AAP ادعا می کند که آرویند کجریوال در بازداشت خانگی است ، پلیس دهلی این اتهام را رد می کند

مانیش سیسودیا ، معاون وزیر دهلی با ادعای اینکه رئیس AAP در حصر خانگی است ، در خارج از محل اقامت کجریوال با اعضای حزب Aam Aadmi تحصن کرد.

AAP ادعا می کند که آرویند کجریوال در بازداشت خانگی است ، پلیس دهلی این اتهام را رد می کند

رهبران حزب اعمد ادمی در اعتراض به تحصن در خارج از محل سکونت آرویند کجریوال وزیر ارشد دهلی اعتراض کردند و ادعا کرد پلیس دهلی وی را پس از ملاقات با کشاورزان در بازداشت خانگی قرار داده است. حسن نیت ارائه می دهد تصویر: توییتر @ ipathak25

دهلی نو: حزب Aam Aadmi (AAP) روز سه شنبه ادعا کرد که پلیس دهلی پس از ملاقات با کشاورزان معترض در مرز سینگو ، آرویند کجریوال ، رئیس ارشد وزیر را در حصر خانگی قرار داده است ، این ادعا توسط پلیس شهر رد شد.

کجریوال روز دوشنبه از مرز سینگو بازدید کرده و امکانات کشاورزان معترض به قوانین جدید کشاورزی را مورد بازبینی قرار داده بود.

ساوراب بهارداوج ، سخنگوی AAP در یک کنفرانس مطبوعاتی ادعا کرد که پلیس دهلی ، کجریوال را در حصر خانگی قرار داده است.

“به دستور وزارت کشور ، پلیس دهلی از زمان دیدار از کشاورزان در مرز سینگو ، وزیر ارشد ، آرویند کجریوال را در بازداشت خانگی قرار داده است. هیچ کس اجازه خروج یا ورود به محل اقامت خود را ندارد و اجازه ملاقات با کسی را نیز ندارد. وی گفت: “وقتی MLA های ما به ملاقات وزیر ارشد رفتند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و به خیابانها پرتاب شدند. همچنین به داوطلبان حزب اجازه ملاقات داده نشد.”

“رهبران BJP در دروازه های محل اقامت ایستاده اند و مورد استقبال پرسنل پلیس قرار می گیرند. از هر طرف موانع سنگینی وجود دارد و حتی خدمتکار خانه در داخل محل اقامت مجاز نیست. مرکز می ترسد که اگر در این بهارات باند باشد ، وزیر منتخب دهلی در کنار کشاورزان است و دروغ مرکز فاش می شود “، بهاردوج متهم شد.

شهرداران ، معاونان شهردار و دیگر رهبران ارشد سه شرکت شهرداری به رهبری BJP در یک شهر نشسته اند دارنا از روز دوشنبه در خارج از محل اقامت رسمی Kejriwal خواستار آزادی “وجوه مقرر” شد.

بهاردوج همچنین گفت كه اعضای AAP اطمینان حاصل خواهند كرد كه كجریوال “آزاد” می شود.

“به ما گفته شد كه دستورالعملهای مستقیمی از طرف MHA برای نگهداری كجریوال در حصر خانگی تا زمان اعتراض كشاورزان وجود دارد. امروز همه اعضای حزب ما در اینجا جمع شده اند و ما به سمت محل اقامت كجریوال خواهیم رفت. اگر پلیس متوقف شود ، ما رفتار بدی نخواهیم داشت اما به محل اقامت خواهد رفت و اطمینان حاصل خواهد کرد که کجریوال آزاد شده است “.

یک افسر ارشد پلیس دهلی با رد این اتهام گفت: “این درست نیست. وزیر ارشد می تواند به هر کجا بیاید و برود. ما نیروهای امنیتی خود را در خارج از محل اقامت او مستقر کرده ایم. حتی عصر گذشته نیز او بیرون آمده بود.”

افسر گفت: “هیچ محدودیتی در رفت و آمد افراد وجود ندارد. ما تیم های خود را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در آنجا مستقر کرده ایم تا از هرگونه درگیری بین اعضای BJP و AAP جلوگیری کنیم.”

آنتو آلفونس ، معاون کمیساری پلیس (شمال) نیز با توییتی عکسی از ورودی محل اقامت کجریوال را منتشر کرد و ادعاها را رد کرد. “DCP دهلی شمالی” در توئیتی نوشت: “این ادعای CM دهلی در حبس خانگی نادرست است. وی از حق خود برای حرکت آزاد در چارچوب قانون زمین استفاده می کند. تصویری از ورودی خانه همه چیز را می گوید.”

دیگر رهبران AAP نیز ادعا کردند که این مرکز برای اطمینان از عدم پشتیبانی حمایت خود از کشاورزان در اعتصاب ، کجریوال را در حصر خانگی قرار داده است. سانجای سینگ ، نماینده AAP راجیا سبها ، اتهام زد: “آرویند کجریوال از زمان بازگشت از مرز سینگو در حصر خانگی قرار گرفت. دولت نمی خواهد که کجریوال در کنار کشاورزان بایستد و به همین دلیل آنها این قدم را برداشتند.”

وزیر بهداشت دهلی ، Satyendar Jain متهم کرد: “با قرار دادن كجریوال در بازداشت خانگی ، این مرکز می خواهد همه صداهایی را كه در حمایت از كشاورزان آمده است ، مهار كند.” حزب Aam Aadmi (AAP) پشتیبانی خود را از “بهارات بند” که توسط سازمان های کشاورزان فراخوانده شده است ، گسترش داده است.

هزاران کشاورز ، اکثراً از پنجاب ، هاریانا و اوتار پرادش ، در نقاط مختلف مرزی دهلی معترض به قوانین جدید مزرعه هستند. پیشنهاد مرکز برای اصلاح قوانین بحث انگیز نتوانست یخ را با گروه های کشاورز در دور پنجم گفتگوهای روز شنبه قطع کند. .

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. گجت های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.