لنز Panasonic S85: پاناسونیک لنزهای S-S85 را با دیافراگم f / 1.8 برای دوربین های سری Lumix با 59،990 روپیه راه اندازی کرد

پاناسونیک اولین لنز خود را از سری دیافراگم بزرگ مبتنی بر L-mount و طراحی شده برای لومیکس سری S دوربین های بدون آینه فول فریم. لنز جدید S-S85 با فاصله کانونی 85 میلی متر با دیافراگم f / 1.8 ارائه می شود و این شرکت ادعا می کند که برای تقویت عکاسی پرتره افکت بوکه ارائه می دهد.
جدا از این ، این شرکت تأیید کرده است که تمام لنزهای دیافراگم بزرگ آینده از اندازه یکسانی برخوردار خواهند بود و از قطر یکسانی برخوردار خواهند بود تا کاربران بتوانند از فیلترهای لنز یکسان استفاده کنند
لنز Panasonic S-S85: قیمت و در دسترس بودن
لنز پاناسونیک Lumix S-S85 59،990 روپیه است و ماه نوامبر در سراسر مغازه های تجاری پاناسونیک و مدرسه تصویربرداری 4K پاناسونیک در دسترس خواهد بود.
لنز Panasonic S-S85: ویژگی ها
لنز S-S85 با دیافراگم f / 1.8 ارائه می شود و از 9 عنصر در 8 گروه تشکیل شده است. این شرکت از لنزهای 2ED (پراکندگی بسیار کم) برای سرکوب انحراف رنگی محوری و بزرگنمایی انحراف رنگی استفاده کرده است. قطر فیلتر لنز 67 میلی متر است ، با دیافراگم دهانه دیافراگم 9 پره. این شرکت همچنین ادعا می کند که پاناسونیک S85 لنز درجه بندی defocus صاف و بوکه دور و بدون vignetting را ارائه می دهد. این لنز از فاکتور فرم جمع و جور و ناهموار فقط 355 گرم برخوردار است و همچنین از پوشش مقاوم در برابر گرد و غبار / پاشش برای دوام بیشتر برخوردار است.
این شرکت همچنین تأیید کرده است که آنها در حال کار بر روی لنز بزرگنمایی تله فوتو 70-300 میلی متری جدید در کنار لنزهای دیافراگم بزرگ هستند.

پست های جدید  نپال ترتیبی اتخاذ می کند تا به شهروندانی که در خارج از کشور زندگی می کنند اجازه دهند رای دهند