چهار آمریکایی هندی-آمریکایی از میان 32 دانشجویی که به عنوان دانش پژوه رودز از ایالات متحده انتخاب شده اند

چهار دانش آموز هندی-آمریکایی شامل Swathi R Srinivasan ، Vijayasundaram Ramasamy ، Garima P Desai و Savarni Sanka

نیویورک: چهار هندی-آمریکایی در میان 32 دانشجویی قرار دارند که به دلیل محققان برای اولین بار در سال جاری به عنوان محققان رودز از ایالات متحده انتخاب شده اند. کووید -19 پاندمی.

گروه متنوعی که برنده بورسیه دانشگاه آکسفورد انگلیس می شوند ، شامل مهاجران و دانشجویان رنگارنگ است.

وزیر امریکایی اعتماد رودز ، الیوت گرسون نام 32 آمریکایی انتخاب شده به عنوان محققان رودز را به نمایندگی از ایالات متحده روز یکشنبه اعلام کرد.

این چهار دانش آموز هندی-آمریکایی شامل Swathi R Srinivasan ، Vijayasundaram Ramasamy ، Garima P Desai و Savarni Sanka هستند.

گرسون گفت ، قبلاً هرگز كلاسی از دانش پژوهان رودز به طور كاملاً مجازی انتخاب نشده است كه هم كاندیداها و هم منتخبان با خیال راحت ، مستقل و دیجیتالی شركت كنند.

وی گفت: کلاس امسال برای بورس تحصیلی معتبر نشان دهنده تنوع قابل توجهی است که ایالات متحده را مشخص و تقویت می کند.

از 32 دانش آموز ، 22 نفر رنگین پوست هستند. 10 نفر سیاه پوست هستند ، برابر است با بیشترین تعداد انتخاب شده در طول یک سال در ایالات متحده ، 9 نفر از آمریکایی های نسل اول یا مهاجر و یک نفر یک رویاپرداز است که دارای فعالیت معوق فعال برای ورودهای کودکی (DACA) است. هفده نفر از برندگان زن ، 14 نفر مرد و یک نفر غیر باینری است.

این جوانان خوش فکر آمریکایی در اکتبر سال آینده به آکسفورد می روند تا در رشته هایی به طور گسترده در علوم اجتماعی ، بیولوژیکی و فیزیکی ، علوم انسانی و سیاست های عمومی تحصیل کنند.

گرسون گفت ، آنها پیش از این رهبرانی هستند و ما اطمینان داریم که مشارکت آنها در امور رفاه عمومی در سطح جهانی به طور گسترده ای گسترش خواهد یافت.

سرینیوازان از اوهایو ، با تمرکز بر نابرابری در بهداشت عمومی ، یک دانشجوی ارشد در کالج هاروارد است که دارای دو غلظت در مطالعات اجتماعی و تاریخ علوم است. وی همچنین در حال نوشتن یک رساله برای گروه شیمی است.

وی کارآموز برنامه مشترک سازمان ملل در زمینه اچ آی وی / ایدز در ژنو بود ، تحقیقات و فعالیت گسترده ای را در زمینه اپیدمی مواد افیونی انجام داده و ریاست برنامه سیاست را در انستیتوی سیاست مدرسه کندی بر عهده داشته است. او همچنین یک طراح رقص غونگرو است.

در آکسفورد ، او قصد دارد کارشناسی ارشد را انجام دهد. در بهداشت بین الملل و طب گرمسیری و کارشناسی ارشد در مطبوعات اجتماعی سیاست ، بیانیه مطبوعاتی از اعتماد رودز گفت.

رامزامی از کانزاس در سال 2018 از دانشگاه جان هاپکینز در رشته مطالعات بهداشت عمومی فارغ التحصیل شد. از زمان فارغ التحصیلی ، او به مدت یک سال دستیار ویژه در بخش بهداشت شهر بالتیمور بود و در حال حاضر به عنوان مشاور سیاست و بودجه در دفتر فرماندار کانزاس ، لورا کلی ، با مسئولیت های ایالتی کار می کند. کووید -19 طرح بازگشایی

در حالی که در جان هاپکینز بود ، او یک داوطلب فعال در زمینه بهداشت و درمان و خدمات اجتماعی در محله های محروم بود. وی همچنین رئیس مشترک شورای دانشجویان هندو دانشگاه بود ، به عنوان دستیار تحقیق و تدریس در بهداشت عمومی کار می کرد و در مبارزات سیاسی بسیار فعال بود. در آکسفورد ، او قصد دارد کارشناسی ارشد را انجام دهد. در بخش سیاست های مقایسه ای اجتماعی و کارشناسی ارشد سیاست های عمومی ، در این انتشار آمده است.

دسایی ، از کالیفرنیا ، در ماه مه سال 2020 از دانشگاه کالیفرنیا ، سانتا کروز فارغ التحصیل شد و دارای دو گرایش در زمینه مطالعات محیطی و اقتصاد است.

او در حال حاضر به عنوان برنامه ریز حمل و نقل در اوکلند ، کالیفرنیا کار می کند. او در UC-Santa Cruz به عنوان دستیار تحقیق در زمینه مسکن و حمل و نقل کار می کرد. او علاقه زیادی به استفاده از اقتصاد به عنوان ابزاری برای حل مسائل فوری آب و هوا دارد. او در آکسفورد قصد دارد کارشناسی ارشد را دنبال کند. در اقتصاد برای توسعه و کارشناسی ارشد در بخش تغییر و مدیریت محیط زیست ، در این نسخه آمده است.

سانکا از کارولینای شمالی یک دانشجوی ارشد در دانشگاه ویک فارست است که در آنجا در رشته های سیاسی و امور بین الملل و در زبان اسپانیایی گرایش دارد ، و یک دانشجوی خردسال در خاورمیانه و آسیای جنوبی است.

وی دارای سوابق آکادمیک کاملی است و رهبر بسیاری از سازمانهای دانشجویی از جمله انجمن دانشجویان هندو و انجمن دانشجویی پیشرفت پناهندگان است. وی همچنین در اسپانیا ، مراکش و نیکاراگوئه تحصیل کرده یا کارهای داوطلبانه انجام داده است. او که در آکسفورد علاقه مند به بهبود وضعیت رفاه مهاجران و حاشیه نشینان است ، قصد دارد کارشناسی ارشد را انجام دهد. در مطالعات پناهندگان و مهاجرت اجباری و استاد سیاست عمومی.

بورس های تحصیلی رودز کلیه هزینه های دو یا سه سال تحصیل در دانشگاه آکسفورد انگلیس را تأمین می کند. بورس های تحصیلی در سال 1902 توسط ویل سیسیل رودز ایجاد شد.

دانش پژوهان رودز در یک فرآیند دو مرحله ای انتخاب می شوند. ابتدا متقاضیان باید توسط کالج یا دانشگاه خود تأیید شوند. امسال بیش از 2300 دانش آموز روند درخواست را آغاز کردند. 953 مورد تأیید 288 کالج و دانشگاه مختلف قرار گرفتند. سپس کمیته های انتخاب در هر یک از 16 منطقه ایالات متحده قوی ترین متقاضیان را دعوت می کند تا برای مصاحبه در مقابل آنها حضور پیدا کنند.

32 دانش پژوه رودز که از ایالات متحده انتخاب شده اند ، به یک گروه بین المللی دانش پژوه که از بیش از 60 کشور در سراسر جهان انتخاب شده اند ، می پیوندند. علاوه بر 32 آمریکایی ، اکنون دانشمندان نیز از کشورهایی از جمله استرالیا ، کانادا ، چین ، آلمان ، هنگ کنگ و هند و غیره انتخاب می شوند.

یک محقق رودز باید نویدبخش رهبری باشد. به طور خلاصه ، گرسون گفت ، ما به دنبال جوانان برجسته با عقل ، شخصیت ، رهبری و تعهد به خدمت هستیم.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.