به روزرسانی های مستقیم نتایج انتخابات بیهار 2020: شرکای NDA برای دیدار فردا در پاتنا ، اتحاد در مورد سوگند تصمیم می گیرد ، می گوید نیتیش

به روزرسانی های زنده Bihar Election 2020: در سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از ملاقات MLA های تازه انتخاب شده JD (U) در روز پنجشنبه ، نیتیش کومار گفت که NDA در حال تشکیل دولت جدید در Bihar است زیرا مردم به آن اختیار داده اند

آخرین نتایج به روزرسانی انتخابات بهار 2020: PTI به نقل از منابع گفت: با کسب اکثریت NDA در مجمع بیهار ، همه نگاهها به سمت تشکیل دولت بعدی است که احتمالاً به زودی پس از برگزاری جشن های دیوالی در این هفته سوگند یاد می کند.

آنها گفتند كه نیتیش كومار رئیس جمهور JD (U) به عنوان وزیر ارشد برای دوره دیگری از سمت خود برمی گردد.

با کسب اکثریت راحت NDA در مجمع بهار ، اکنون همه نگاه ها به سمت تشکیل دولت بعدی است که احتمالاً به زودی پس از پایان جشن های دیوالی در اواخر این هفته سوگند یاد می کند. PTI به نقل از منابع به نقل از.

آنها گفتند كه نیتیش كومار رئیس جمهور JD (U) به عنوان وزیر ارشد برای دوره دیگری از سمت خود برمی گردد.

آخیلش یداو ، رئیس حزب سماجوادی (SP) روز پنجشنبه ادعای بی نظمی در نظرسنجی های مجلس بهار کرد و ادعا کرد که اتحاد بزرگ RJD ، کنگره و چپها آماده پیروزی در انتخابات هستند اما “در آخرین لحظه نمی توانستند این کار را انجام دهند”.

“ما می خواستیم در مورد بی نظمی های انجام شده با ما (در اوتار پرادش) صحبت کنیم ، اما واقعه جدی تری در بهار اتفاق افتاده است. تجشوی یداو آماده بود تا دولت خود را بسازد اما در آخرین لحظه نتوانست چنین کاری کند. همه کسانی که ایمان دارند وی در گفتگو با خبرنگاران گفت: “امروز ارزشهای دموکراتیک ناراضی هستند و می پرسند که آیا انتخابات چگونه مبارزه می شود؟”

آخیلش ادعا کرد که تنها با 14000 رأی بیشتر ، اتحاد مخالفان می توانستند در بهار پیروز شوند. وزیر سابق اوتار پرادش گفت: “انتخابات بیهار ناخن آورتر از نظرسنجی های ایالات متحده (ریاست جمهوری) بود. من نمی دانم BJP از کدام ترفند استفاده کرد. این تخصص BJP است.”

هفته آینده نیتیش کومار ممکن است به عنوان وزیر ارشد بهار برای چهارمین دوره متوالی سوگند یاد کند اما تاریخ هنوز نهایی نشده است PTI گزارش شده در روز پنجشنبه. با این وجود ، گمانه زنی ها در محافل سیاسی بسیار گسترده است که وی روز دوشنبه سوگند یاد می کند.

وی بعداً روز پنجشنبه به دفتر مرکزی حزب ایالت دیدار خواهد کرد تا با MLA های تازه انتخاب شده و سایر کارمندان JD (U) دیدار کند. منابع راج بهوان گفتند که آنها هیچ ارتباطی درباره زمان برگزاری مراسم تحلیف دریافت نکرده اند.

رهبران ارشد BJP ، از جمله نخست وزیر نارندرا مودی ، کومار را به عنوان وزیر ارشد تأیید کرده اند.

رهبر RJD ، تجاوی یداو روز پنجشنبه گفت که حزب 20 کرسی را با اختلاف “نازک ویفر” از دست داده و همچنین NDA را به dhan ، chhal و bal (پول ، عضله و فریب) متهم کرد.

وی گفت: “ما با اختلاف اندك ویفر 20 كرسی را از دست دادیم. در بسیاری از حوزه های انتخابیه ، 900 رای پستی باطل شد.”

گزارش ها روز پنجشنبه حتی در حالی که احزاب مخالف ادعای تقلب می کردند ، نتیش کومار احتمالاً در 16 نوامبر برای چهارمین بار به عنوان رئیس وزیر بهار سوگند یاد می کند.

احزاب چپ روز چهارشنبه ادعا کردند که “بی نظمی” در مراحل نهایی شمارش آرا در نظرسنجی های مجمع بحار وجود دارد و گفتند که موضوع به زودی در کمیسیون انتخابات (EC) مطرح خواهد شد.

سه حزب چپ – حزب کمونیست هند ، حزب کمونیست هند (مارکسیست) و حزب کمونیست هند (مارکسیست-لنینیست) – از 29 کرسی قابل قبول 16 نظرسنجی در نظر سنجی های بیهار 16 کرسی را به دست آوردند.

“احزاب چپ بر این عقیده اند که برخی بی نظمیهای آشکار در آخرین مراحل شمارش وجود داشته است که باید توسط کمیسیون انتخابات به طور جدی برطرف شود. همراه با دیگر شرکای ماهاگاتبندان ، احزاب چپ این موارد را با کمیسیون انتخابات هند »، سه حزب در بیانیه مشترکی گفتند.

از 16 کرسی ، CPI-ML (آزادسازی) 12 کرسی را به دست آورد ، در حالی که CPI و CPM هر کدام دو کرسی را به دست آوردند.

منابع گفتند که احزاب چپ و شرکای اتحاد آنها RJD در حال شمارش آرا در روز سه شنبه در مورد مسئله قصور رایزنی می کنند و از حمایت کنگره برخوردار هستند.

منابع گفتند که CPI (ML) ، که خواستار بازشماری مجدد در سه کرسی است ، قبل از تماس نهایی در این مورد ، از مراکز شمارش به دنبال تصاویر دوربین مداربسته است.

دیپانکار باتاچاریا ، CPI (ML) گفت: “کمیسیون اروپا باید بازشماری آرا را در همه کرسی هایی که حاشیه پیروزی از آراots پستی باریک تر است ، تضمین کند. چندین نامزد MGB با حاشیه های بسیار کم شکست خورده اعلام شده و بی نظمی هایی در روند شمارش آرا گزارش شده است.” دبیر کل ، اواخر سه شنبه شب در یک توییت.

منابع همچنین حاکی از آن است که احزاب به دنبال کسب اطلاعات در مورد 11 کرسی هستند که همه آنها رقابت های نزدیک بودند. در این موارد ، Mahagathbandhan منابع گفتند که کاندیداها در مراکز شمارش برندگان اعلام شدند ، اما پس از مدتی گواهینامه ها برای رقبای آنها صادر شد.

در بیانیه روز چهارشنبه خود ، احزاب چپ از رای دهندگان بیهار برای حمایت از Mahagathbandhan تشکر کردند.

“این شامل نامزدهای احزاب چپ بود که به مهاگاتبندان کمک کردند تا در انتخابات علیه حاکم BJP-JD (U) و دولت آن یک رقابت روحانی برگزار کند.

در این بیانیه آمده است: “پاسخ جوانان و مردم به موضوعات مربوط به معیشت و اشتغال مردم دلگرم کننده بود.”
همچنین گفت اختلاف سهم آرا both هر دو اتحاد “بسیار بسیار ناچیز” است.

در حالی که اتحاد به رهبری BJP 12 درصد آرا را نسبت به آنچه در انتخابات لوک سبها در سال 2019 شرکت کرده بود ، از دست داد ، جاناتا دال (یونایتد) وزیر ارشد وزیر فعلی نیتیش کومار تنها 43 کرسی را بدست آورد ، در مقایسه با 71 کرسی که در آخرین انتخابات به دست آورده بود. در این بیانیه آمده است: انتخابات مجلس.

“انحراف وزیر ارشد از Mahagathbandhan به BJP ، در میان سایر عوامل ، توسط بخش بزرگی از رأی دهندگان رد می شود. BJP و نخست وزیر (نارندرا) مودی دستور کار مشترک را به یک سطح بسیار بالا مطرح کردند و تلاش کردند تا بطور مشترک پلاریزه کنند این امر عمدتا توسط تمرکز ماهاگاتبندان بر ناراحتی اقتصادی ناشی از قفل و شکست مطلق BJP و متحدانش در مهار همه گیر و بیکاری بزرگ محقق شد.

احزاب چپ گفتند كه از حضور آنها در مجمع بهار برای “پیشبرد اهداف زحمتكشان ، مطرح كردن موضوعات مهم مانند مشاغل و بی عدالتی های اجتماعی / اقتصادی” استفاده خواهد شد.

سه طرف گفتند: “مبارزه برای دستیابی به این اهداف باید به شدت ادامه یابد.”

عملکرد درخشان توسط حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) ، NDA حاکم را قادر ساخت تا به اکثریت ساده در مجمع 243 عضوی بیهار دست یابد ، علی رغم سقوط شدید تعداد JD (U).

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.