تولدت مبارک آیشواریا رای باچان: طرفداران شبکه های اجتماعی را تسخیر می کنند تا آرزوی زیبایی ابدی بالیوود را داشته باشند | اخبار فیلم هندی

آیشواریا رای باچان ، قلب دوست بالیوود ، که امروز با اولین بار با “Iruvar” بازی کرد ، یک سال پیرتر می شود. این دیوا در صنعت سرگرمی راهی طولانی را طی کرده و یکی از مشهورترین و مشهورترین بازیگران بالیوود است. از به دست آوردن تاج برای دوشیزه جهان ، ارائه بازی های قابل توجه تا جایگاه قابل توجهی در صنعت هالیوود ، این بازیگر راه طولانی را طی کرده است.

در حالی که امروز شیطان 47 ساله شد ، طرفداران و تحسین کنندگان دست به دست شبکه های اجتماعی خود زده اند تا با پیام های دلچسب ، ستاره محبوب خود را آرزو کنند. نگاهی بیندازید:

هاله ای متفاوت از شخصیت آیشواریا وجود دارد. حضور او روی صفحه همیشه مورد علاقه و علاقه مندان و علاقه مندان به سینما بوده است. او طاقچه ای برای خود ساخته است و هرجا حضورش را جلب می کند ، تأثیر جاودانه ای بر مخاطبانش می گذارد.

پست های جدید  پس از تغییر نام چین 11 مکان در هند، آمیت شاه در بازدید از آروناچال. اژدها ناپاک گریه می کند

او همچنین به بیانیه بی عیب و نقص مد معروف است. او همیشه موفق به حفظ تعادل بین راحتی و سبک می شود و می تواند هر لباسی را با فضل و کمال از بین ببرد. در جبهه کار ، وی آخرین بار در “فانی خان” با بازی آنیل کاپور و راجکومار رائو دیده شد.