16 سال پس از یک عمل جراحی نجات بخش، یک زن می تواند قلب خود را در موزه مشاهده کند

16 سال پس از یک عمل جراحی نجات بخش، یک زن می تواند قلب خود را در موزه مشاهده کند

وقتی خانم ساتون برای اولین بار متوجه شد که در فعالیت های ورزشی متوسط، مانند راه رفتن از تپه ها مشکل دارد، او یک دانشجوی 22 ساله دانشگاه بود. او مبتلا به کاردیومیوپاتی محدود کننده تشخیص داده شد که یک وضعیت سلامتی است که توانایی قلب برای پمپاژ خون در بدن را محدود می کند. تصویر بازنمایی

در زمانی که جراحی‌های پیوند قلب بسیار رایج شده‌اند، هر روز نیست که پزشکان را به دلایل متعدد، از جمله تحقیقات پزشکی، از قلب‌های برداشته‌شده با جراحی محافظت می‌کنند. در یکی از این موارد، قلب یک زن برای بیش از 15 سال حفظ شده است و در یک موزه به نمایش گذاشته شده است، جایی که او اخیراً توانسته است آن را از نزدیک ببیند. با توجه به الف بی بی سی گزارش، این زن که جنیفر ساتون نام دارد، در سال 2007، تقریباً 16 سال قبل پس از تشخیص کاردیومیوپاتی محدودکننده، تحت عمل جراحی پیوند قلب قرار گرفته بود.

او در مورد تجربه خود پس از تماشای قلبش که در موزه هانتریان لندن به نمایش گذاشته شد، صحبت کرد، او آن را “فوق العاده سورئال” نامید.

وقتی برای اولین بار وارد خانه می‌شوید، احساس عجیبی است که متوجه می‌شوید قبلاً در بدن من وجود داشت. اما همچنین کاملاً آرامش بخش است – مثل همدم من است. این مرا 22 سال زنده نگه داشت و صادقانه بگویم به آن افتخار می کنم. من در طول زندگی ام بسیاری از اقلام نگهداری شده را در شیشه ها دیده ام، اما این واقعیت که در واقع مال من است بسیار عجیب است.

مقالات مرتبط

توییتر

توییتر یک روز میدانی در مورد اقدام RBI برای برداشت اسکناس های 2000 روپیه ای دارد

توییتر

مرد بنگالورو متوجه می شود که بنیانگذار Rapido همسایه اوست. در اینجا چگونه است

جنیفر همچنین در ادامه اظهار داشت که امیدوار است حضور قلبش باعث آگاهی نسبت به اهدای عضو شود، زیرا او آن را “بزرگترین هدیه ممکن” می داند.

چگونه قلب جنیفر ساتون در موزه به پایان رسید؟

جنیفر که در آن زمان یک دانشجوی 22 ساله دانشگاه بود، روایت کل اپیزود زندگی خود را با یادآوری چگونگی انجام تمرینات متوسط، از جمله راه رفتن از تپه ها، آغاز کرد. پس از آن بود که تشخیص داده شد که او به کاردیومیوپاتی محدود کننده مبتلا است، وضعیتی که توانایی قلب او را برای پمپاژ خون در سراسر بدن محدود می کرد. پس از اینکه او در مورد نیاز به پیوند مطلع شد، در ژوئن 2007، یک اهداکننده مشابه دریافت کرد و با موفقیت عمل کرد، بنابراین با شانس زندگی خود مبارزه کرد.

16 سال پس از جراحی، جنیفر 38 ساله زندگی خود را فعال و پرمشغله توصیف می کند زیرا قصد دارد تا زمانی که ممکن است خود را ادامه دهد. او همچنین اشاره کرد که چگونه به کالج سلطنتی جراحان اجازه داد تا قلبش را برای نمایشگاه نگه دارد. جنیفر که در حال حاضر در جهت ایجاد آگاهی در مورد اهدای عضو کار می کند، خاطرنشان کرد که این جراحی نه تنها لحظات مهمی از زندگی او را فراهم کرد، بلکه دیگران را نیز تشویق کرد تا زندگی خود را به بهترین شکل انجام دهند.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام