دوست دختر وارون داوان ، ناتاشا دلال برای جشن Karwa Chauth به محل اقامت آنیل کاپور می رسد | اخبار فیلم هندی

کاروا چاوت یکی از مقدس ترین سنت ها برای زنان هندو متاهل در نظر گرفته می شود که از طول طلوع تا طلوع ماه برای زندگی طولانی ، رفاه و سعادت همسر خود روزه می گیرند. و به همین مناسبت ، همسر آنیل کاپور ، سونیتا کاپور ، جشن بزرگی را در محل زندگی خود برگزار می کند.

دیوید داوان فیلمساز ، همسرش کارونا داوان ، همسر پسر روهیت داوان ، ژانوی داوان و دوست دختر وارون داوان ، ناتاشا دلال ، در جشن کاروا چاوت در خانه کاپور شرکت کردند. در حالی که Jaanvi یک لباس بچه گانه صورتی رنگ پوشیده بود ، ناتاشا یک سرخ قرمز خیره کننده به نظر می رسید. این فیلمساز هنگامی که پیراهن چاپی آبی و شلوار رسمی را مشاهده کرد ، تصمیم گرفت ظاهری گاه به گاه پیدا کند.

عکس ها را اینجا بررسی کنید:

ناتاشا دلال (5).

ناتاشا دلال (4).
ناتاشا دلال (2).

در همین حال ، غیر از خانواده داوان ، افراد مشهوری مانند Shilpa Shetty ، Bhavana Pandey ، Chunky Panday ، Neelam Kothari Soni و بیشتر. همچنین ، افراد مشهور از دسته های رسانه های اجتماعی خود استفاده می کردند تا برای طرفداران خود آرزو کنند.

ناتاشا دلال (1).

ناتاشا دلال (3).

پست های جدید  کشتی نجات چینی «دزد قبر» در حال غارت قبرهای جنگی ۸۴۰ مرد در کشتی‌های جنگی بریتانیایی غرق شده در جنگ جهانی دوم برای فولاد گرفتار شد.