10 سالن عقد برتر تهران – استودیو روز سبز 10 سالن عقد برتر تهران

به این ترتیب از همان زمان عقد قرارداد عنوان شد که یزدانی در صورت بهبود زانویش برای فولادین ذوب در مرحله پایانی لیگ کشتی خواهد گرفت که این اتفاق رخ نداد و یزدانی وزنکشی نکرد و صرفا برای تماشای کشتیها روز جمعه گذشته در سالن 12 هزار نفری آزادی حضور پیدا کرد. او برند کشتی ایران است، اما پولی بابت لیگ از فولادین ذوب نگرفته و اینکه پیش از مرحله پایانی لیگ کنار تیم ما بود، پهلوانی کرد. انصاف نیست بابت پولی که نگرفته، چیزی نوشته شود.

بنابراین یا باید شاخه گل را همان زمان نشان دهند و بگویند: «همین شاخه گل» یا این که بگویند: «دو شاخه گل رز به قیمت (مثلا) دو سالن عقد زرين تهرانپارس هزار تومان». سالن عقد با قیمت مناسب یکی از مهمترین انتخاب ها قبل از مراسم عروسی است. جایگاه عروس و داماد یکی از مهم ترین بخش های سالن عقد است. سالن عقد رویایی در تاریخ 21/4/1399به مدیریت علیرضا صابری افتتاح شد ودر زمینه انجام تشریفات کلی مراسم عقد فعالیت خود را آغاز کرد.

برای مثال در روز ولنتاین ما کلیه صندلی ها را با بادکنک های قرمز که با گاز پر شده بودند دیزاین کردیم تا تلفیقی از فرهنگ زیبایی که همواره در کشورهای دیگر به عنوان روز عشاق نامیده میشود با فرهنگ غنی خودمان در برگزاری مراسم عقد بعنوان شروعی برای زندگی نو و تمام آرزوهای زیبا که در سفره عقد نمادهای آن به تفصیل آمده و توضیح هم داده خواهد شد ، باشد .

در طی این سال ها که افتخار برگزاری مراسم عقد ، نامزدی ، بله برون و عروسی رو در تهران و گاها در کشورهای خارجی از جمله ترکیه (بر روی کشتی) ، کانادا ، سوئیس (گراند هتل نشنال) و بسیاری دیگر داشتیم ، با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حال حاضر ، در بسیاری از موارد که عروس و داماد ها با برآورد هزینه های مورد نیازشون برای مراسم ، تصمیمشون به برگزاری مراسم عقد بسیار کوچک سوق پیدا می کرد و آرزوی داشتن یه مراسم خیلی زیبا برای بهترین روز زندگیشون ، باعث میشد همواره از این موضوع خاطرشون آزرده باشه ، از طرفی بخاطر همین موضوعات ، تصمیم گرفتیم در دفتر ازدواج مون با فراهم کردن یک سالن عقد مجهز به تمامی سیستم های نوری و صوتی ، میز و صندلی های تشریفاتی که نمونه های اون رو میشه تو یه مراسم عروسی باشکوه خارج از کشور مشاهده کرد ، گل آرایی ای که همواره بر طبق ژورنال های روز اروپایی طراحی و اجرا می گردد ، سرو انواع پذیرایی ها وعده غذایی از انواع کباب گرفته تا بره درسته و کامل و انواع غذاهای دریایی و همچنین گیاهی ، فینگرفود های سرد و حتی گرم که داخل مراسم طبخ میشن ، انواع نوشیدنی های گرم و آبمیوه های طبیعی و بسیاری دیگر ، همان مراسم را با شرایط قیمتی بسیار مناسبتر برگزار کنیم .