احتمالاً ویوک مورتی و آرون ماجومدار ، آمریکایی-هندی برای کابینه جو بایدن انتخاب می کنند: گزارش ها

مورتی ، ژنرال سابق جراح ایالات متحده ، مشاور عالی هندو-آمریكا رئیس جمهور منتخب جو بایدن در COVID-19 است. مجومدار ، استاد مهندسی مکانیک در استنفورد ، مشاور عالی بایدن در زمینه مسائل مربوط به انرژی بوده است

Vivek Murthy و Arun Majumdar به احتمال زیاد برای کابینه جو بایدن انتخاب می شوند: گزارش ها

ویوک مورتی حسن نیت ارائه می دهد تصویر: فیس بوک

واشنگتن: بر اساس گزارش رسانه ها ، دو آمریکایی برجسته هندی-آمریکایی ، از جمله ژنرال پیشین جراح آمریکایی ، ویوک مورتی ، از جمله گزینه های کابینه در دولت بعدی بایدن-هریس هستند.

مورتی ، که در حال حاضر مشاور عالی هندی-آمریکایی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در این زمینه است کووید -19 ، گزینه بالقوه ای برای پست وزیر بهداشت و خدمات انسانی و استاد دانشگاه استنفورد آرون مجومدار برای پست وزیر انرژی است ، واشنگتن پست و سیاسی روز سه شنبه در گزارش های خود گفت که لیستی از گزینه های بالقوه برای موقعیت های مختلف در کابینه در دولت بایدن را ذکر می کند.

مورتی ، 43 ساله ، در حال حاضر یکی از رئیسان این اتحادیه است کووید -19 هیئت مشورتی انتقال. وی از نزدیکان بایدن در بوده است ویروس کرونا مسائل

به همین ترتیب ، ماجومدار ، استاد مهندسی مکانیک در استنفورد که به عنوان اولین مدیر آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته – انرژی خدمت می کرد ، مشاور عالی بایدن در زمینه مسائل مربوط به انرژی بوده است.

گزارش ، “این دفتر ، كه جوجه كشی فن آوری های نوپای انرژی است ، از حمایت دو جانبه در كنگره برخوردار بوده است ، كه این امر می تواند نشانه خوبی برای تأیید وی توسط سنا باشد.” واشنگتن پست.

از جمله نام های احتمالی دیگر وزیر انرژی ، ارنست مونیز ، وزیر اسبق انرژی است. دن ریچر ، دانشمند دانشگاه استنفورد و الیزابت شروود-راندال ، معاون سابق وزیر انرژی.

برای جایگزینی الکس آذر به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی ، دو نام احتمالی دیگر مندی کوهن ، دبیر وزارت بهداشت و خدمات انسانی کارولینای شمالی و میشل لوجان گریشام ، فرماندار نیومکزیکو هستند.

در این گزارش ها آمده است که مورتی یکی از متخصصان بهداشت عمومی بود که در طول کمپین به طور مداوم به بایدن در مورد بیماری همه گیر اطلاع می داد.

مورتی در پایان سال 2014 ، نوزدهمین جراح عمومی ایالات متحده ، کمی بیشتر از یک سال پس از معرفی وی توسط باراک اوباما ، رئیس جمهور وقت ، شد.

نامزدی وی بیش از یک سال در سنا متوقف شده بود ، بیشتر به دلیل دیدگاه وی مبنی بر اینکه خشونت با اسلحه تهدیدی برای سلامت جامعه است.

وی در دوران تصدی خود گزارشی مهم درباره اعتیاد به مواد مخدر و الكل صادر كرد و آن را “یك آزمایش اخلاقی برای آمریكا” خواند و آن را در زمره گزارشاتی قرار داد كه پیشینیان وی برای جلب توجه به سایر تهدیدهای عمده بهداشت عمومی مانند استفاده از دخانیات ، ایدز ، نیاز به فعالیت بدنی او از زمان ترک دولت ، در مورد تنهایی نوشته و صحبت کرده است.

وی یک جانشین دریادار در سپاه سفارش داده شده خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده بود و در پزشکی داخلی آموزش دیده است. ماجومدار استاد کرسی محاربه Jay Precourt در دانشگاه استنفورد ، عضو هیئت علمی گروه های مهندسی مکانیک و علوم و مهندسی مواد (با احترام) و مدیر مشترک انستیتوی Precourt برای انرژی است ، که فعالیت های تحقیقاتی و آموزشی را با یکدیگر ادغام و هماهنگ می کند. همه هفت مدرسه و موسسه هوور در استنفورد.

او همچنین یک دانشکده در گروه علوم فوتون در SLAC است. در اکتبر 2009 ، ماجومدار توسط رئیس جمهور وقت اوباما معرفی شد و توسط سنا تأیید شد تا به عنوان مدیر موسس آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته – انرژی (ARPA-E) ، که در آن تا ژوئن 2012 خدمت می کرد ، کمک کرد و به ARPA-E تبدیل شد به یک مدل تعالی و نوآوری برای دولت با حمایت دو جانبه از كنگره و سایر سهامداران.

پس از ترک واشنگتن دی سی و قبل از پیوستن به استنفورد ، مجومدار معاون رئیس انرژی در گوگل بود ، جایی که چندین طرح فناوری انرژی را ایجاد کرد ، به ویژه در تقاطع شبکه ، محاسبات و شبکه برق. رئیس جمهور منتخب جو بایدن گفته است که کابینه وی از همه جانبه ترین کابینه است

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.