پس از تأیید نتایج انتخابات توسط جورجیا برای بایدن ، ستاد انتخاباتی ترامپ به دنبال بازشماری مجدد است

بایدن اولین دموکراتی بود که از سال 1992 پس از بازشماری دست کم پنج میلیون رأی که ​​چندین روز ادامه داشت ، این ایالت را فتح کرد

پس از تأیید نتایج انتخابات توسط جورجیا برای بایدن ، ستاد انتخاباتی ترامپ به دنبال بازشماری مجدد است

تصویر پرونده دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا. AP

واشنگتن: مبارزات انتخاباتی ترامپ چند روز پس از آنکه رئیس جمهور منتخب جو بایدن با کمی بیش از 12000 رأی از سنگر جمهوریخواهان طومار گرفت ، دادخواست بازشماری آرا را در جورجیا ثبت کرده است.

بایدن پس از شمارش مجدد دست نزدیک به پنج میلیون رأی که ​​برای چند روز به طول انجامید ، اولین دموکرات پیروز این ایالت از سال 1992 شد.

از زمان بیل کلینتون در سال 1992 ، جورجیا به کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات رأی نداده بود.

در صورت بازشماری مجدد ، مقامات انتخاباتی در جورجیا باید پنج میلیون برگ آرای قانونی بازشماری شده و بازرسی شده را دوباره اسکن کنند.

“ما متمرکز بر این هستیم که از هر جنبه ای از قانون ایالت جورجیا و قانون اساسی ایالات متحده پیروی کنیم تا هر رأی قانونی شمارش شود. رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و تبلیغات او همچنان به اصرار بر بازشماری صادق در گرجستان، که شامل تطبیق امضا و دیگر پادمان حیاتی، “کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای در اواخر شب خبر داد.

وی گفت: “بدون تطبیق امضا ، این شمارش آرا شمردنی است و دوباره امکان شمارش آرا illegal غیرقانونی را فراهم می آورد. اگر تطبیق امضا وجود نداشته باشد ، این به اندازه شمارش آرا و شمارش مجدد آرا ph جعلی خواهد بود. “

“بیایید از دادن نتایج غلط به مردم جلوگیری کنیم. باید زمانی باشد که شمارش آرا illegal غیرقانونی را متوقف کنیم. امیدوارم که به زودی رقم بخورد. “مبارزات انتخاباتی گفت ، یک روز پس از آنکه وزیر خارجه جورجیا ، که او نیز از همان حزب جمهوریخواه است ، نتایج انتخابات را که بایدن با پیروزی کمی پیروز شد ، رسماً تأیید کرد.

پس از شمارش اولیه آرا در دولت، بایدن رهبری در مورد 14000 رای، که وزیر گرجستان از دولت را وادار به سفارش بازشماری دست که کمی به 12284 کاهش سرب بایدن بود. جورجیا 16 رأی کالج انتخاباتی دارد.

رئیس جمهور منتخب بایدن 306 رأی انتخاباتی را در مقایسه با 232 رأی ترامپ بدست آورده است. برای پیروزی در انتخابات کاخ سفید ، نامزد موفق باید حداقل 270 رأی انتخاباتی از 538 عضو کالج انتخاباتی داشته باشد.

ترامپ در مقایسه با هیلاری کلینتون دموکرات در سال 2016 با پنج درصد گرجستان برنده شد.

ترامپ از پذیرش انتخابات امتناع کرده و چندین پرونده قضایی را به چالش کشیده است که نتایج نظرسنجی را در چندین ایالت به چالش کشیده است.

“نمی توان نتایج یک انتخابات را با صدها هزار رأی جعلی قبول کرد ، آنقدر که بتواند به راحتی انتخابات را برگرداند. شما فقط ناراضی هستید که من نیروها را به خانه متعلق به خانه خود برمی گردانم! ” ترامپ شنبه شب در توییتی گفت.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.