,خبرهای جدید" />امروز قصد داریم وارد دنیای کنکور شویم و یکی از برترین تولید کنندگان محتواهای آموزشی کنکور با نام حرف آخر که سال هاست در زمینه آموزش دروس دبیرستان و کنکور فعالیت دارد را به شما عزیزان معرفی کنیم. به طوی که در سال های اخیر به صورت میانگین از هر صد نفر شرکت کننده در کنکور تنها 4 نفر موفق به کسب درصد بالای 50 در درس فیزیک شده اند یعنی 4 درصد از کل علوم ششم ابتدایی اجی مجی شرکت کنندگان. فیزیک هم یکی از دروس چالش بر انگیز کنکور میباشد و در سال های اخیر هم عملکرد خوبی از دانش آموزان در پاسخگویی به سوالات این درس مشاهده نشده است. مشکلی که به شدت در آموزش سنتی به چشم میخورد و باعث شده است تا دانش آموز نتواند به خوبی مطالب را درک کند و مجبور به آموزش پایه اول دبستان حفظ آن شود. نکته اول در مورد قیمت محصولات حرف آخر مربوط به جامع بودن منابع این مجموعه است به نحوی که دانش آموز قرار نیست در کنار منابع این مجموعه به سراغ منابع دیگری نیز برود و مجدد هزینه کند، نکته دوم هم کیفیت آموزش است که از برترین اساتید کشوری در آموزش استفاده شده است و هر ساعت از آموزش هر درس در حرف آخر به طور میانگین 20/000 تومان برای دانش آموز میباشد.

علاوه بر این یکی از دغدعه های والدین در انتخاب منبع هزینه ای است که باید پرداخت کند و در نگاه اول با مشاهده لیست قیمت محصولات حرف آخر ممکن است احساس کند هزینه زیادی را قرار است پراخت کند اما اصلا اینگونه نیست. قسمت اول یعنی آموزش تنها در 60 روز اتفاق خواهد افتاد و با پویا نمایی هایی که به کار برده شده است دانش آموز در قالب 60 روز می تواند بر روی دروس خود مسلط شود. پروژه اول که به پروژه صفر تا صد یا پروژه 1000 ساعته یا برنامه 4 ماهه معروف است و پروژه آموزشی اصلی این موسسه می باشد. پروژه 6040 حرف آخر از برترین محصولات این موسسه است که در بهمن ماه هر سال ارائه می شود. نکته مهمی که در مورد این پروژه یعنی 6040 حرف آخر باید بدانید این است که یک پروژه کامل است و به صورت جمع بندی یا فقط مباحث مهم نمی باشد بلکه صفر تا صد کل دروس آموزش داده شده است.

پکیج 5 روز با حرف آخر شامل 30 ساعت آموزش از کل دروس کنکور است که با برنامه ریزی دقیقی که در کتاب کار آن وجود دارد دانش آموز در طی 5 روز شروع به مطالعه مباحث می کند؛ در پایان هر روز هم برای محم زدن آموخته های دانش آموز برای هر درس یک آزمونک طراحی شده است که دانش آموز آن ها را حل خواهد کرد و با کمک پاسخنمایی که از توسط اساتید ارائه خواهد شد به صورت کامل مطالب را مرور خواهد کرد. همچنین این روند تا 5 روز ادامه خواهد داشت و در پایان روز پنجم یک آزمونک 150 سوالی نیز در اختیار داوطلب قرار داده می شود که از تمامی مباحث پنج روز طرح شده است و دانش آموز یک محک کامل برروی مطالبی که مطالعه کرده است خواهد داشت و از طرفی کل مطالب نیز مرور خواهد شد. همچنین در بازه های متفاوتی از سال فروشگاه حرف آخر بر روی منابع خود از تخفیفات فوق العاده ای استفاده میکند تا دانش آموزان بتوانند از این منابع بهره ببرند.

آموزش های حرف آخر با کمک تکنولوژی های برتر جهان ارائه شده است و این تکنولوژی سبب شده است تا هر آنچه در ذهن مدرس میگذرد بتوان به تصویر کشید و به دانش آموزان نشان داد تا بتوانند مطالب حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان را درک کنند. این موسسه 20 درصد از کل منابع آموزشی خود را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که شامل آموزش، آزمون، برنامه ریزی و پشتیبانی می باشد. برای دریافت این بسته یعنی 5 روز با حرف آخر کافیست عبارت ” 5 روز” را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره های زیر تماس بگیرید تا دپارتمان مشاوره حرف آخر به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند. اما با تدریس های موسسه حرف آخر و تکنولوژی به کار برده شده در آن دیگر هیچ نیازی به حفظ کردن نخواهد بود و تنها با الگو و انیمیشن داوطلب به تسلط کامل در یادگیری دروس خواهد رسید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دینی حرف آخر لطفا از صفحه ما بخواهید.