بوریس جانسون پس از تماس با MP که بعداً آزمایش COVID-19 مثبت شد ، خود را جدا می کند

طبق قوانین NHS Test and Trace ، انزوای شخصی جانسون باید 10 روز ادامه داشته باشد و در 26 نوامبر پایان یابد

بوریس جانسون پس از تماس با MP که بعداً آزمایش COVID-19 مثبت شد ، خود را جدا می کند

تصویر پرونده بوریس جانسون. AP

لندن: نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون پس از دیدار با یکی از اعضای پارلمان که بعداً مثبت شد ، در حال انزوا است کووید -19 ، داونینگ استریت گفت.

سخنگوی نخست وزیر روز یکشنبه گفت که جانسون توسط سرویس بهداشت ملی (NHS) آزمایش و ردیابی به او اطلاع داده شد که با کسی تماس گرفته که مثبت آزمایش کرده و باید خودش را منزوی کند.

“نخست وزیر قوانین را دنبال می کند و در حال انزوا است. او از داونینگ استریت به کار خود ادامه خواهد داد ، از جمله در پاسخ به واکنش دولت به ویروس کرونا همه گیری ، “سخنگوی گفت.

“نخست وزیر خوب است و هیچ علائمی ندارد کووید -19 ، “سخنگوی افزود.

جانسون در ماه آوریل پس از آزمایش مثبت سه شب را در مراقبت های ویژه در بیمارستان سنت توماس در مرکز لندن گذراند کووید -19 .

طبق قوانین NHS Test and Trace ، انزوا از خود باید 10 روز ادامه داشته باشد و در 26 نوامبر پایان یابد.

پست های جدید  بازار کار هوشمند سازی ساختمان

جانسون صبح روز پنجشنبه جلسه ای به مدت حدود 35 دقیقه با برخی از نمایندگان در دفتر خود در خیابان 10 داونینگ داشت ، از جمله لی اندرسون – نماینده اشفیلد در منطقه میدلندز شرقی انگلیس.

اندرسون بعداً علائمی پیدا کرد و از نظر آزمایش مثبت بود کووید -19 و در صفحه فیس بوک خود ارسال کرد و گفت که او خودش را منزوی می کند.

“روز جمعه احساس چشایی ام را از دست دادم در همان زمان همسرم سردرد سختی داشت. سرفه ، تب نداشتم و احساس خوبی داشتم. ما هر دو شنبه یک آزمایش داشتیم و نتیجه صبح یکشنبه حاصل شد. “

“من و همسرم هر دو آزمایش مثبت داشتیم. احساس می کنم کاملا خوب است و بزرگترین نگرانی من همسرم است که در گروه محافظت شده است. اما هر دو احساس خوبی داریم. “

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.