140 اسلحه – SLR، Carbine، AK، INSAS Rifle، LMG – در مانیپور خشونت‌آمیز تسلیم شدند

چند روز پس از اینکه وزیر کشور اتحادیه از مردم خواست اسلحه و مهمات خود را قبل از پلیس مانیپور تسلیم کنند، در غیر این صورت دست کم 140 سلاح در نقاط مختلف این ایالت تسلیم شده است.

پلیس مانیپور ویدئویی را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد سلاح‌های مختلفی در حال تسلیم شدن به دولت دولتی پس از شاه است.

مقالات مرتبط

میزورام

Mizoram برای اطمینان از ادامه تحصیل کودکان آواره ناشی از خشونت مانیپور

میزورام

آمیت شاه می گوید که هیئتی به رهبری قاضی بازنشسته HC برای بررسی خشونت در مانیپور، تشکیل کمیته صلح

140 اسلحه تسلیم شده شامل SLR 29، Carbine، AK، INSAS Rifle، INSAS LMG، .303 Rifle، 9mm 9mm، .32. پلیس مانیپور در بیانیه ای اعلام کرد JVP و یک نارنجک انداز.

روز پنجشنبه، شاه در سفر خود به ایالت، از مردم خواست تا آخر روز اسلحه و مهمات خود را به پلیس مانیپور تسلیم کنند و نسبت به برخورد شدید با کسانی که موفق به انجام این کار نشدند هشدار داد.

ان بیرن سینگ، رئیس مانیپور، روز چهارشنبه از مردم خواست سلاح های گرم غارت شده از نیروهای امنیتی را تسلیم کنند. وی همچنین نسبت به برخورد قانونی با افرادی که در اختیار داشتن غیرمجاز و غیرقانونی اسلحه و مهمات هستند، هشدار داد.

سینگ گفت که در بسیاری از نقاط، افرادی یافت شدند که محدودیت‌های منع آمد و شد را نقض می‌کردند و جاده‌ها را مسدود می‌کردند، مانعی برای جابجایی آزادانه مواد امدادی برای زندانیان در کمپ‌های امدادی و حرکت پرسنل امنیتی برای مقابله با تهدیدات امنیتی از سوی گروه‌های مسلح غیرقانونی در مناطق درگیری در کوهپایه‌ها و کوهپایه‌ها ایجاد می‌کردند. مکان های داخلی ایالت

درگیری‌های قومی تقریباً یک ماه پیش در این ایالت پس از تشکیل «راهپیمایی همبستگی قبیله‌ای» در مناطق تپه‌ای در اعتراض به درخواست جامعه میتی برای وضعیت قبیله برنامه‌ریزی شده (ST) در این ایالت آغاز شد.
پس از یک آرامش نسبی برای بیش از دو هفته، ایالت روز یکشنبه شاهد درگیری‌ها و درگیری‌های مسلحانه بین شبه‌نظامیان و نیروهای امنیتی بود. به گفته مقامات، تاکنون بیش از 80 نفر در این خشونت ها کشته شده اند.

با ورودی های آژانس ها

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام