یدیوراپا از سیددارامایا به دلیل وعده افزایش محدودیت رزرو انتقاد می کند

به‌روزرسانی‌های زنده انتخابات مجلس کارناتاکا: یدیوراپا سیددارامایاه را به دلیل وعده افزایش محدودیت رزرو مورد انتقاد قرار می‌دهد.

یدیوراپا، وزیر سابق کارناتاکا. فایل ANI

در حالی که رهبران حزب تلاش های خود را برای جلب نظر رأی دهندگان افزایش می دهند، کمتر از دو هفته تا انتخابات مجلس 10 مه در کارناتاکا باقی مانده است.

در حالی که کنگره اپوزیسیون، دبیر کل خود، پریانکا گاندی وادرا، را برای دومین روز از مبارزات انتخاباتی به جاده فرستاد، BJP اپوزیسیون تعدادی از رهبران خود، از جمله رهبران ایالتی و ملی، از جمله وزرای ارشد سایر ایالت ها و اتحادیه را فرستاد. .

به‌روزرسانی‌های زنده انتخابات کارناتاکا 2023: پریانکا گاندی در هیریور نمایش جاده‌ای برگزار می‌کند و از مردم می‌خواهد به کنگره رأی دهند.

انتخابات مجلس کارناتاکا: چرا تجاسوی سوریا یکی از مبارزان 40 ستاره BJP نیست

نخست وزیر سابق و پدرسالار JD(S) HD Deve Gowda، 89 ساله، و پسرش، HD Kumaraswamy، وزیر ارشد سابق، مسئول کمپین حزب خود بوده اند.

یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش، شیوراج سینگ چوهان، وزیر ارشد مادیا پرادش، نیرمالا سیتارامان، وزیر دفاع، راجنات سینگ، و دبیر کل حزب مسئول کارناتاکا، آرون سینگ، به نظر می رسد که تمام وزن خود را پرتاب کرده اند. پشت کمپین امروز

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام