جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا ، قول داد “حتی در شرایطی که ترامپ ادعای تقلب در انتخابات را تکرار می کند ،” حق کار پیدا کند “

مقامات انتخابات از هر دو حزب سیاسی به طور علنی اظهار داشتند که انتخابات به خوبی پیش رفت و ناظران بین المللی تأیید کردند که هیچ تخلف جدی وجود ندارد

ویلمینگتون: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، با قول “حق کار کردن” ، از امتناع شدید رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پذیرش نتیجه انتخابات به عنوان “بی نتیجه” ، شانه خالی کرد ، حتی در زمان هشدار دموکرات ها در مورد خطرناک بودن اقدامات رئیس جمهور جمهوری خواه.

ترامپ با طرح ادعاهای پشتیبانی نشده از کلاهبرداری رای دهندگان ، رئیس جمهور آینده را از دریافت جلسات اطلاعاتی منع کرده و بودجه فدرال را که برای کمک به تسهیل انتقال قدرت کمک می کرد ، دریغ کرد. مقاومت ترامپ ، با حمایت جمهوری خواهان ارشد در واشنگتن و سراسر کشور ، همچنین می تواند از تحقیقات پیشین و مجوزهای امنیتی برای کارمندان احتمالی و دسترسی به آژانس های فدرال برای بحث در مورد برنامه ریزی انتقال جلوگیری کند.

همانطور که برخی از دموکراتها و مقامات سابق جمهوری خواه نسبت به عواقب جدی هشدار می دادند ، بایدن روز سه شنبه در حالی که خطاب به خبرنگاران از یک مقر موقت انتقال در نزدیکی خانه خود در مرکز شهر ویلمینگتن ، تلاش کرد دمای کشور را کاهش دهد.

بایدن مواضع ترامپ را چیزی بیش از یک علامت “شرم آور” در میراث رئیس جمهور برکنار توصیف کرد ، در حالی که پیش بینی می کرد جمهوریخواهان در پایتخت هیل واقعیت پیروزی بایدن را بپذیرند. بایدن گفت ، مقاومت جمهوری خواهان “به هیچ وجه پویایی را در آنچه قادر به انجام آن هستیم تغییر نمی دهد.”

بایدن افزود: “جلسات اطلاعاتی اطلاعاتی اضافی” مفید خواهد بود ، اما “ما نمی بینیم که چیزی سرعت ما را کند کند.”

این اظهارات سنجیده شده در حالی است که بایدن خود را برای مقابله با بحرانهای ملی دوئلی آماده می کند که بدون در نظر گرفتن بحث سیاسی ، سلامت ، ایمنی و امنیت اقتصادی میلیونها آمریکایی را تهدید می کند. ویروس کرونا عفونت ها ، بستری شدن ها و مرگ ها در حال افزایش است ، اقتصاد با چشم انداز خسارت طولانی مدت روبرو است و شکاف های سیاسی و فرهنگی کشور ممکن است بدتر شود.

بایدن شرط می بندد که رویکرد کم حرف و ارتباط دو جانبه او – وارونگی شدید از شیوه رئیس جمهور فعلی – به او کمک خواهد کرد تا در روز اول به طور موثر حکومت کند. اما کمی بیشتر از دو ماه قبل از آغاز به کار بایدن ، به نظر می رسید ترامپ و متحدانش مصمم هستند که انتقال خود را تا حد ممکن دشوار کنند.

روز سه شنبه ، ترامپ از حساب توئیتر خود بار دیگر ادعاهای بدون پشتوانه “سو abuse استفاده گسترده از شمارش آرا” را مطرح کرد و پیش بینی کرد که در نهایت در مسابقه ای که قبلاً باخته است پیروز خواهد شد. متحدان وی در کپیتول هیل به رهبری میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا اتهامات بی اساس رئیس جمهور را تشویق کرده اند.

شبکه های اجتماعی به سرعت توییت های ترامپ را به عنوان ادعاهای مورد اختلاف در مورد تقلب در انتخابات پرچم گذاری کردند. هیچ شواهدی از تقلب گسترده در انتخابات سال 2020 وجود ندارد. در واقع ، مقامات انتخاباتی هر دو حزب سیاسی علنا ​​اظهار داشتند که انتخابات به خوبی پیش رفته است و ناظران بین المللی تایید کردند که هیچ تخلف جدی وجود ندارد.

موضوعاتی که ستاد انتخاباتی ترامپ و متحدانش به آن اشاره کرده اند در هر انتخابات معمول است: مشکلات مربوط به امضاها ، پاکت نامه های پنهانکاری و علائم پستی در برگه های رای گیری از طریق نامه های پستی ، و همچنین احتمال وجود تعداد کمی از آرا در انتخابات یا اشتباه در انتخابات. با توجه به اینکه بایدن در حاشیه گسترده ای از ترامپ در ایالت های مهم میدان نبرد ، ترامپ را رهبری می کند ، هیچ یک از این مسائل تاثیری در نتیجه انتخابات نخواهد داشت.

متحدان آمریكا شروع كردند به تصدیق آنچه ترامپ نمی خواهد.

رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل مکرون از طریق کنفرانس ویدیویی با بایدن دیدار کرد. آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان و بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، در میان شش رهبر جهان ، انتخاب بایدن را به وی تبریک گفتند.

“بهتر بساز” شعاری است که بایدن و دولت انگلیس مشترک دارند.

در همین حال ، بایدن تلاش کرد تا در بحبوحه وخیم ترین بحران بهداشتی بیش از یک قرن ، مراقبت های بهداشتی خود را حفظ کند. یکی از رئیس بایدن ویروس کرونا مشاوران ، ژنرال سابق جراح ویوك مورتی ، روز سه شنبه در وعده ناهار مجازی خود ، از طریق تلفن به دموكرات های سنا اطلاع دادند.

در یک سخنرانی بعد از ظهر ، بایدن تنها چند ساعت پس از استدلال در باره صلاحیت دادگاه عالی ، دفاع محکمی از قانون مراقبت مقرون به صرفه ارائه داد. دادگاه عالی هشت سال پیش حکم به سالم نگه داشتن م componentsلفه های اساسی قانون موسوم به “اوباماکر” داد ، اما ترامپ و متحدان جمهوری خواه وی در پی لغو آن هستند.

اگر دادگاه محافظه کار 6-3 در نهایت با GOP موافقت کند ، میلیون ها آمریکایی می توانند پوشش خدمات درمانی خود را از دست بدهند. در حالی که استدلال های روز سه شنبه نشان می دهد دادگاه کل قانون را لغو نمی کند ، این احتمال وزن جدیدی را به بار سنگینی که بایدن از دولت اخراج شده بر عهده دارد اضافه کرد.

بایدن متهم کرد: “این قانونی است که جان انسان ها را نجات می دهد و خانواده های بی شماری را از نابودی مالی نجات می دهد.” وی قول داد که برای تقویت قانون مراقبت های بهداشتی “در اسرع وقت انسانی” با کنگره همکاری کند.

در حال حاضر ، جمهوری خواهان در کپیتول هیل ، مانند کسانی که در دولت ترامپ هستند ، تمایلی به همکاری با دولت بایدن نشان نمی دهند.

وزیر امور خارجه مایک پمپئو روز سه شنبه پیش بینی کرد که یک انتقال آرام – به چهار سال دیگر قدرت ترامپ وجود دارد. و مک کانل تا حد زیادی رویکرد ترامپ را تأیید می کند: “تا زمانی که کالج انتخاباتی رأی ندهد ، هرکسی که کاندیدا شود می تواند نگرانی ها را برطرف کند.”

بایدن بیشتر سه شنبه را در کنار معاون منتخب رئیس جمهور Kamala Harris در تئاتر نزدیک خانه اش کار کرد. انتظار می رود که وی به سرعت رئیس ستاد را معرفی و بررسی انتصابات کابینه را آغاز کند ، هرچند که این اقدامات برای هفته ها نهایی نمی شود.

جمهوری خواهان به طور فزاینده ای در انتظار مهلت دسامبر برای پذیرش علنی نتیجه انتخابات هستند ، و به ترامپ وقت و فضا می دهند تا چالش های قانونی خود را از بین ببرد. این زمانی است که ایالت ها با ضرب الاجل برای تأیید نتایج و یک مهلت 14 دسامبر برای انتخاب آرا College کالج انتخاباتی روبرو می شوند.

همچنین تقریباً به همان مدت زمان لازم برای حل اختلافات انتخاباتی 2000 بین جورج دبلیو بوش جمهوری خواه و ال گور دموکرات بود.

تیم بایدن از اداره خدمات عمومی به رهبری امیلی مورفی ، منصوب شده توسط ترامپ ، می خواهند تا پیروزی بایدن را رسماً تشخیص دهند. تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، بایدن جلسات امنیتی جامع ، بودجه انتقال یا توانایی برقراری ارتباط با آژانس ها برای شروع هماهنگی انتقال قدرت را دریافت نخواهد کرد.

دون بییر ، نماینده دموکرات ویرجینیا ، رهبر انتقال دولت اوباما در وزارت بازرگانی ، گفت: “عدم پذیرش مدیر مورفی برای اطمینان از پیروزی بایدن در انتخابات 2020 رئیس جمهور منتخب ، زندگی آمریکاییان را به خطر می اندازد.” مقامات سابق جمهوری خواه موافقت کردند.

مایک راجرز ، نماینده سابق آرشیو ، با بیان اینکه بایدن فوراً جلسه توجیهی روزانه رئیس جمهور را آغاز می کند ، گفت: “دشمنان ما منتظر وقوع انتقال نیستند.” “این در مورد سیاست نیست ؛ این در مورد امنیت ملی است.”

در همین حال ، به نظر نمی رسید بایدن نگران باشد. وی در اولین جلسه مطبوعاتی خود به عنوان رئیس جمهور منتخب به چندین سال پاسخ داد ، تقریباً همه آنها بر عدم پذیرش حزب جمهوری خواه از تصدیق پیروزی وی بود.

بایدن گفت: “من فقط فکر می کنم این کاملا خجالت آور است.”

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.