تیراندازی در مرکز خرید مایفر در ویسکانسین 8 مصدوم برجای گذاشت. مشکوک هنوز آزاد است

رئیس پلیس واواتوسا ، باری وبر ، هیچ انگیزه ای برای حمله در مرکز خرید مایفر نداد و گفت که اعتقاد بر این است که تیرانداز یک مرد سفید پوست در 20 یا 30 سالگی است اما هنوز مشخص نشده است

تیراندازی در مرکز خرید مایفر در ویسکانسین 8 مصدوم برجای گذاشت.  مشکوک هنوز آزاد است

پلیس و مأموران FBI در مورد تیراندازی در مرکز خرید مایفر ، جمعه 20 نوامبر 2020 ، در واواتوسا ، ویس تحقیق می کنند. چند نفر بعد از ظهر جمعه در بازار مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و پلیس همچنان در جستجوی فرد تیرانداز است. (AP Photo / Nam Y. Huh)

واواتوسا: عصر جمعه پلیس مظنون را در تیراندازی در یک مرکز خرید حومه میلواکی جستجو کرد که منجر به زخمی شدن 7 بزرگسال و یک نوجوان شد.

حدود سه ساعت پس از حادثه 2.50 بعد از ظهر در نزدیکی ورودی فروشگاه میسی ، باری وبر ، رئیس پلیس واواتوسا هیچ انگیزه ای برای حمله در بازار مایفر نداشت. وی گفت: میزان جراحات هشت قربانی مشخص نیست اما همه زنده هستند. وی افزود كه هنگام ورود مقامات ، فرد تیرانداز “دیگر در صحنه نبود”.

وبر به خبرنگاران گفت: “اظهارات اولیه شاهدان نشان می دهد که تیرانداز یک مرد سفیدپوست در 20 یا 30 سالگی است.” “بازرسان در حال تعیین هویت آن مظنون هستند.”

رئیس مرکز خرید را یک صحنه جرم فعال خواند و از مردم خواست که به دور ماندن ادامه دهند. وی گفت این مرکز خرید تا اطلاع ثانوی بسته خواهد ماند.

شاهدان گفتند WISN-TV آنها آنچه را كه عقیده داشتند هشت تا 12 شلیك گلوله است شنیده اند. در حالی که پلیس به دنبال مظنون می گشت ، برخی از افراد در بازار ماندند. این ایستگاه با چندین نفر در خارج از مرکز خرید مصاحبه کرد که گفتند در حالی که جستجو ادامه دارد دوستانشان در داخل فروشگاه ها پناه گرفته اند.

جیل وولی با مادر 79 ساله خود در داخل میسی بودند که درست در جلوی ورودی فروشگاه هشت تا 12 تیراندازی شنیدند.

وولی گفت: “ما اولین شلیک را شنیدیم و فوراً فهمیدیم که این یک گلوله است.” CBS58 در میلواکی. “هر دوی ما فقط به زمین افتادیم.”

وولی گفت که کسی را نمی بیند اما عکسها بسیار نزدیک بوده است. وی افزود که آنها در خلاف جهت زیرزمین فروشگاه دویدند و در آنجا مخفی شدند.

برادرزاده 19 ساله تریش کاکس در فروشگاه لوازم ورزشی Finish Line کار می کند. وی گفت که نگران است زیرا تلفن فروشگاه پاسخ داده نمی شود و وقتی منتظر می ماند در حالی که مأموران FBI بازار را تمیز می کنند ، کینه توز بود.

مأموری که نام خود را نمی برد گفت که این مرکز تجاری “به روش” در حال ترخیص است. پرسنل FBI به شدت مسلح در بازار قابل مشاهده بودند.

اپراتور بازار Brookfield Properties در بیانیه ای اظهار داشت که آنها “از این که امروز مهمانان و مستاجران ما در معرض این حادثه خشونت آمیز قرار گرفتند” دلسرد و خشمگین شدند. آنها از اظهار نظر بیشتر خودداری کردند

Mayfair Mall محل تیراندازی در ماه فوریه بود که در آن یک افسر پلیس شهر ، جوزف منسا ، آلوین کول ، جوان 17 ساله سیاه پوست را به ضرب گلوله کشته است. پلیس گفت که کول در حال فرار از دست پلیس بود. منشا که او نیز سیاه است ، گفت که او به کول شلیک کرده است زیرا کول اسلحه را به سمت او گرفته است. چندین ماه پس از تیراندازی ، این مرکز تجاری هدف اعتراضات پراکنده قرار گرفت.

دادستان منطقه میلواکی از طرح اتهام علیه منسا خودداری کرد ، اما این هفته این شهر با توافق نامه جدایی موافقت کرد که در آن حداقل 130 هزار دلار برای ترک نیرو به منصا پرداخت می شود.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.