26 زن، 43 مورد، از سال 1970

چهل و سه اتهام “ارتباط جنسی ناخواسته” با حدود 26 زن از دهه 1970، این برگه رپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده دونالد ترامپ در مورد اتهامات تجاوز جنسی، تجاوز جنسی، و آزار جنسی، از جمله بوسیدن و دست زدن بدون رضایت است.

کتاب سال 2019 “همه زنان رئیس جمهور: دونالد ترامپ و ساختن یک غارتگر” فهرستی از زنان و اتهامات آنها به “ارتباط جنسی ناخواسته” توسط ترامپ آورده شده است.

جزئیات انفجاری در این کتاب باعث توضیح بیشتر از 100 نفر شد که بنا به گزارش ها از آنها خواسته شد در تلویزیون ملی بیایند تا در مورد دوران خود با رئیس جمهور سابق صحبت کنند.

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و جیل بانوی اول آمریکا در سال 2022 چقدر درآمد داشتند؟

مسابقه مجدد جو بایدن و دونالد ترامپ در سال 2024: چرا اکثر آمریکایی ها قبلاً خاموش شده اند

بر اساس جزئیاتی که در کتاب آورده شده است، در زیر به جزئیات تمام زنانی که علیه ترامپ اتهاماتی وارد کرده‌اند، اشاره می‌کنیم. جدیدترین زن این لیست، امی دوریس مدل سابق است.

در دهه 1980، فروشنده دوره گرد سابق جسیکا لیدز اولین شکایت را علیه ترامپ مطرح کرد. در یک سفر درجه یک در دهه 1980، او گفت که ترامپ سینه های او را دراز کرد و سعی کرد دستش را تا دامن او بردارد. در آن زمان، خانم لیدز در اواخر 30 سالگی خود بود.

به گفته روزنامه نگار ژان کارولدونالد ترامپ در دهه 1990 در رختکن برگدورف گودمن در نیویورک به او تجاوز جنسی کرد. دادگاهی اخیراً درخواست رئیس جمهور و وزارت دادگستری برای رد پرونده را به این دلیل که رئیس جمهور از دعاوی خصوصی مصون است رد کرد. واکنش‌های او به اتهامات او باعث شده است که شکایتی را برای افترا علیه او آغاز کند.

حتما بخوانید: ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده با محاکمه مدنی در پرونده تجاوز و افترا که توسط نویسنده مطرح شده است

کارمند سابق ستاد انتخاباتی ترامپ آلوا جانسون ادعا کرد که او سعی کرده از بوسه آقای ترامپ در سفری به فلوریدا در آگوست 2016 طفره رود. هم کاخ سفید و هم سایر اعضای تیم ترامپ که ادعا می کنند در آنجا بوده اند این اتهام اخیر را رد کرده اند.

ایوانا ترامپظاهراً همسر اول ترامپ از ملاقات با او به عنوان “تجاوز جنسی” یاد کرده است. این اتهام در سال 1993 پس از قطعی شدن طلاق این زوج در کتابی منتشر شد. از آن زمان، او اظهارات خود را کاهش داد و مدعی شد که قصدش از کلمه “به معنای واقعی کلمه یا به معنای جنایی” نبوده است.

همکار سابق تجاری آقای ترامپ جیل هارث ترامپ مدعی شد که در جریان آنچه “تلاش برای تجاوز جنسی” توصیف کرد، به شدت لب های او را بوسید، سینه هایش را تکان داد و اندام تناسلی او را گرفت. این ملاقات ادعایی در یکی از اتاق‌های خواب بچه‌های آقای ترامپ در باشگاه مار-آ-لاگو او انجام شد. او همچنین مدعی است که آقای ترامپ زمانی که او در یک شام با همکاران تجاری در هتل پلازا نشسته بود، او را به‌طور نامناسب لمس کرد.

در سال 1996، لیزا بوین گفت که آقای ترامپ، مدل‌های زن را مجبور می‌کرد تا قبل از اظهارنظر در مورد اندام تناسلی و چاقو، از روی میز در رستوران نیویورک عبور کنند. تازه 25 ساله شده بود.

کتی هلر ادعا می کند که دونالد ترامپ در سال 1997 در ناهار روز مادر در Mar-a-Lago بر خلاف میل او لب های او را بوسید.

مدل سابق امی دوریس ادعا می کند که دونالد ترامپ در مسابقه تنیس اوپن آمریکا در سال 1997 به او حمله کرده است. او ادعا می کند که او را لمس کرده و در دستشویی جعبه VIP خود او را بوسیده است. چند نفری که او در آن زمان درباره این حادثه گفت، ادعای او را تأیید کردند.

خانم یوتا سابق معبد تاگارت ادعا کرد که دونالد ترامپ دو بار دهان او را به شدت بوسیده است. آنها در ابتدا در اولین رویداد با یکدیگر روبرو شدند. این حوادث در برج ترامپ و در مراسم مسابقه دوشیزه ایالات متحده آمریکا در سال 1997 رخ داد.

در اوایل دهه 1990، زمانی که کریستن اندرسون او در اوایل 20 سالگی خود بود، او گفت که ترامپ دامن خود را دراز کرده و اندام تناسلی او را در باشگاه چینی در منهتن نوازش کرده است. در آن زمان اندرسون یک مدل جوان بود.

خانم سابق ورمونت نوجوان ایالات متحده آمریکا ماریا بیلادو ادعا می کند که ترامپ در سال 1997 بدون اجازه وارد اتاق رختکن شده است. او ادعا کرد که در آن زمان ملکه های زیبایی نوجوان دیگری نیز در اتاق بودند که بین 15 تا 19 سال سن داشتند.

کارنا ویرجینیا ترامپ مدعی شد در حالی که بعد از مسابقات آزاد آمریکا منتظر ماشین بود، بازوی او را گرفت و سینه‌اش را نوازش کرد.

خانم سابق نیوهمپشایر بریجت سالیوان ادعا کرد که ترامپ در سال 2000 زمانی که شرکت کنندگان هنوز لباس برهنه بودند، وارد اتاق رختکن مسابقه دوشیزه ایالات متحده شد. سن او در آن زمان 19 سال بود.

خانم سابق آریزونا تاشا دیکسون ادعا کرد که ترامپ در سال 2001 در حالی که شرکت کنندگان “نیمه برهنه” بودند وارد رختکن مسابقه دوشیزه ایالات متحده شد.

ملیندا مکگیلیوری ادعا کرد که دونالد ترامپ در سال 2003 در غرفه ای در پشت محل اقامت اصلی املاک خود در مار-آ-لاگو باسن او را گرفته بود. او مدعی شد که وقتی ری چارلز در حال برگزاری کنسرت بود، در میان جمعیت غرق شده بودند.

پس از یک مصاحبه شغلی در سال 2005، ترامپ ظاهرا مجبور شد جنیفر مورفی برای بوسیدن او او تازه 26 ساله شده بود.

مطابق با راشل کوکزترامپ در سال 2005 به زور لب های او را در خارج از آسانسور در برج ترامپ بوسید. او به تازگی 22 ساله شده بود.

ناتاشا استینوف ادعا کرد که در سال 2005، ترامپ پس از هل دادن او به دیوار، او را به زور در اتاقی در املاکش مار-آ-لاگو بوسید. خبرنگار مجله PEOPLE به نام خانم استینوف آنجا بود تا با ترامپ صحبت کند.

قبل از حضور در Late Show با دیوید لترمن، نینی لاکسونن گفت که دونالد ترامپ در حالی که در حال عکاسی در مقابل تئاتر اد سالیوان بودند باسن او را دست زد. در سال 2006، خانم Laaksonen 20 ساله بود.

جسیکا دریکاو که در آن زمان 32 سال داشت، ادعا کرد که دونالد ترامپ در سال 2006 او را به همراه دو زن آشنای دیگرش به زور بوسید. او ادعا کرد که در حالی که او را از خود دور می کند، سعی کرده به او پول بدهد.

خانم سابق کارولینای شمالی سامانتا هولوی ادعا کرد که آقای ترامپ وارد اتاق‌های رختکن می‌شود و زنان را بازرسی می‌کند و با آنها مانند «گوشت» رفتار می‌کند. وقتی او 20 ساله بود، گفت که این حوادث در سال 2006 اتفاق افتاده است.

در حالی که زرووس تابستانی او در سال 2007 شرکت کننده در The Apprentice بود، او گفت که آقای ترامپ شانه های او را گرفت، به زور بوسید و سینه هایش را دست زد. او ادعا کرد که این برخوردها در هتلی در لس آنجلس و در برج ترامپ در نیویورک اتفاق افتاده است.

خانم سابق واشنگتن کاساندرا سرلز ادعا کرد که آقای ترامپ در سال 2013 در حالی که در مسابقه دوشیزه ایالات متحده شرکت می کرد، بارها باسن او را دست زد. او ادعا کرد که او همچنین برای اقامت در اتاق هتلش دعوت کرده است.

کارن جانسون ادعا کرد که در یک مهمانی شب سال نو در اوایل دهه 2000، ترامپ او را به داخل یک ملیله از فاق او هل داد.

این ادعاها توسط کاخ سفید و ترامپ رد شده است. علاوه بر این، او تلویحاً گفته است که زنانی که او را به تجاوز جنسی متهم کرده اند به اندازه کافی جذاب نبودند که او از آنها سوء استفاده کند.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام