جو بایدن با رئیس سازمان ملل صحبت می کند ، در مورد لزوم تقویت مشارکت در مورد مسائل فوری جهانی بحث می کند

بایدن و آنتونیو گوترش در مورد ایجاد مقاومت در برابر چالش های بهداشت عمومی در آینده و مقابله با تهدید تغییرات آب و هوایی صحبت کردند

جو بایدن با رئیس سازمان ملل صحبت می کند ، در مورد لزوم تقویت مشارکت در مورد مسائل فوری جهانی بحث می کند

تصویر پرونده جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا. AP

واشنگتن: جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده روز دوشنبه با آنتونیو گوترش ، دبیرکل سازمان ملل متحد صحبت کرد ، در حالی که دو رهبر درباره لزوم تقویت مشارکت خود در مورد مسائل فوری جهانی از جمله جنگ صحبت کردند کووید -19 ، انتقال گفت.

آنها همچنین در مورد ایجاد مقاومت در برابر چالش های بهداشت عمومی در آینده ، مقابله با تهدید تغییرات آب و هوایی ، پرداختن به مسائل بشردوستانه ، پیشبرد توسعه پایدار ، حفظ صلح و امنیت ، حل منازعات و ارتقا peace دموکراسی و حقوق بشر صحبت کردند.

در بازخوانی فراخوان فراخوان ، رئیس جمهور منتخب همچنین به نگرانی عمیق خود در مورد افزایش خشونت در اتیوپی و خطر آن برای غیرنظامیان اشاره کرد.

بایدن همچنین با رئیس جمهور آرژانتین آلبرتو فرناندز صحبت کرد و متعهد شد که برای مهار کووید -19 همه گیری و پیشبرد امنیت بهداشت جهانی ، از جمله از طریق تقویت نهادهای نیم کره.

انتقال گفت: “او بر نیاز به همکاری نیمکره ای عمیق تر برای پیشرفت اقتصادی ، مبارزه با تغییرات آب و هوا ، تقویت دموکراسی و مدیریت جریان مهاجرت منطقه ای ،” از دیگر چالش های مشترک تأکید کرد.

رئیس جمهور منتخب همچنین به اهمیت معظم له پاپ فرانسیس برای مردم آرژانتین و آمریکای لاتین اعتراف کرد.

در یک تماس تلفنی جداگانه با رئیس جمهور کاراستا آلوارادو از کاستاریکا ، بایدن از رهبری آن کشور در زمینه حقوق بشر ، مهاجرت منطقه ای ، کووید -19 ، و تهدید تغییر آب و هوا.

پست های جدید  نیرمالا سیتارامان، وزیر امور خارجه می گوید: هند و ایالات متحده برای ایجاد پایه های جامعه جهانی صلح آمیز با یکدیگر همکاری می کنند

وی ضمن تأکید بر نگرانی خود از مردم آمریکای مرکزی که می خواهند از طوفان های اخیر و چالش های مربوط به مهاجرت آب و هوا بازسازی شوند.

رئیس جمهور منتخب متعهد شد که همکاری ایالات متحده و کاستاریکا را بر اساس ارزشهای مشترک دموکراتیک تعمیق بخشد ، ضمن اینکه چشم انداز مشترکی را برای رفاه منطقه و م institutionsسسات نیمکره م effectiveثرتر پیش برد ، گفت.

بایدن در یک تماس تلفنی با رئیس جمهور کنیاتا از کنیا علاقه خود را برای ایجاد همکاری در طیف وسیعی از موضوعات ، از جمله مقابله با تهدید تغییر آب و هوا ، حمایت از پناهندگان و جوامع میزبان آنها و پرداختن به چالش های امنیت منطقه ای و بی ثباتی بیان کرد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.