رهبر اخراج شده DMK ، KP Ramalingam به BJP پیوست ، می گوید سعی می کند MK Alagiri را به مهمانی زعفران بیاورد

دکتر دامپزشک و کشاورز ، KP Ramalingam اهل منطقه سالم است و متعلق به جامعه Gounder است که در منطقه غربی تامیل نادو تأثیر دارد.

رهبر اخراج شده DMK ، KP Ramalingam به BJP پیوست ، می گوید سعی می کند MK Alagiri را به مهمانی زعفران بیاورد

KP Ramalingam در اوایل سال جاری به دلیل “نقض” نظم و انضباط حزب از DMK ​​معلق شد. توییتر @ BJP4TamilNadu_640

چنای: رمالینگام ، نماینده سابق حزب دمکراتیک دموکرات ، روز شنبه در اینجا به BJP پیوست و وی گفت که تلاش خواهد کرد رهبر حزب اخراج شده Dravidian ، MK Alagiri را متقاعد کند که به حزب زعفران بپیوندد.

رامالینگام در حضور دبیرکل ملی و مسئول تامیل نادو ، سی تی راوی و رئیس واحد تامیل نادو L موروگان در دفتر حزب در چنای پیش از سفر آمیت شاه رهبر ارشد و وزیر کشور اتحادیه به کلانشهر به BJP پیوست.

نماینده سابق لوک سبها و راجا صبا گفت که او تلاش خواهد کرد تا آلاگیری را که در حین حضور در DMK از آن حمایت می کرد ، متقاعد کند تا به BJP بپیوندد و افزود که تصمیم فقط توسط او گرفته شود.

رامالینگام در اوایل سال جاری به دلیل “نقض” نظم و انضباط حزب با بیان دیدگاهی در برابر خواست حزب برای جلسه همه جانبه برای بحث در مورد ویروس کرونا پاندمی. وی همچنین از سمت دبیری جناح کشاورزی حزب اش رها شد.

راوی با استقبال از او در میهمانی حزب ، در دسته توییتر خود گفت: “این نشانه بزرگی است که نماینده سابق DMK ، تیرو دکتر KP رامالینگام در روز بازدید اتحادیه وزیر کشور سریAmitShah از چنای به BJP4TamilNadu پیوسته است. این نه تنها باعث ضعف DMK خواهد شد. و پایگاه آن اما تقویت بیشتر BJP در سراسر ایالت “.

رهبر ارشد ، با ابراز اطمینان از ورود رامالینگام به تقویت حزب وی ، استقبال گرمی از وی داشت. رهبران ارشد تامیل نادو از جمله پون راداكریشنان ، سی پی راداكریشنان و ح رجا حضور داشتند.

رامالینگام 66 ساله ، وفادار سرسخت آلاگیری ، سالها پیش هنگامی که نبردی آرام برای جانشینی کارونانیدی در DMK تا سمت بالای رئیس حزب آغاز شد ، در کنار او ایستاد.

پدرسالار فقید ، در طی سال ها ، نشانه های زیادی داده بود که انتخاب او و حزب استالین خواهد بود که در نهایت پس از مرگ کارونانیدی در سال 2018 رئیس جمهور حزب شد. آلاگیری ، که در سال 2014 اخراج شد ، نمی توانست برگردد از آن زمان به حزب.

رامالینگام در میان بیش از 30 رهبر حزب بود که به دلیل انحراف حزب در نظرسنجی های لوک سبها در سال 2014 به حالت تعلیق درآمد و نماینده سابق مجلس تصمیم حزب را خودکامه خواند و بعداً شکار جادوگران را ادعا کرد. در سال 2015 ، حزب او را به سمت وزیر امور خارجه جناح کشاورزان منصوب کرد ، اگرچه او قبلاً با مجازات انتظامی روبرو شده بود.

رامالینگام با یك بلیط DMK به یازدهمین لوك سبها (1996-97) از تیروچنگود انتخاب شد و حزب نیز وی را به راجیا سبها (16-1310) فرستاد. قبل از پیوستن به DMK ، وی با AIADMK بود و از انتخابات Rasipuram در انتخابات مجمع 1980 و 1984 انتخاب شد.

به دنبال مرگ بنیانگذار AIADMK ام جی راماچاندران در سال 1987 او وزن خود را پشت سر جاناکی امل ، همسر وزیر ارشد رئیس جمهور انداخت. وی یک دکتر دامپزشک و یک کشاورز است و از منطقه سالم است و از جامعه گوندر است که در منطقه غربی تامیل نادو تأثیر دارد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.