رد شده و تكرار این حملات كذب بی پروا است.” “هیچ پرونده قضایی فعال حتی ادعا نمی کند و هیچ مدرکی که تاکنون ارائه شده باشد ، مشکلات گسترده ای را نشان نداده است.”

آنچه در ظهور کرد زمانگزارش این بود که فراتر از رئیس جمهور ، جمهوری خواهان در بسیاری از ایالت ها در تلاش گسترده برای مشروعیت بخشیدن به سیستم رای گیری کشور بودند.

برخی از جمهوری خواهان حتی به سرکوب اعضای حزب خود روی آورده اند که از نظر آنها ، فداکاری کافی برای ریشه کن کردن تقلب نکردند. در جورجیا ، جایی که بایدن پیشرو است ، دو سناتور جمهوری خواه از جورجیا ، کلی لوفلر و دیوید پردو ، که هر دو برای کسب مجدد انتخابات در مرحله دوم قرار دارند ، خواستار استعفای وزیر امور خارجه جمهوری خواه ، برد رافنسپرگر شدند. سناتورها در بیانیه ای گفتند: “وزیر امور خارجه نتوانست انتخابات صادقانه و شفاف را ارائه دهد.”

در واشنگتن ، لورن کالپ ، نامزد جمهوری خواه از دست رفته برای فرمانداری ، در مورد تصمیم وزیر خارجه جمهوری خواه مبنی بر خالی بودن انتخابات از تقلب اختلاف نظر داشته است. وزیر امور خارجه ، کیم وایمن ، به نوبه خود کالپ را به چالش کشیده است و 14 درصد از نتایج عقب مانده است و شواهد تولید می کند. وی در مصاحبه ای گفت: “این فقط پرتاب علف در حصار در این مرحله است ،” ببینید چه چیزی می چسبد. “

دموکراتها بیشتر مورد انتقاد قرار گرفته اند. هفته گذشته ، رهبری جمهوری خواه مجلس قانونگذاری ایالت پنسیلوانیا از کیتی بووکوار ، وزیر امور خارجه دموکرات ها خواست که از قدرت کناره گیری کنند. در ویسکانسین ، رئیس مجلس جمهوری خواه اعلام کرد که کمیته هایی را برای تحقیق درباره تقلب در رای دهندگان در پی پیروزی شدید بایدن در این ایالت تشکیل خواهد داد ، هرچند هیچ مدرکی در این باره وجود ندارد.

قانونگذاران جمهوری خواه در میشیگان روز شنبه به صدور احضاریه برای اسناد در جستجوی “بی نظمی های انتخابات” رای دادند.

در واقع ، جمهوری خواهان در هر سه ایالت “دیوار آبی” “تحقیقات” را آغاز کرده اند یا خواستار ممیزی شده اند: با توجه به کار صدور گواهینامه که در حال انجام است ، این کار زائد است. دموکرات ها می گویند این به سادگی راهی برای تضعیف اعتماد به نتایج است.

روز دوشنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ سرعت تلاش های حقوقی آنها را جلب کرد ، و طرح دادخواست در هفت شهرستان پنسیلوانیا که رئیس جمهور از دست داد و ادعا کرد رای گیری از طریق پست باعث ایجاد یک سیستم ناعادلانه “دو طبقه” در طول انتخابات شد: اگرچه این سیستم در شهرستان ها نیز وجود دارد رئیس جمهور برنده شد این کمپین همچنین از طرح پرونده دیگری برای تشکیل پرونده در میشیگان خبر داد.

رئیس جمهور با ادعاهای نادرست در مورد بدحجابی ها در نوادا و پنسیلوانیا ، پیش بینی می کند که در جورجیا ، جایی که عقب است ، پیروز خواهد شد و گفت که ویسکانسین “به طور رسمی به کمی وقت احتیاج دارد” ، هرچند هیچ توضیحی برای منظورش چیست.

نلی گوربه ، وزیر امور خارجه دموکرات ها در رود آیلند گفت که میزان توجه به انتخابات رأی گیری غیرقانونی را بسیار دشوار می کند. وی گفت: “انجام تقلب در رأی دهندگان در این انتخابات به دلیل تعداد افرادی كه در آن تنظیم شده اند تقریباً غیرممكن است.”

تقلب در رای گیری در ایالات متحده بسیار نادر است. بی نظمی هایی که اتفاق می افتد غالباً بی نتیجه هستند ، ماهیتی جداگانه دارند و بعید است نتیجه انتخابات را تغییر دهند. مهمترین اپیزود تقلب در انتخابات طی چند سال گذشته شامل تلاش برای دستکاری آراots به نفع نامزد جمهوری خواه برای کنگره در کارولینای شمالی ، مارک هریس ، در سال 2018 بود. این طرح یک انتخابات جدید را مجبور کرد و یک مجری که برای هریس کار می کرد ، L. McCrae Dowless ، تحت کیفرخواست است. هریس به جرم تخلف متهم نشد و هرگونه نقشی را انکار کرد.

در مورد انتخابات 2020 ، حاشیه های بایدن در دیوارهای آبی پنسیلوانیا ، میشیگان و ویسکانسین ده ها هزار است. حتی در جورجیا ، که بایدن با بیش از 11000 رأی رهبری می کند ، کشف بی نظمی رای کافی برای تغییر پیروزی در انتخابات دشوار است.

جیک رولو ، سخنگوی جوسلین بنسون ، وزیر امور خارجه دموکرات ها در میشیگان گفت: “ما هیچ مدرکی در مورد تقلب یا بازی ناپاک در دولت واقعی انتخابات ندیده ایم.” “آنچه ما مشاهده کردیم این بود که صاف ، شفاف ، ایمن و دقیق بود.”

هنوز هم ، ترامپ از سال 2016 ، هنگامی که به دروغ ادعا کرد که سرقت رأی برای او رای مردم را خراب کرده ، تقریباً سه میلیون از دست داد ، در مورد تقلب در رای دهندگان قاطع است. پس از انتخابات ، او کمیسیون تقلب در رای گیری را تشکیل داد که در میان اتهامات پنهان کاری ، تعصب و تجاوز غیرمجاز ، هیچ نتیجه ای منحل شد.

حمله ترامپ به سیستم انتخابات در سال جاری متکی به ساختگی یا اغراق فاحش است که شامل انواع مختلفی از مشکلات کوچک است که معمولاً در انتخابات به وجود می آید.

به عنوان مثال ، در اوهایو ، LaRose گفت كه اگرچه كشف تعداد انگشت شماری از بدحجابی ها در انتخابات ایالتی امری عادی نبود ، اما تقلب سیستمی اتفاق نیفتاده است.

وی گفت: “در گذشته ، مردم را به دادستان های محلی و دادستان کل برای رأی دادن غیر شهروندان ارجاع می دادم.” “مثل ده ها یا ده ها نفر است ، نه صدها نفر. هیچ سطح قابل قبولی از تقلب در رای دهندگان وجود ندارد و ما هر یک از این موارد را جدی می گیریم. “

تنش در مورد رای گیری در گرجستان بسیار محسوس است. مبارزات انتخاباتی ترامپ و دو سناتور جمهوری خواه از شفافیت ، که رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه ، “خنده آور” خوانده است ، شکایت کرده اند.

وی در بیانیه ای گفت: “ما به معنای واقعی كلی در هر ساعت حداقل نتایج را منتشر می كردیم.” “من و دفتر من روزانه یا دو بار در روز جلسات مطبوعاتی را برای مطبوعات برگزار می کنیم تا آنها را از طریق تمام شماره ها بررسی کنیم. بنابراین این اتهام خاص خنده آور است. “

وی افزود که اگرچه احتمالاً موارد کوچکی از کلاهبرداری وجود داشت ، اما انتظار نداشت که این مورد به اندازه کافی قابل توجه باشد تا نتیجه را تحت تأثیر قرار دهد.

فقدان هرگونه یافته مهم مربوط به تقلب یا بی نظمی و تمایل حتی مقامات انتخاباتی جمهوری خواهان برای اثبات عملیات روان ، نیز تلاش قانونی ترامپ را زیر پا گذاشته است.

در میشیگان ، مبارزات انتخاباتی ترامپ شکایت کرده و گفته است که به ناظران نظرسنجی آنها امکان مشاهده صحیح شمارش آرا در دیترویت داده نشده است. اما مقامات انتخابات در شهر این موضوع را انکار می کنند و می گویند ده ها ناظر نظرسنجی از هر دو کمپین در داخل مرکز اصلی شمارش در آنجا وجود دارد.

هفته گذشته ، یک قاضی پیشنهاد مبارزات انتخاباتی ترامپ برای توقف شمارش را بر اساس شکایت از ناظران ، رد شواهد اصلی به عنوان “مبهم” و “شنیده” رد کرد.

اتهامات کلاهبرداری از سوی رئیس جمهور و متحدانش به طور محسوسی در ایالت هایی که ترامپ و جمهوری خواهان دیگر در آنها به خوبی عمل کرده اند وجود ندارد.

به عنوان مثال ، در کارولینای جنوبی ، سناتور فعلی جمهوری خواه ، سناتور لیندزی گراهام ، علی رغم این واقعیت که نظرسنجی ها نشان می دهد رقابت تنگاتنگی در آن وجود دارد ، نسبتاً راحت از جیمه هریسون پیروز شد. جان دبلیو ولز ، رئیس هیئت انتخابات کارولینای جنوبی ، اواخر روز دوشنبه گفت ، “من هیچ موردی نشنیده ام” اتهامات اساسی مربوط به کلاهبرداری در این ایالت ، اگرچه وی افزود که منتظر تصمیم نهایی در روند صدور گواهینامه و اعتراض است.

سخنگوی وی در پاسخ به این س ifال که آیا گراهام نگران نتایج در ایالت خود است ، گفت که سناتور “در مورد کشورهایی که حاشیه آنها نزدیک است” بحث کرده است اما از رأی دهندگان کارولینای جنوبی دعوت کرده است تا “هرگونه شواهد تقلب یا بی نظمی” را پیش بکشند.

گراهام ، یکی از متحدان نزدیک ترامپ ، هدف رئیس جمهور را مطرح کرده است. وی از وزارت دادگستری خواست تا ادعاهای مطرح شده در سوگن نامه تبلیغاتی کمپین ترامپ را که از یک کارگر خدمات پستی در اری ، پنسیلوانیا با وی تقسیم شده بود ، تحقیق کند. این کارگر عمدتاً براساس گفتگویی که گفته بود شنیده است ، ادعاهای نامناسب بودن را در شعبه پستی محلی مطرح کرد.

اواخر روز سه شنبه ، پس از گزارش کمیته نظارت بر مجلس در توئیتر مبنی بر اینکه کارگر داستان خود را در گفتگو با دفتر بازرس کل خدمات پست پستی پس داده است ، اعتبار این اظهارنامه زیر سوال رفت. این کارگر بعداً در یک ویدیوی آنلاین انصراف خود را از این کار انکار کرد.

یکی از دبیران امور خارجه که به درخواست های اظهار نظر درباره انتخابات در ایالت خود پاسخ نداد ، کوری استپلتون از مونتانا ، یک جمهوریخواه خارج شده بود. اما استپلتون پیامی را منتشر كرد كه تلویحاً ادعاهای كلاهبرداری رئیس جمهور را در بر می گرفت. وی نوشت: “من از شما حمایت كرده ام ، آقای رئیس جمهور.” “اما آن زمان اکنون به پایان رسیده است! کلاه خود را نوک بزنید ، لب خود را گاز بگیرید وJoeBiden را تبریک بگویید. “

نیک کوراسانیتی ، رید جی اپستین و جیم روتنبرگ c.2020 شرکت نیویورک تایمز

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.