نتیجه انتخابات Bihar 2020: NDA Bihar را با 123 پیراهن برنده پیروز شد ، در نظر سنجی های ناخن جویدن 2 برنده است. چپ ، تعجب AIMIM بهار

NDA ، که در اوایل روز پیش از آنکه غروب خود را به زیر اکثریت برساند ، پیش افتاد ، اکنون لبه خود را تقویت کرده و قرار است از تعداد جادویی 122 صندلی عبور کند.

نتیجه انتخابات Bihar 2020: NDA Bihar را با 123 پیراهن برنده پیروز شد ، در نظر سنجی های ناخن جویدن 2 برنده است.  چپ ، تعجب AIMIM بهار

تصویر نمایندگی PTI

نتیجه انتخابات بیهار 2020: در پایان ناخن ، اتحاد ملی دموکراتیک (NDA) با اعلام پیروزی خود در 123 کرسی ، به طور رسمی در انتخابات بحار پیروز شد. این اتحاد در دو کرسی نهایی با BJP در دو کرسی جلوتر و JD (U) در یک کرسی پیشرو است. RJD رهبر Tejashwi Yadav بزرگترین حزب با 75 کرسی بود. سایر رقبای Mahagathbandhan به شرح زیر بود: کنگره (19) ، CPI (2) ، CPM (2) ، CPI ML (12).

در میان سایرین ، AIMIM با جیب زدن 5 کرسی در منطقه Seemanchal همه را شگفت زده کرد ، شریک اتحاد او BSP یک کرسی به دست آورد و RLSP Upendra Kushwaha نتوانست حساب خود را باز کند. حزب لوک جانشکتی ، که از NDA جدا شده بود و 137 کرسی را به رقابت می انداخت ، فقط یک کرسی به دست آورد. یک نامزد مستقل نیز برنده ثبت شد.

NDA ممکن است کرسی های لازم را تأمین کند اما RJD است که سخت ترین نبردها را انجام می دهد. آخرین اطلاعات اتحادیه اروپا نشان می دهد که جمعیت در تجمعات تجاوی یداو به رای تبدیل شده اما به اندازه کافی برای جمع آوری تعداد مورد نیاز کرسی ها کافی نیست.

حزب به رهبری تجاوی بیش از 23 درصد آرا popular مردم را در این ایالت به دست آورد ، که بالاترین رأی برای هر حزب در این انتخابات است و آماده است یک کرسی بیشتر از BJP که نخست وزیر نارندرا مودی و ارتش وزرای اتحادیه را برای آن انتخاب می کرد ، به دست آورد .

GSDF که توسط AIMIM ، BSP و RLSP تشکیل شده دارای چهار کرسی و دو کرسی صعود است در حالی که یک نامزد مستقل یک کرسی به دست آورده است.

در همین حال ، LJP به رهبری شیراگ پاسوان فقط می توانست یک صندلی را تهیه کند.

پست های جدید  ژنرال لی شانگفو وزیر دفاع چین برای شرکت در نشست سازمان همکاری شانگهای به هند سفر کرد

شامگاه سه شنبه با عدم پذیرش امتیاز ، RJD ادعاهای انفجاری را علیه نیتیش کومار ، رئیس وزیر بهار و معاون وی سوشیل کومار مودی مطرح کرد. RJD نیتیش را به اعمال فشار بر دادستان های منطقه برای پایین نگه داشتن تعداد صندلی های RJD متهم کرد و ادعا کرد که حزب اجازه نمی دهد “حکم عمومی غارت شود”.

RJD ادعا کرد که مأموران بازگرداندهنده قبلاً پیروزی نامزدهای خود را تبریک گفته بودند ، اما بعداً از صدور گواهی ادعای از دست دادن آنها خودداری کردند.

RJD وزیر ارشد را به تماس افسران برای تغییر نتایج متهم کرد.

RJD همچنین ادعا کرد که تعداد نهایی به نفع آنها خواهد بود زیرا کمیسیون انتخابات “گواهی های پیروزی” را حداقل در 12 کرسی که مسابقه نزدیک است ، عقب نگه داشته است. RJD در یک توئیت ادعا کرد: “این یک غارت اختیار عمومی است.”

مانوج جها ، رهبر حزب ، در گفتگو با خبرنگاران ، دولت فعلی را به فشار بر نمایندگان دمکراتیک در این کرسی های کاملاً مورد اختلاف برای یک حکم مطلوب متهم کرد.

“NDA برای صدور رای مطلوب DM ها را در صندلی های کاملاً مورد اختلاف تحت فشار قرار می دهد. در جاهایی که به ما گفته شد ما برنده شده ایم و فقط منتظر گواهی های پیروزی هستیم ، اکنون به ما گفته شده که آرا را بازشماری خواهیم کرد. جاهایی وجود دارد که ما درخواست می کنیم بازشماری ، اما در آنجا آنها اجازه بازشماری را ندارند. بنابراین ، این ناهنجاری چیست؟ ” مانوج جها رهبر RJD پرسید.

پست های جدید  بیش از 33 معترض طرفدار عمران خان در دادگاه نظامی تحت تعقیب قرار خواهند گرفت

برای دنبال کردن آخرین به روزرسانی ها در نتیجه انتخابات Bihar 2020 ، اینجا را کلیک کنید

در پاسخ به ادعاهای مطرح شده توسط RJD ، کمیسیون انتخابات هند گفت که نامزدهای آنها برای پیروزی در چندین کرسی تبریک گفتند اما بعداً بازشماری مجدد برگزار شد.

مقامات ECI گفتند که طبق یک دستور به تاریخ 18 مه ، 2019 ، در مکانهایی که حاشیه پیروزی کمتر از تعداد آرا rejected پستی است که به دلیل نامعتبر بودن رد می شود ، بیش از حاشیه پیروزی است ، تجدیدنظر در آرا rejected رد شده اجباری است. . EC اظهار داشت: تصحیح مجدد باید به طور اجباری فیلم برداری شود.

حوزه انتخابیه سرب / برنده مهمانی – جشن دنباله دار مهمانی – جشن لبه وضعیت نتیجه
باخری SURYAKANT PASWAN CPM RAMSHANKAR PASWAN BJP 777 برنده شد
باربیگا SUDARSHAN KUMAR JD (U) گجاناند شاهی INC 113 برنده شد
بوري سونیل کومار JD (U) جیتندرا پاسوان CPI ML 462 برنده شد
چاکایی SUMIT KUMAR SINGH مستقل SAVITRI DEVI RJD 581 برنده شد
دهری فات بهادر سنگ RJD SATYANARAYAN SINGH BJP 464 برنده شد
هیلسا کریشناموراری شاران urf پرم موخیا JD (U) آتری مونی اورف شاكتی سینگ یداو RJD 13 در حال پیش رفت
کورهانی آنیل کومار صحنی RJD Kedar Prasad Gupta BJP 712 برنده شد
ماتحانی راج کومار سینگ LJP نارندرا کومار سینگ @ Bogo Singh JD (U) 333 برنده شد
مونگر پراناو کومار BJP AVINASH KUMAR VIDYARTHI RJD 541 در حال پیش رفت
پارباتا دکتر سانجیف کومار JD (U) دیگمبار پراساد تیواری RJD 951 برنده شد
رامگره سوداکار سینگ RJD آمبیکا سینگ BSP 189 برنده شد

Mahagathbandhan برای انتخابات مجلس با سه حزب چپ دست به دست هم داده بود. آنها در 29 مجلس در انتخابات مجمع بهار به رقابت پرداختند. و به نظر می رسد که با افزایش 20 کرسی (12 پیروزی و هشت برتری) به ماهاگاتبندان احزاب چپ نتیجه داده اند.

پست های جدید  جیمی لای ، سرمایه دار رسانه ای طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ ، دو مدیر اپل دیلی متهم به کلاهبرداری

CPI-M دو جیب به جیب زده و از دو نفر پیشرو است. CPI-ML موفق به کسب 9 کرسی شده و نامزدهای آن در سه حوزه انتخابیه پیشتاز هستند. CPI یک صندلی دارد و از سه صندلی جلوتر است.

“ما از ابتدا کاملاً واضح بودیم که باید BJP را شکست دهیم. میزان اعتصاب ما در بهار 80 درصد است و اگر کرسی های بیشتری به ما تعلق می گرفت ، می توانستیم سهم بیشتری در جمع بندی گاتبندان داشته باشیم. اتحاد ما با RJD و کنگره مسائل عدالت اجتماعی را با عدالت اقتصادی ترکیب کرد. یکی بدون دیگری حاصل نمی شود “، یاچوری گفت PTI.

AIMIM اسد الدین اویسی ، نماینده حیدرآباد ، به عنوان یک بسته غافلگیرکننده ظاهر می شود ، با کسب سه کرسی و پیشبرد دو کرسی دیگر. این صندلی در انتخابات میان دوره ای قبلی در بیهار کرسی به دست آورده بود ، اما به نظر می رسد که در منطقه سیمنچال که حضور گسترده ای از رای دهندگان مسلمان را در اختیار دارد ، قابل توجه است.

شریک اتحاد AIMIM BSP نیز یک کرسی به دست آورده است.

به نظر می رسد LJP که در دام خود قرار دارد ، کمک بزرگی به نمایش غیر چشمگیر JD (U) کرده و بر اساس آخرین روند ، در حداقل 30 صندلی به چشم انداز آن آسیب می رساند.

حزب Chirag Paswan ، که کمی قبل از نظرسنجی از NDA در Bihar خارج شد ، قرار است کاملاً مطابق باشد زیرا علی رغم نظرسنجی 5.63 درصدی از 2.70 کرور آرا که تاکنون شمرده شده است ، نه برنده شده و نه در هیچ کرسی پیشرو است.

با ورودی از PTI

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.