AIMIM با کسب 5 کرسی در بیهار ، قصد دارد در اوتار پرادش ، نظرسنجی های بنگال غربی شرکت کند.

نماینده حیدرآباد که اغلب به دلیل آزار دادن به آرا party حزب ضد زعفران مورد انتقاد قرار می گرفت ، توضیحی نداد که حزب او به طور مستقل یا در اتحاد رقابت خواهد کرد

AIMIM با کسب 5 کرسی در بیهار ، قصد دارد در اوتار پرادش ، نظرسنجی های بنگال غربی شرکت کند.

تصویر پرونده اسد الدین اویسی رئیس AIMIM. PTI

حیدرآباد: با توجه به نتایج انتخابات مجمع بیهار ، AIMIM که دارای پنج کرسی بود اکنون در تلاش است تا بالهای خود را به ایالات مانند اوتار پرادش و بنگال غربی باز کند.

اسد الدین اویسی رئیس AIMIM سه شنبه شب خطاب به خبرنگاران گفت این حزب برای عدالت در منطقه سیمنچال در ایالت شرقی که در پنج حوزه انتخابیه پیروز شده است ، مبارزه خواهد کرد.

اویسی در واکنش به ادعاهایی مبنی بر تقسیم آرا anti ضد BJP توسط حزب وی ، گفت كه وی یك حزب سیاسی را اداره می كند كه حق دارد خودش رقابت كند. “منظور شما این است که ما نباید با انتخابات مبارزه کنیم. شما (کنگره) رفتید و در دام شیو سنا نشستید (در ماهاراشترا). من در بنگال غربی ، اوتار پرادش می جنگم و در هر انتخابات در کشور مبارزه خواهم کرد. آیا لازم است از کسی اجازه بگیرم؟ برای مبارزه با نظرسنجی ها “، وی در پاسخ به این سال که آیا این حزب در ایالت دیگری رقابت خواهد کرد یا خیر.

با این حال ، وی تصریح نکرد که آیا این حزب به تنهایی رقابت خواهد کرد یا در اتحاد با احزاب دیگر. اویسی افزود: “AIMIM در انتخابات مجمع اوتار پرادش 2022 می جنگد. زمان فقط نشان می دهد که با چه کسانی متحد خواهیم شد.”

اویسی با حمله به رهبر کنگره از بنگال غربی ، آدیر رنجان چودوری ، که AIMIM را “رای دهنده” در نظر سنجی های بیهار خواند ، تلاش کرد بداند برای رفاه مسلمانان حوزه انتخابیه خود چه کرده است. وی گفت: “آدیر رنجان چودوری باید توضیح دهد که چرا وضعیت مسلمانان در حوزه انتخابیه خود بسیار بد است. او باید آنچه را که برای مسلمانان انجام داده بگوید.” وی افزود: “AIMIM با نظر سنجی ها در بنگال غربی مبارزه خواهد کرد.”

اویسی اغلب توسط کنگره و احزاب دیگر به عنوان “تیم B” BJP مورد انتقاد قرار می گیرد و آرا party حزب ضد زعفران را آزار می دهد.

به نظر کارشناسان نظرسنجی ، AIMIM به رهبری اوئیسی در مرحله سوم نظرسنجی ها در مرحله سوم نظرسنجی ها به رای گیری Mahagathbandhan به رهبری RJD ادامه داده است. حزب به رهبری نماینده حیدرآباد در انتخابات بیهار در 20 کرسی درگیری بود که اکثریت آنها در مرحله سوم در 7 نوامبر به عنوان بخشی از جبهه بزرگ سکولار دموکراتیک که چهار حزب دیگر دارد ، از جمله رشتریه اوپندرا کوشوا ، به پای صندوق های رای رفت. حزب لوک سامتا و حزب باهوجان سماج.

پیروزی حزب در پنج کرسی از نظر حمایت وام در صورت تشکیل یک مجلس آویزان بی نتیجه بوده است زیرا NDA به عنوان برنده آشکار ظاهر شد.

وقتی اوئسی در پاسخ به این س askedال که آیا حزب وی در صورت کمبود اکثریت از ماهاگاتبدان پشتیبانی می کند ، پاسخ مستقیمی نداد و گفت: “چرا باید حدس بزنم؟ وقتی نتایج نهایی خاتمه می یابد ، تصمیمی اتخاذ خواهد شد.”

هنگام طرح س questionال نتایج نظرسنجی های مجمع بیهار به طور کامل اعلام نشده است. طبق آماری که کمیسیون انتخابات هند ارائه کرده است ، AIMIM 1.24 درصد از بیش از 4 کرور آرا را به خود اختصاص داده است. این حزب در سال 2015 به طور ناموفق در نظرسنجی های مجمع بهار شرکت کرد و کمتر از 0.5 درصد آرا را به دست آورد. AIMIM همچنین در نظرسنجی های مجمع UP در سال 2017 ناموفق رقابت کرد. علاوه بر Telangana و Bihar ، AIMIM دارای دو MLA و یک نماینده در Maharashtra است.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.