مالا آدیگا-آمریکایی هندی به عنوان مدیر سیاست جیل بایدن بانوی اول ورودی منصوب شد

آدیگا مشاور ارشد جیل و مشاور عالی سیاست مبارزات انتخاباتی بایدن در سال 2020 بود. وی پیش از این در بنیاد بایدن به عنوان مدیر آموزش عالی و خانواده های نظامی کار می کرد

مالا آدیگا-آمریکایی هندی به عنوان مدیر سیاست جیل بایدن بانوی اول ورودی منصوب شد

مالا آدیگا ، مدیر سیاست گذاری بانوی اول به زودی. توییتر / @ ProfSRK

واشنگتن: جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، هندی-آمریکایی مالا آدیگا را به عنوان مدیر سیاست همسرش جیل منصوب کرد و از آنجا که بانوی اول آمدن در آموزش و پرورش تمرکز دارد و قصد ادامه تدریس کلاسهای کالج جامعه را دارد ، یک دست سیاست آموزش با تجربه را انتخاب می کند.

آدیگا مشاور ارشد جیل و مشاور عالی سیاست مبارزات انتخاباتی بایدن در سال 2020 بود. وی پیش از این در بنیاد بایدن به عنوان مدیر آموزش عالی و خانواده های نظامی کار می کرد.

پیش از آن ، در زمان دولت اوباما ، وی معاون معاون وزیر امور خارجه برای برنامه های آکادمیک در دفتر امور آموزشی و فرهنگی بود و در دفتر امور جهانی زنان در وزارت امور خارجه به عنوان رئیس ستاد و مشاور ارشد سفیر کل کار می کرد. .

“مدیر سیاست های جیل بایدن بانوی اول آینده مالا آدیگا خواهد بود ، که به عنوان مشاور ارشد و مشاور سیاستگذاری ارشد در مبارزات انتخاباتی بایدن-هریس خدمت می کرد. آدیگا برای یک بانوی اول کار خواهد کرد که گفته است قصد دارد خانواده های نظامی و آموزشی را در اولویت قرار دهد ، ” CNN گزارش روز جمعه.

بایدن روز جمعه دور دیگری از سمت های کارمندان کاخ سفید را اعلام کرد که توسط دستیاران طولانی مدت بایدن ها پر می شود.

لوئیزا ترل ، که به عنوان مدیر اجرایی بنیاد بایدن فعالیت می کرد ، مدیر دفتر قانونگذاری کاخ سفید می شود. در این گزارش آمده است ، وی با تجربه ای به منصب می آید كه شامل دستیار ویژه رئیس جمهور در امور قانونگذاری در دولت اوباما-بایدن است.

کارلوس الیزوندو ، که در دوران دولت اوباما دبیر اجتماعی جیل بایدن بود ، دبیر اجتماعی کاخ سفید خواهد بود. در این گزارش آمده است كه سفیر كاتی راسل نقش مدیر دفتر كارمندان ریاست جمهوری در كاخ سفید را بر عهده خواهد گرفت.

آدیگا به عنوان مدیر حقوق بشر در اداره چندجانبه و حقوق بشر ستاد امنیت ملی (NSS) خدمت می کرد. قبل از پیوستن به NSS ، وی وكیل وزارت دادگستری بود ، جایی كه وی به عنوان مشاور دادستان كل دادگستری خدمت می كرد.

طبق بیوگرافی وی در وب سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده ، آدیگا قبل از ورود به خدمات دولتی داوطلب شد و سپس نزدیک به دو سال در کارزار انتخاباتی ریاست جمهوری اوباما کار کرد.

وی JD خود را از دانشکده حقوق دانشگاه شیکاگو و MPH خود را از دانشگاه مینه سوتا کسب کرد. وی از دانشگاه گرینل در آیووا با مدرک لیسانس به زبان اسپانیایی فارغ التحصیل شد.

اعلامیه های جدید تنها چند روز پس از آن انجام شد که بایدن اولین دور از کارمندان ارشد کاخ سفید را نشان داد ، از جمله انتصاب مدیر مبارزات انتخاباتی خود ، جن اومالی دیلون ، به عنوان معاون رئیس ستاد و سدریک ریچموند ، رئیس ستاد انتخاباتی به عنوان مدیر دفتر تعامل عمومی کاخ سفید.

در اواخر هفته ، او اعلام کرد که دستیارش رون کلین به عنوان رئیس ستاد وی خدمت خواهد کرد.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.