آلمان گروه راست افراطی تیپ 44 گرگ را ممنوع کرد. پلیس به خانه های 11 عضو حمله می کند

44 در نام گروه مخفف چهارمین حرف الفبا ، DD است و مخفف Division Dirlewanger است. اسکار دیرلوانگر جنایتکار جنگی نازی و فرمانده یگان ویژه SS نازی بود

آلمان گروه راست افراطی تیپ 44 گرگ را ممنوع کرد.  پلیس به خانه های 11 عضو حمله می کند

تصویر پرونده وزیر کشور آلمان ، هورست سیهوفر. AP

برلین: وزارت کشور گفت ، بیش از 180 افسر پلیس اوایل روز سه شنبه پس از تحریم دولت آلمان از یک گروه راست افراطی ، به منازل در سه ایالت آلمان یورش بردند.

خبرگزاری آلمان ، خانه های 11 عضو گروه راست افراطی Wolfsbrigade 44 را در هسن ، مکلنبورگ غربی-پامرانیا و نوردراین-وستفالن جستجو کردند تا وجوه این گروه و مطالب تبلیغاتی راست افراطی را مصادره کنند. dpa گزارش شده

وزیر کشور هورست سیهوفر گفت: “هر کسی که علیه ارزشهای اساسی جامعه آزاد ما بجنگد واکنش قاطع دولت ما را احساس خواهد کرد.”

“در این کشور جایی برای انجمنی وجود ندارد که نفرت کاشت و در مورد احیای یک کشور نازی کار کند.”

وزارت کشور گفت که اعضای این گروه خواهان برقراری مجدد دیکتاتوری نازی و لغو دموکراسی هستند. 44 به نام آنها مخفف چهارمین حرف الفبا ، DD است و مخفف Division Dirlewanger است. اسکار دیرلوانگر جنایتکار جنگی نازی و فرمانده یگان ویژه SS نازی بود.

این گروه راست افراطی که در سال 2016 تاسیس شده است ، همچنین به خاطر ایدئولوژی ضد یهودی و نژادپرستانه و همچنین ظاهر خشونت آمیز و پرخاشگرانه خود در جامعه و شبکه های اجتماعی معروف است.

روز سه شنبه ، مأموران در هنگام حملات خود ، چاقو ، یک قمه ، یک عدد کمان و سرنیزه پیدا کردند. آنها همچنین اشیاot عبادی نازی ها مانند سواستیا و پرچم ها را ضبط کردند.

پست های جدید  رئیس آژانس مبهم ایالات متحده تحت فشار است که اجازه می دهد تا انتقال ریاست جمهوری جو بایدن ادامه یابد

در اوایل سال جاری ، دولت آلمان سایر گروه های راست افراطی از جمله Combat 18 و Nordadler را ممنوع کرد dpa گزارش شده

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.