winzo: Winzo Game Developer Fund II را 5 میلیون دلار اعلام کرد

هند بازی های اجتماعی سکو وینزو از صندوق 5 میلیون دلاری (37.50 کرور روپایی) برای ارتقا اکوسیستم سازنده بازی هندی خبر داده است. این خبر پس از اعلام سرمایه گذاری 18 میلیون دلاری سری B با هدایت صندوق سرگرمی تعاملی جهانی Makers Fund مستقر در سنگاپور ، Courtside Venture مستقر در نیویورک و استیو پاگلیوکا، رئیس مشترک Bain Capital و سرمایه گذار در Epic Games – توسعه دهندگان شرکت Fortnite.
این شرکت پیش از این صندوق I را 1.5 میلیون دلار در ژوئیه 2019 اعلام کرده بود. در پاسخ ، ادعا کرد که 250+ برنامه از توسعه دهندگان کوچک و بزرگ دریافت کرده است و در نهایت سرمایه را در 9 تیم مستقر کرده است. این برنامه تمام آن پروژه ها را بر روی سیستم عامل WinZo قرار داده است. این شرکت مبلغ تخصیص خود را به 5 میلیون دلار افزایش داده است تا تأثیر زیادی در تقویت هند داشته باشد اکوسیستم بازی. برنامه ها تا 31 دسامبر 2020 باز هستند. j
پاوان ناندا ، بنیانگذار WinZO Games ، با اعلام صندوق گفت: ما از اعلام راه اندازی Game Developer Fund II هیجان زده هستیم. از طریق این ابتکار عمل ، ما متعهد می شویم اکوسیستم بازی هند را که در اوج اختلال است ، ارتقا دهیم. استعداد و خلاقیت بی حد و حصر وجود دارد و ما دوست داریم هر چیز دیگری را که یک تیم برای ایجاد گودال در این فضا و ایجاد محصولات بازی لازم است ، ارائه دهیم.