چگونه صدف اسکالوپ را بخارپز کنیم

صدف بخارپز

بعدی صدف ها بودند. صدف های خود را به خوبی بشویید و آن هایی را که باز هستند یا پوسته های شکسته دارند دور بریزید.

برای خرید صدف اسکالوپ از این سایت اینجا را کلیک کنید

صدف‌های باز بیشتر صدف‌های من قبلاً “تمیز” شده بودند، به این معنی که ریش‌شان برداشته شده است، اما من چند نفر را پیدا کردم. فقط آن الیاف مو مانند را از صدف بیرون بیاورید.

 

ریش صدفی حالا که دیگر در شیکاگو زندگی نمی کنم، دلم برای صدف ها و سیب زمینی های سرخ شده هوپلاف تنگ شده است. بنابراین فکر کردم سعی کنم با استفاده از Instant Pot و CrispLid تا حد امکان آن دستور العمل‌ها را دوباره خلق کنم. باز هم همان فرمول است: 2 دقیقه بخارپز کنید. این بار با رز سفت و موسیر سس درست کردم. Hopleaf از آبجو Wittekerke استفاده می کند، اما من نتوانستم آن را پیدا کنم و یک قوطی سیب در انبار داشتم، بنابراین با آن رفتم.

 

گل سرخ مقداری موسیر را در کره تفت دادم، سیب را اضافه کردم و سپس صدف ها را اضافه کردم. به مدت 2 دقیقه بخار کنید و سریع آزاد کنید (به یک الگوی بسیار آسان برای به خاطر سپردن توجه کنید؟).

 

صدف یکبار دیگر، با مقدار زیادی نان خرد شده سرو کنید تا سس درست شود و مقداری سیب زمینی سرخ شده با CrispLid (یا هر سرخ کن بادی) با آیولی سیر برای غوطه ور کردن و یک لیوان گلاب برای سرو سرو کنید.

 

صدف ها و سیب زمینی های سرخ شده آبکاری شده نتایج مطالعه غذاهای دریایی بخارپز شده من نشان داد که همه این غذاها را بارها و بارها درست می کنم و شما هم باید آنها را امتحان کنید!

 

اگر یک گلدان فوری دارید اما از آن می ترسید، ما در نهایت یک کلاس مجازی برای شما آورده ایم تا به کاهش ترس شما کمک کنیم. با امیلی پاستر، نویسنده کتاب آشپزی و نویسنده مواد غذایی، در روز شنبه، 17 ژوئیه، ساعت 10 صبح به وقت CST، درباره کارهایی که دیگ فوری شما می‌تواند در آشپزخانه شما انجام دهد، در یک مقدمه مجازی برای نمایش قابلمه فوری با امیلی پاستر بیشتر بدانید.

 

کلاس قابلمه فوری

 

منو:

 

ماهی کاد با گوجه فرنگی، زیتون و کیپر

برنج با ورمیشل

تخم مرغ آب پز

شما یاد خواهید گرفت که پخت و پز تحت فشار چگونه کار می کند، چه چیزی یک دیگ فوری را از دیگر زودپزها متمایز می کند و چگونه دیگ فوری می تواند پخت و پز را آسان تر و راحت تر کند. با این نمایش مجازی، دیگ فوری خود را از نزدیک بشناسید و دیگر مرعوب آن نباشید!