,خبرهای جدید" />داشتن یک تفریح در آخر هفته می تواند به شما در یادگیری کمک کند. پس اگر این سوال ذهن شما را مشغول کرده است حتماً تا آخر مقاله با ما همراه باشید. علت اینکه می گویم قبل از کنکور به این قضیه فکر نکنید این است که ذهن شما بجای درگیرشدن با مسائل مهم مثل کنکور با مسائل حاشیه ای مثل پشت کنکور ماندن درگیر می شود که شما را از مسیر حرفه ای درست درس خواندن منحرف می کند. آیا می تواند باعث شود به هدفم برسم یا نه؟ ولی این را می دانم که اگر توانایی جنگیدن برای هدفت را داری پای هدفت بمان و تلاش کن. چیزی که باید به آن توجه کنیم زمان پرسیدن این سوال هاست. که باید با اراده خودتان جلوی آن حرفها بایستید و به کارتان ادامه دهیدو مطمئن باشید با عملتان جواب همه آنها پکیج کامل حرف اخر رشته تجربی را خواهید داد. سوم اینکه داشتن مشاوری که با آن انرژی می گیرید. خیلی از داوطلبان از وسطای کار دیگر انرژی ادامه دادن را ندارند.

من خیلی ها را می شناسم که وقتی رشته ای را حتی در مقاطع عالی مثل ارشد و دکتری می خوانند دوباره تصمیم به کنکور دادن کرده اند. خیلی از بجه ها بدلیل حجم سنگین مطالب و کم داشتن وقت ازاد برای مطالعه نمی توانند فرصت کافی برای مطالعه داشته باشند و این فرصت مناسبی است که زمان بیشتری را برای مطالعه خود بگذارند. کسی می تواند شما را در این زمینه بخوبی یاری کند که تجربه آن را داشته باشدو از آنجا که بنده خودم برای رسیدن به دندانپزشکی دو سال پشت کنکور ماندم می توانم بخوبی شما را راهنماییی کنم. اینها همه سوالاتی است که به ذهن دانش آموز خطور می کند. تصور داشتن وقت زیاد: که از مزایا پشت کنکور است ممکن است باعث سهل انگاری شما شود و درس خواندن را به روزهای بعد موکول کنید که از تله های بزرگ پشت کنکور ماندن است که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. این به یکی از مهمترین دغدغه های دانش آموزان تبدیل شده است و درک شرایط درسی باعث می شود که داوطلبان این سوال را بکنند که اگر قبول نشویم پشت کنکور بمانیم یا نه؟ این شما هستید که اگربه رشته مورد علاقه خود نروید چند سال در دانشگاه مورد عذاب خواهی بود نه آموزش پایه پنجم ابتدایی دیگران.

اگر بخواهید دچار این مشکل نشوید باید چند مورد را در نظر بگیرید. شما حتی چند ماه مانده به کنکورتان می توانید کارهایی انجام دهید و موفق شوید و یا در زمان جمع بندی و چند ماه مانده به کنکورتان بجای اینکه به فکر جمع و جور کردن مطالب خوانده شده باشید به فکر پشت کنکور ماندن می افتید که کار کاملاً اشتباهی است پس قبل از کنکور دادن به هیچ وجه به این مسئله فکر نباید کرد و تمام تمرکزتان را روی کاری که در پیش دارید خواهید گذاشت. در مورد یک که اصلاً نیازی نیست به این موضوع فکر کنید . این بسته رایگان است و شما فقط 35 هزار تومان هزینه بسته بندی و ارسال را لیست قیمت اجی مجی پرداخت می کنید. وقتی که کنکور را دادید سه حالت پیش می آید. دیگران فقط نظر می دهند و رد می شوند ولی آینده می ماند و شما. اولین نکته این است که هیچگاه با صحبت های دیگران تصمیم نگیرید چرا که اطرافیان شما با دیدگاه خود تصمیم می گیرند.

حتی دوستانی را داشتم که قبل از عید هم به پشت کنکور ماندن فکر می کردند در حالی که می توانستند با برنامه ریزی مناسب به رشته مورد علاقه شان برسند چون این زمان زمان کمی نیست. اینها سوال های خوبی هستند ولی در غیر از زمان خود اصلاً نباید پرسیده شود و اصلاً نباید به آنها فکر کرد. در مورد دوم پیشنهاد می کنم که تا زمان آمدن رتبه ها صبر کنید. و شما دیگر نباید مشکلاتی که منجر شد در سال قبل از کنکور باز بمانید را تکرار کنید. امروز در موسسه حرف اخر در این مقاله می خواهم پشت کنکور ماندن و مزایا و معایب ان را بررسی کنم و بگویم که پشت کنکور ماندن می تواند برای چه کسانی مفید و برای چه کسانی مضر باشد. از سوال های رایج داوطلبان این است که آیا در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول می شوند؟ این کی از سخت ترین و سرنوشت ساز ترین سوالاتی است که یک داوطلب می تواند از ما بپرسد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با آموزش دروس ابتدایی تا کنکور با سایت حرف آخر وب سایت خود باشید.