پیش از نتایج مشاغل عمومی اوتار پرادش ، آخیلش یداو BJP را به تقلب در انتخابات متهم کرد

رئیس حزب سماجوادی ، جزئیات بیشتری در مورد این اتهام ارائه نداد ، و گفت که وی اطلاعات دقیق را پس از اعلام نتایج در روز سه شنبه ارائه می دهد

پیش از نتایج مشاغل عمومی اوتار پرادش ، آخیلش یداو BJP را به تقلب در انتخابات متهم کرد

تصویر پرونده آخیلش یداو رئیس حزب سماجوادی. PTI

Lucknow: یک روز قبل از اعلام نتایج انتخابات میان دوره ای هفت حوزه انتخابیه مجلس در اوتار پرادش ، آخیلش یداو رئیس حزب سماجوادی روز دوشنبه حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) را به تقلب در انتخابات به نفع خود متهم کرد.

وی ، اما جزئیاتی در مورد این اتهام ارائه نداد و گفت که پس از اعلام نتایج در روز سه شنبه ، اطلاعات دقیق را ارائه خواهد داد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از پیوستن تعدادی از قانونگذاران BSP و کنگره به حزب ، یداو گفت ، “BJP انجام داده است”دندهلی“(تقلب) ،”دهخا(تقلب) و هر آنچه می توانست با (سو mis استفاده) از دولت انجام دهد. دولت چنان ترتیبی اتخاذ کرده بود که رای دهندگان نتوانند بیرون بیایند (برای استفاده از حق رای خود). “

وی گفت: “من اطلاعات دقیق را پس از اعلام نتایج انطباق انتخابات در 10 نوامبر ارائه خواهم داد.”

درباره انتخابات بیهار ، رئیس جمهور SP اعتماد به نفس داشت که نظرسنجی ها پیش بینی می کند که اتحاد مخالف به رهبری RJD بر سر حاکمیت NDA صحیح باشد و دوره تصدی کسانی که “شروع به نفرت پراکنی در جامعه می کنند” در حال نزدیک شدن است پایان.

وی گفت: حتی در خارج از کشور ، کسانی که می خواستند با تقسیم جامعه حکومت کنند ، توسط مردم برکنار شده اند.

پست های جدید  معرفی بهترین سایت سئو خارجی و لینک بیلدینگ

“من خوشحالم که گروهی از روزنامه نگاران در آنجا (در ایالات متحده) وجود دارد ، که ادعا می کنند در چهار سال گذشته در آنجا ، یک رئیس جمهور بیش از 22 هزار بار دروغ گفته است. اگر روزنامه نگاران اینجا دروغ های رئیس UP و نخست وزیر ، سپس آن را با تنبل بیرون خواهد آمد. “

وی در مورد جنون زدایی گفت که کسانی که پول سیاه ندارند رنج زیادی متحمل شدند و کسانی که پول سیاه دارند کشور را ترک کردند. “BJP مسئول شرایط اقتصاد کشور است. نتیجه دمونتسی شدن این است که تا به امروز ، اقتصاد کشور قادر به بهبودی نبوده است. این نه تنها به تجار بزرگ ، بلکه به تجار کوچک ، کشاورزان و فقرا. “

“با دمونتاسيون ، BJP در اوتار پرادش پيروز شد. اين كار براي اين انجام شد كه BJP بتواند در UP برنده شود. نه تنها دمونتاسيون كردن ، هر تصميمي را كه دولت گرفته است مردم را نااميد كرده است. BJP اعتماد مردم كل كشور را شكست ،” او اضافه کرد.

رهبرانی که به حزب پیوستند ، نمایندگان سابق حزب باهوجان سماج ، کایلاش نات سینگ یداو و قیصر جهان ، نماینده سابق کنگره ، بال کومار پاتل ، و اعضای سابق MLA ، رام سینگ پاتل ، سونیل کومار یداو ، رامش راهی و دیرندرا پراکش بودند.

رئیس حزب سماجوادی همچنین تولد خازنچی نات – کودکی را که متولد شد در حالی که مادرش در صف بانک در Kanpur ایستاده بود پس از تحریک جنسی در سال 2016 – با بریدن کیک و هدیه دادن به او جشن گرفت. SP هر ساله به مناسبت “شکست” حرکت دموکراتیک شدن دولت BJP تولد او را جشن می گیرد.

پست های جدید  هزاران غیرنظامی به دلیل تیراندازی بین ارتش و شبه نظامیان از خارطوم آسیب دیده از نبرد فرار می کنند.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.