کنگره نمی تواند این معما را به عنوان حزب تحت فشار حامیان سیددارامایه و DKS حل کند. تماشا کردن

در میان مذاکرات پر جنب و جوش در کنگره برای تصمیم گیری در مورد نامزد پست عالی در ایالت جنوبی کارناتاکا، هواداران DK Shivakumar روز چهارشنبه پلاکاردهایی را چشمک زدند و شعارهایی را در خارج از محل اقامت راهول گاندی سر دادند.

سیددارامایا و دی کی شیواکومار دو نامزد نخست وزیری کارناتاکا اوایل روز به طور جداگانه با راهول گاندی ملاقات کرده بودند.

در همین حال، همانطور که رسانه ها به نقل از منابع گزارش می دهند که سیددارامایا رهبر ارشد کنگره قرار است وزیر بعدی کارناتاکا شود، حامیان او به جشن های خارج از محل اقامت وی ​​در بنگالور رفتند.

به گفته منابع، کنگره در حال نزدیک شدن به نام سیددارامایا، 75 ساله، برای این نقش است، زیرا او از حمایت اکثر MLA ها برخوردار است و وظیفه اکنون این است که شیواکومار، 61 ساله را به هیئت اعزام کند.

با این حال، این منابع گفتند که شیواکومار در دیدار خود با گاندی نشان داد که در رویارویی با سیددارامایا عقب نشینی نخواهد کرد.

دیدار روز چهارشنبه با راهول گاندی یک روز پس از آن صورت گرفت که سیددارامایا و شیواکومار جلسات جداگانه ای با مالیکارجون خارگ رئیس کنگره در محل اقامت وی ​​برگزار کردند و با وی در مورد تشکیل دولت گفتگو کردند.

در حالی که حامیان هر دو رهبر به دنبال رهبر مربوطه خود هستند، گفته می شود که کنگره در حال کار بر روی یک فرمول تقسیم قدرت است تا همه بخش ها را در خود جای دهد.

سیددارامایا به عنوان نامزد پیشتاز در میان این دو در نظر گرفته می‌شود، در حالی که شیواکومار پاشنه‌های خود را برای تصدی پست بالا جستجو کرده است و ادعا می‌کند که ایالت تحت رهبری او به‌عنوان رئیس حزب ایالتی به دست آمده است و او برای تضمین این پیروزی سخت تلاش کرده است.

پس از پیروزی خیره کننده حزب در انتخابات مجلس با کسب 135 کرسی از مجموع 224 کرسی، کنگره مجموعه ای از جلسات را در مورد اینکه چه کسی وزیر ارشد دولت خواهد بود، برگزار کرده است.

با ورودی های آژانس ها

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام