# 20in2020: پریانکا چوپرا با یادداشتی صمیمانه برای همبازی اش لارا دوتا ، نحوه عاشق شدن او در فیلم ها را فاش کرد | اخبار فیلم هندی

پریانکا چوپرا 20 سال را در صنعت سرگرمی سپری می کند. امروز این بازیگر زن به دست اینستاگرام خود رفت تا ویدیویی از سفر بالیوود خود را به اشتراک بگذارد.

او در آشکار کردن اینکه چگونه عاشق فیلم ها شده است ، در پست خود نوشت ، “بازگشت به همان جایی که همه چیز شروع شد … # 20in2020 به نظر می رسد یک زندگی دیگر اکنون … زمانی که همه چیز شروع شد و من عاشق فیلم ها شدم. حضور در فیلم های هندی مانند ورود به دنیایی جادویی بود. کور شدم ، بدون اینکه تصور کنم چه انتظاری داشته باشم و بدون آموزش رسمی. این چیزهای زیادی است که از آن زمان آموخته ام و افراد باورنکردنی که در این راه ملاقات کرده ام ، یک چالش و نقطه عطف است. من می خواهم از همه کسانی که در ابتدا فرصتی برای من ایجاد کردند تشکر کنم. این 3 فیلم مرا در مسیری قرار داد که هرگز انتظار آن را نداشتم. ”

وی همچنین با تشکر از همبازی “Andaaz” و دوست قدیمی خود ، لارا دوتا ، افزود: “نمی توانم بیشتر موافقت کنم lala paajilarabhupathi … ما چنین papac های کاچا (تازه کار) بودیم! for از سخنان زیبای شما متشکرم .. شما به اندازه روز اول ملاقات شما بخشنده و مهربان هستید … “.

ویدیو را اینجا ببینید:

در همین حال ، پریانکا در حال حاضر به همراه نیک جوناس و سگهای خانگی آنها در برلین به سر می برد تا فیلمبرداری “ماتریکس 4” با بازی کیانو ریوز را به پایان برساند. در جبهه بالیوود ، وی آخرین بار در “آسمان صورتی است” دیده شد.