دادگاه سنگاپور اعتراض ۱۱ ساعته قاچاقچی هندی حشیش را رد کرد.

دادگاه سنگاپور اعتراض ۱۱ ساعته قاچاقچی هندی حشیش را رد کرد.

پیشنهاد Tangaraju Suppiah سنگاپوری برای درخواست تجدید نظر و توقف اعدام او در روز سه شنبه رد شد. عکس فایل.

به گزارش رسانه ها، دادگاه سنگاپور درخواست یک قاچاقچی 46 ساله هندی الاصل را برای بررسی پرونده اش، یک روز قبل از اعدام محکوم به اعدام، رد کرد.

به گزارش کانال نیوز آسیا، قاضی دادگاه استیناف، استیون چونگ، روز سه شنبه درخواست تانگاراجو سوپیاه سنگاپوری را برای درخواست تجدیدنظر و توقف اعدام او رد کرد.

سوپیا از سوی ریچارد برانسون میلیاردر بریتانیایی حمایت شده است که ادعا می کند محکومیت او با استانداردها مطابقت ندارد و “سنگاپور ممکن است یک مرد بی گناه را بکشد”.

به سبک طالبان: سنگاپور مرد هندی را به دلیل کمک به قاچاقچی برای پنهان کردن گانجا اعدام می کند

Up in Smoke: آلمان آماده قانونی کردن علف های هرز بود. بعد نشد. چی شد؟

وزارت کشور روز سه‌شنبه به اظهارات برانسون پاسخ داده و گفته است که این اظهارات نشان‌دهنده «بی‌احترامی» به قضات سنگاپور و سیستم عدالت کیفری است. در یک حکم 15 صفحه ای، قاضی چونگ توضیح داد که تانگاراجو نتوانسته است مبنای قانونی برای دادگاه برای بررسی پرونده خود نشان دهد.

وی گفت: «همچنین هیچ مبنایی برای دادگاه وجود ندارد که از قدرت ذاتی خود برای بازگشایی تجدیدنظر کیفری منعقد شده استفاده کند.

قاضی چونگ در این گزارش گفت: «بنابراین این درخواست بدون اینکه برای استماع قرار داده شود رد می شود.

تانگاراجو در اکتبر 2018 توسط قاضی دادگاه عالی به اتهام شریک جرم از طریق توطئه برای قاچاق حشیش محکوم شد. این با تحویل حدود 1 کیلوگرم حشیش به خود بود که بر اساس قانون سوء استفاده از مواد مخدر یک تخلف است.

تانگاراجو به دلیل ناتوانی در انجام هر یک از معیارهایی که او را از مجازات اعدام رها می کرد به اعدام محکوم شد. او بعداً علیه محکومیت و حکم خود تجدید نظر کرد، اما در آگوست 2019 رد شد و دادگاه موافقت کرد که تانگاراجو برای قاچاق حشیش توطئه کرده است و او از تلفن برای برقراری ارتباط با همدست خود، موگان والو استفاده کرده است.

Tangaraju در نوامبر 2022 یک درخواست کیفری برای اجازه درخواست برای بررسی درخواست تجدید نظر به پایان رسیده ارائه کرد. دادگاه در فوریه 2023 نیز این موضوع را رد کرد.

در آخرین پیشنهاد خود، تانگاراجو، که وکالت خود را بر عهده داشت، استدلال کرد که دادستانی نتوانسته است فراتر از شک معقول ثابت کند که او و موگان برای قاچاق مقدار مشخصی 1017.9 گرم حشیش توافق داشتند.

با این حال، قاضی چونگ گفت: هرگز در مورد تانگاراجو در دادگاه این نبود که توافق با موگان برای انتقال مبلغی کمتر از حد آستانه برای مجازات اعدام یا هر مقدار کمتری باشد.

قاضی چونگ گفت: “بنابراین به نظر می رسد که متقاضی اساساً به دنبال ارائه یک استدلال کاملاً جدید است.” وی افزود: موافقت با قاچاق مقدار کشف شده در اختیار موگان در هر صورت بدون شک ثابت شده است. قاضی چونگ با دادستان موافقت کرد که این استدلال جدید مبتنی بر “ادعاهای نادرست” است.

موگان شهادت داده بود که از شخص دیگری حشیش جمع آوری کرده بود و به او دستور داده شده بود که مواد مخدر را به تانگاراجو برساند. او شهادت داد که می‌دانست «دو بلوک مستطیلی شکل که در بسته‌بندی سفید پیچیده شده‌اند» با بازرسی خودش حشیش است، و مواد مخدر متعاقبا تجزیه و تحلیل شد و مشخص شد که حاوی 1017.9 گرم حشیش است.

قاضی چونگ دریافت که هیچ مبنای قانونی برای اعمال قدرت بازبینی دادگاه وجود ندارد.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام