10 نفر در آتش سوزی خوابگاه نیوزلند کشته شدند

10 نفر در آتش سوزی خوابگاه نیوزلند کشته شدند

در این تصویر که از ویدئو تهیه شده است، اوایل روز سه‌شنبه، ماشین‌های آتش‌نشانی بیرون یک خوابگاه در مرکز ولینگتون، نیوزیلند به صحنه می‌روند. بر اثر آتش سوزی شبانه در ساختمان چهار طبقه چندین نفر کشته شدند. AP

ولینگتون: بر اساس یک گزارش، در آتش سوزی روز سه شنبه در یک خوابگاه چهار طبقه در ولینگتون حداقل 10 نفر کشته شدند.

گزارش شده است که گروه‌های جستجو و نجات شهری شروع به بررسی خرابه‌های در حال سوختن یک خوابگاه ولینگتون کرده‌اند که در آن ممکن است تا ۱۰ نفر در آتش‌سوزی وحشتناک شبانه جان باخته‌اند. نیوزلند هرالد.

پس از گزارش آتش سوزی در طبقه سوم ساختمان چهار طبقه، حدود ساعت 12:30 صبح، خدمات اورژانس به هاستل Loafers Lodge در ولینگتون فراخوانده شد.

در همین حال، نخست وزیر کریس هیپکینز گفت که او می داند که کشته شدن شش نفر تایید شده است و احتمالا تعداد بیشتری نیز وجود دارد.

هیپکینز گفت: «من گزارش‌های مختلفی داشته‌ام، می‌دانم که قبلاً شش مورد تأیید شده است و به نظر می‌رسد که احتمال بیشتری وجود دارد. CNN وابسته نیوشاب.

مقامات صبح امروز تأیید کردند که هیچ آبپاش در ساختمان وجود نداشت – و هنوز 20 نفر ناشناس هستند. نیوزلند هرالد.

نیک پیات، مدیر آتش‌نشانی و اورژانس ولینگتون، گفت که پنجاه و دو نفر در خوابگاه شناسایی شده‌اند، اما آتش‌نشانان همچنان به دنبال افراد دیگر هستند. او گفت حدود ساعت 12:30 بامداد به خوابگاه فراخوانده شدند.

پیات به خبرنگاران گفت: «افکار ما در حال حاضر با خانواده‌های کسانی است که کشته شده‌اند و با خدمه‌مان که شجاعانه آن‌ها را نجات دادند (آنها می‌توانستند) و تلاش کردند کسانی را که نتوانستند نجات دهند.

پیات گفت: «این بدترین کابوس ماست. “بدتر از این نمی شود.”

پلیس اعلام کرد که علت آتش سوزی مشخص نشده است و آنها در کنار ماموران آتش نشانی و اورژانس در حال بررسی هستند.

ریچارد مک لین، سخنگوی شورای شهر ولینگتون گفت که به حدود 50 نفری که از آتش فرار کرده بودند و اکنون در مرکز اورژانسی هستند که شورا در یک مسیر محلی که دارای دوش و امکانات دیگر بود، کمک می کند.

او گفت که تعدادی از افراد مسن بودند که فقط با لباس خوابی که پوشیده بودند فرار کرده بودند.

او گفت: «بسیاری به وضوح از آنچه اتفاق افتاده متزلزل و گیج شده اند.

با ورودی های آژانس ها

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام