آمازون پیوستن چندین استخدام کالج از IIT، IIM را به تعویق انداخت

مشکل در بهشت ​​فناوری: آمازون پیوستن چندین کالج استخدام شده از IIT، IIM را به تعویق انداخت

آمازون پیوستن چندین نفر را از درایوهای استخدام پردیس خود به تعویق انداخته است. به چندین دانشجو از IIT، IIM و NIT گفته شده است که به جای سال جاری، در سال 2024 به شرکت ملحق شوند.

به دنبال برخی اخراج‌های مهم، احتمالاً در تاریخ کسب‌وکارهای فناوری، آمازون اکنون تاریخ عضویت چندین نفر را که از موسسات معتبر هندی استخدام شده‌اند، مانند IITs و IMs، به تعویق انداخته است، گزارشی توسط Business Today فاش می‌شود. این شرکت اخیراً نزدیک به 9000 کارمند خود را رها کرده و به 18000 نفری که قبلاً در سال جاری اخراج شده بودند اضافه شد.

همچنین بخوانید: بخش فناوری اطلاعات هند برای کاهش 40 درصدی استخدام کالج ها، ابتدا پیشنهادات سال گذشته را در اولویت قرار می دهد.

آمازون به نگرانی های استخدام بیش از حد پرداخته است و اکنون بر کاهش هزینه و رشد درآمد تمرکز کرده است.

مقالات مرتبط

IIT-Madras

IIT-Madras بخش جدیدی را برای ترکیب آموزش پزشکی و مهندسی راه اندازی می کند

IIT-Madras

هیئت دولت اعتباربخشی یکپارچه را برای مؤسسات آموزش عالی از جمله IIT توصیه می کند

در پاسخ به تعویق‌ها، آمازون بیانیه‌ای صادر کرد و توضیح داد که تاریخ شروع برخی از استخدام‌های کالج به دلیل شرایط اقتصادی چالش برانگیز تا شش ماه به تعویق خواهد افتاد.

«با توجه به شرایط چالش برانگیز اقتصادی، ما تاریخ شروع برخی از استخدام‌های کالج خود را تا شش ماه به تعویق می‌اندازیم. ما در حال ارائه کمک برای کمک به رفع هرگونه تأثیر مالی هستیم. آمازون همچنان متعهد به جذب دانشگاه و توسعه نسل بعدی رهبران و سازندگان است.”

این شرکت همچنین برای کاهش هر گونه تاثیر مالی به کمک های خود اطمینان داده است. آمازون تعهد خود را به جذب دانشگاه و پرورش نسل بعدی رهبران و نوآوران تکرار می کند.

همچنین بخوانید: آمازون بزرگترین اخراج خود را آغاز کرد، 18000 نفر در معرض آسیب قرار گرفتند

یک فارغ التحصیل IIT بمبئی تجربه خود را به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که در ابتدا به عنوان مهندس توسعه نرم افزار (SDE-1) با حقوقی در حدود 30 روپیه LPA استخدام شده است. با این حال، او ایمیلی از HR دریافت کرد که به او اطلاع داد پیشنهادش تا ژانویه به تعویق افتاده است. او خاطرنشان کرد که این وضعیت در سراسر IIT گسترش یافت و بسیاری از کارآموزان همکار او نیز با نامه‌های پیشنهادی معوق مواجه شدند.

فارغ التحصیل IIT نگرانی خود را در مورد بی کار بودن برای مدت طولانی ابراز کرد و به قصد خود برای کشف فرصت های جایگزین اشاره کرد. او بر تأثیر منفی بالقوه بر نمایه حرفه ای خود تأکید کرد و فاش کرد که قبلاً شبکه سازی با فارغ التحصیلان را آغاز کرده و به دنبال شغل های دیگر بوده است.

همچنین بخوانید: اخراج فنی: آمازون شروع به خاتمه دادن به افراد بیشتری می کند، این بار از HR و خدمات وب آمازون

به طور مشابه، افراد NIT به نشریه اطلاع دادند که نامه های پیشنهادی آنها به تعویق افتاده است، و برخی از آنها حتی باطل شده اند، به گفته هماهنگ کننده سلول محل قرارگیری از یک NIT.

هفته گذشته، آمازون دور دیگری از اخراج را انجام داد که تقریباً 500 کارمند را در بخش های مختلف در هند تحت تأثیر قرار داد. این طرح کوچک‌سازی با برنامه‌های کاهش نیروی کار گسترده‌تر که توسط اندی جاسی، مدیرعامل آن در ماه مارس اعلام شد، مطابقت دارد که حدود 9000 نفر را تحت تأثیر قرار داد. نکته قابل توجه، آمازون به دیگر شرکت‌های برجسته فناوری مانند متا و گوگل در ساده‌سازی تعداد کارکنان خود در چند وقت اخیر می‌پیوندد.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام