رهبران حزب می گویند AIADMK به اتحاد خود با BJP برای انتخابات مجمع تامیل نادو در سال 2021 ادامه دهد

AIADMK و BJP برای نظرسنجی های لوک سبها در سال 2019 همراه با سایر احزاب هماهنگ شده بودند ، با این حال ، اتحاد می تواند تنها یکی از 39 بخش پارلمان در تامیل نادو را بدست آورد

رهبران حزب می گویند AIADMK به اتحاد خود با BJP برای انتخابات مجمع تامیل نادو در سال 2021 ادامه دهد

تصویر پرونده رهبران AIADMK O Panneerselvam و K Palaniswami. توییتر @ AIADMK رسمی

چنای: AIADMK حاکم در تامیل نادو روز شنبه گفت که اتحادش با BJP برای انتخابات مجمع 2021 ادامه خواهد داشت و از اعتماد به نفس خود پیروز خواهد شد که سال آینده در یک نظرسنجی هت تریک خواهد کرد.

رهبران ارشد AIADMK O Panneerselvam و K Palaniswami این خبر را در یك رویداد دولتی در چنای و با حضور آمیت شاه وزیر داخله اتحادیه و كهنه كار BJP اعلام كردند.

وزیر ارشد پالانیسوامی هماهنگ کننده AIADMK و هماهنگ کننده Panneerselvam معاون وی است.

پانیرسلوام گفت: “من می خواهم از طریق این جلسه اطلاع دهم كه در انتخابات آینده (2021) ، اتحاد پیروز AIADMK و BJP ادامه خواهد یافت.”

پالانیسوامی ، که گفت نخست وزیر نارندرا مودی و شاه در تلاشند تا کشور را به یک ابرقدرت تبدیل کنند ، اظهار داشت که “اتحاد ایجاد شده برای نظرسنجی های لوک سبها ادامه خواهد داشت”.

وی گفت: “اتحاد ما حداکثر کرسی ها را به دست خواهد آورد و AIADMK قدرت خود را حفظ خواهد کرد.”

AIADMK و BJP برای نظرسنجی های لوک سبها در سال 2019 ، همراه با دیگران ، از جمله PMK ، همسو شدند ، اما کمباین می تواند تنها کرسی تنها تنی را از 39 بخش پارلمان در تامیل نادو بدست آورد ، و حزب حاکم آن را به دست آورد.

ادعای رهبران عالی در پس زمینه رد اجازه دولت به ول یاترا از BJP ، با هدف افشای DMK به دلیل “وام دهی” به یک گروه ملحد متهم به بدنام کردن سرود تامیل است. کاندا ساشتی کاوچام، آواز در ستایش لرد موروگا ، با استناد به کووید -19 پاندمی.

AIADMK اخیراً با متحد زعفران خود در این زمینه برخورد کرده و آن را به تلاش برای سیاست های بانک های رای متهم کرده است.

رئیس جمهور ایالت BJP ال موروگان پس از تلاش برای بیرون بردن از موکب علی رغم عدم پذیرش مجوز ، در شهرهای مختلف خواستار دستگیری شده است.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.