امارات متحده عربی صدور ویزای سفر به پاکستان ، 11 کشور دیگر را تا اطلاع ثانوی به طور موقت متوقف می کند

وزارت خارجه پاکستان روز چهارشنبه با تایید این خبر که گفته می شود تصمیم مقامات امارات متحده عربی مربوط به موج دوم COVID-19 است

امارات متحده عربی صدور ویزای سفر به پاکستان ، 11 کشور دیگر را تا اطلاع ثانوی به طور موقت متوقف می کند

تصویر نمایندگی رویترز

اسلام آباد: وزارت امور خارجه گفت که امارات متحده عربی روز چهارشنبه صدور ویزای جدید برای بازدید کنندگان از پاکستان و 11 کشور دیگر را تا اطلاع ثانوی به طور موقت متوقف کرد.

تصور می شود تصمیم مقامات امارات متحده عربی مربوط به موج دوم امارات باشد کووید -19 ، “زاهد حافظ چودری ، سخنگوی وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

وی با بیان اینکه دولت به دنبال تایید رسمی مقامات امارات در این زمینه است ، گفت: “ما آموخته ایم که امارات متحده عربی صدور ویزای سفر جدید را به طور موقت تا اطلاع ثانوی برای 12 کشور از جمله پاکستان متوقف کرده است.

وزارت امور خارجه گفت ، با این حال ، تعلیق در ویزاهایی که قبلا صادر شده اعمال نمی شود.

بلافاصله مشخص نبود که چند نوع ویزا تحت تأثیر این تعلیق قرار می گیرند. امارات متحده عربی دارای دسته های مختلف ویزا از جمله تجارت ، توریست ، ترانزیت و دانشجویی است.

سایر کشورهایی که تحت دستورالعمل های جدید ویزای دولت امارات متحده عربی قرار گرفته اند ، شامل ترکیه ، ایران ، یمن ، سوریه ، عراق ، سومالی ، لیبی ، کنیا و افغانستان هستند.

در ماه ژوئن ، هنگامی که پرونده ها در پاکستان در حال افزایش بود ، شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی امارات متحده عربی اعلام کرده بود که خدمات مسافرتی از پاکستان را تا 3 ژوئیه متوقف می کند.

این تصمیم پس از آن اعلام شد که حدود 30 پاکستانی که با هواپیمای امارات وارد هنگ کنگ شدند از نظر آزمایش ویروس مثبت بودند. این شرکت هواپیمایی پروازهای خود را در ماه جولای از سر گرفت اخبار سپیده دم گزارش شده

در ماه آگوست ، هواپیمایی کویت پروازهای تجاری به پاکستان و 30 کشور دیگر را که به دلیل گسترش ویروس کرونا .

از اواخر ماه گذشته تعداد آلودگی ها در پاکستان در حال افزایش است و مقامات اعلام کرده اند که این کشور شاهد موج دوم بروز است کووید -19 . میزان مثبت بیماری به ویژه در شهرهای بزرگ از جمله کراچی ، لاهور ، اسلام آباد ، فیصل آباد و حیدرآباد افزایش یافته است.

روز دوشنبه ، نخست وزیر عمران خان از مردم خواسته بود “به عنوان یک ملت عمل کنند” تا جلوی گسترش رمان را بگیرند ویروس کرونا ، که تاکنون 363،380 نفر را آلوده و 7،230 نفر در این کشور جان خود را از دست داده است.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.