9 تا از بهترین دندانپزشکان تهران و شهرهای بزرگ ایران +آدرس – سالم زیبا

دکتر ربکا مناشه اف فارغ التحصیل دکترای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد. واسه تخصص میشه اگه شهریه دوره تحصیل رو بدی نیازی به گذراندن طرح نداری الان دانشگاه آزاد دوره تخصصش اینجوریه. میشه اول کار دست دوم خرید که ارزون تره و بعدا که کمی پول جمع شد گرونتر و بهترش رو بخری. با توجه به تخصصی بودن این مرکز، ممکن است در جلسه اول مراجعه، و با توجه به کثرت مراجعین این مرکز، زمان زیادی صرف اخذ نظرات مشاوره ای تخصصی و نهایی شدن طرح درمان گردد و نیاز به مراجعه به بخشهای مختلف باشد.

اگر این مسائل را رعایت کنید، از خشک شده حفره دهان (که ممکن است بسیار دردناک باشد) جلوگیری می شود. همچنین مطب دندان پزشکی دکتر نادری مجهز به دستگاه دندانپزشکی کدکم است که به کمک آن طراحی پروتز دندانی ای که با کمک نرم افزار های مخصوص برای بهبود و ترمیم های دندانی استفاده می شود؛ ممکن می گردد.

دکتر میعاد علم عضو انجمن دندانپزشکان ایران ، آمریکا و اروپا ، دارای مدرک زیبایی از CEE آمریکا و دارای 10 سال سابقه کار در زمینه های ایمپلنت ، درمان ریشه ، لمینیت ، کامپوزیت ، ونیر و سایر درمان های دندانپزشکی می باشند. جدای از امتیاز کامل که از بین 40 مراجعه کننده توسط ایشان کسب شده است ایشان به طور کاملا تخصصی در زمینه ایمپلنت و جراحی های مربوط به فک و ریشه دندان مشغول به کار هستند. بعضی ها هم تو مطبشون بیشتر از یک یونیت دارن. اما آدم هست رشته دندانپزشکی شیراز خونده طرح هم تموم کرده حالا حاضر نیست بره شهرستان کار کنه و میخواد حتما شیراز کار کنه که تو شیراز برا یک صفر کیلومتر دندانپزشکی ممکنه سخت کار پیدا بشه یا مطب بخواد بزنه چون کلا شهرهای بزرگ واسه دندانپزشکی خیلی به حالت اشباع دارن نزدیک میشن.

منظورم اینه خیلی از دندانپزشک های عمومی تخصص هم نمیگیرن ولی کار تخصص رو انجام میدن حالا یا خوب یا بد به هر حال انجام میدن! قیمت یونیت و سایر تجهیزات خیلی میتونه متغیر باشه مثلا بخوای خوبشو بخری حدود ۷۰ میلیون هست (کم و بیش این حدودها) اگه نو باشه و خوبش باشه. یه دستگاه اتوکلاو از ۷ میلیون هست تا نزدیک ۲۰ میلیون. کار و برخورد آقای دکتر بسیار عالی و مورد پسند می باشد و از هیمنجا ازشون بابت زحماتشون تشکر میکنم. حقیقت این است که اگر شما به درستی از دندان های خود مراقبت نکنید ، می توانید با عواقب بسیار جدی تری نسبت به یک درد دندان ساده روبرو شوید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دندانپزشکی استخر ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.