اینترپل به سازمان های اجرای قانون جهانی درباره نامه های آلوده به COVID-19 که رهبران سیاسی را هدف قرار می دهد ، هشدار می دهد

اینترپل اضافه کرده است که برخی از افراد آلوده ممکن است در واقع از مناطق آسیب دیده به مناطق غیر آسیب دیده منتقل شوند و مواردی را که افراد ادعا می کنند نمونه های آلوده مایعات بدن را به صورت آنلاین می فروشند ، برجسته کرد.

اینترپل از نهادهای اجرای قانون در سراسر جهان خواسته است که مواظب باشند کووید -19 نامه های آلوده ای که احتمالاً برای رهبران سیاسی و افراد ارسال می شود.

بر اساس بیانیه صادر شده توسط اینترپل ، دستورالعمل های به روز شده از آموزه های آموخته شده و بهترین شیوه های توسعه یافته در سراسر جهان برای کمک به پلیس در شناسایی و رسیدگی به جرایم تأثیر پذیر استفاده می کند. کووید -19 ، از جمله خشونت خانگی ، کودک آزاری و جرایم اینترنتی.

طبق اطلاعات اینترپل ، همه گیرها به جنایتکاران فرصتی داده اند تا با استفاده کامل از تقاضای تجهیزات حفاظتی ، سریع پول در آورند. رهنمودهای سازمان بین المللی پلیس شامل توصیه هایی در رابطه با گسترش آلودگی عمدی ، نظم عمومی ، کلاهبرداری و پولشویی است.

به گفته یورگن استوك ، دبیر كل اینترپل ، تقاضای زیاد همراه با عرضه محدود باعث ایجاد خواهد شد کووید -19 واکسن معادل طلای مایع به شبکه های جرایم سازمان یافته به عنوان حرکت قانونی نزدیک به زایمان.

اینترپل گفت مواردی وجود داشته است که افراد در تلاش برای ترساندن آنها ، به صورت پزشکان ، کارگران ضروری و مأموران اجرای قانون تف و سرفه کرده اند.

این می تواند برای افراد آلوده به یک خطر قابل توجه باشد کووید -19 ، طبق گزارش اینترپل. علاوه بر این ، مواردی از تلاش برای آلودگی عمدی با تف و سرفه روی سطوح و اشیا گزارش شده است. سازمان جهانی همچنین هشدار داده است که علیرغم خطر محدود ، چند مورد از نامه های تهدیدآمیز آلوده است کووید -19 شخصیت های سیاسی را هدف قرار داده است.

پست های جدید  جی پی مورگان برای خرید دارایی های First Republic، سپرده ها از جمله دارایی های بدون بیمه

اینترپل اضافه کرده است ، با وجود شرایط پزشکی فعلی و مواردی که افراد ادعا می کنند نمونه های آلوده مایعات بدن را به صورت آنلاین می فروشند ، ممکن است برخی از افراد آلوده واقعاً از مناطق آسیب دیده به مناطق غیر آسیب دیده منتقل شوند.

طبق اینترپل ، خدمات پستی و میز جلو باید از تهدیدهای بیولوژیکی بسته های مشکوک مطلع شوند و اقدامات حفاظتی توصیه شده را دنبال کنند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.