9 کشته در ازدحام در ورزشگاه در یک مسابقه فوتبال

دست کم 9 نفر در ازدحام جمعیت در استادیوم السالوادور که در آن هواداران فوتبال برای تماشای یک تورنمنت محلی جمع شده بودند، کشته شدند.

این حادثه روز شنبه رخ داد.

پلیس مدنی ملی در توییتر نوشت: «تعداد کشته‌شدگان پس از ازدحام جمعیت در استادیوم کوسکاتلان به ۹ نفر رسید.

مقالات مرتبط

توضیح داد:

توضیح: ازدحام در ورزشگاه تاریخ آشفته فوتبال در اندونزی را آشکار می کند

توضیح داد:

ازدحام جمعیت در استادیوم در لیلونگوه پایتخت مالاوی باعث کشته شدن هشت نفر شد که بیشتر آنها کودک بودند

این آژانس امنیتی همچنین خاطرنشان کرد که “چندین” مجروح، از جمله حداقل دو نفر در شرایط وخیم، به بیمارستان‌های مجاور منتقل شده‌اند.

پلیس گفت که گزارش های اولیه حاکی از هجوم هوادارانی است که سعی کردند برای تماشای مسابقه بین تیم های آلیانزا و FAS وارد ورزشگاه در سن سالوادور پایتخت کشور آمریکای مرکزی شوند.

خوان کارلوس بیدگین، وزیر کشور السالوادور گفت که اولین امدادگران خدمات حفاظت مدنی در صحنه حضور داشتند و به افرادی که تحت تأثیر این حادثه قرار گرفته بودند رسیدگی کردند.

این مسابقه در حالی متوقف شد که پرسنل اورژانس مردم را از استادیوم خارج کردند، جایی که صدها افسر پلیس و سرباز در آنجا با صدای آژیر آمبولانس جمع شده بودند.

فرانسیسکو علابی، وزیر بهداشت، گفت که شبکه بیمارستانی کشور پس از ازدحام جمعیت “به همه بیماران مراقبت های پزشکی ارائه می کند”.

این تراژدی هفت ماه پس از آن اتفاق افتاد که 135 نفر از جمله بیش از 40 کودک در ازدحام جمعیت پس از یک مسابقه فوتبال در مالانگ اندونزی جان خود را از دست دادند.

(با ورودی های AFP)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام