Airtel vs Reliance Jio vs VI: ارزان ترین برنامه های پس از پرداخت از طریق این اپراتورهای مخابراتی چگونه مقایسه می شوند

Reliance در سرویس های تلفن همراه Postpaid غایب است تا اینکه اخیراً سرویس JioPostpaid Plus خود را راه اندازی کرده است تا به سایر اپراتورهای مخابراتی سود بدهد. برنامه های JioPostpaid Plus تماس نامحدود ، داده ، مزایا و مجانی مانند اشتراک OTT ، گردش اطلاعات ، رومینگ بین المللی رایگان و موارد دیگر را ارائه می دهند.
هر سه اپراتور مخابراتی یک طرح پس پرداخت 399 روپیه ارائه می دهند که ارزان ترین گزینه آنها برای کاربران است. ما ارزان ترین طرح پس پرداخت را از Jio مقایسه می کنیم ، ایرتل و VI و ببینید کدام یک مزایای بیشتری دارد.
Reliance Jio Rs 399 طرح پس پرداخت:
طرح Rio 399 JioPostpaid Plus تماس و پیام کوتاه نامحدود را ارائه می دهد. در کنار آن ، کاربران همچنین داده های پرسرعت 4 گیگابایتی 75 گیگابایتی با قابلیت گردآوری اطلاعات تا 200 گیگابایت را دریافت می کنند ، این پیام برای کاربران 10 یا گیگابایت روپیه است. تا آنجا که به مزایای اضافی مربوط می شود ، این طرح با اشتراک در سیستم عامل های محبوب OTT از جمله برنامه ها و خدمات Jio ارائه می شود.
Airtel Rs 399 طرح پس پرداخت:
طرح پس پرداخت Airtel Rs 399 فقط با 40 گیگابایت داده ، تماس نامحدود ، پیام کوتاه و دسترسی به خدمات OTT داخلی ارائه می شود. این طرح شامل هیچ اشتراک محبوب OTT نیست.
طرح پس پرداخت III Rs 399:
دقیقاً مانند طرح airtel Rs 399 postpaid در VI ، داده های پرسرعت 40 گیگابایتی با قابلیت چرخش داده تا 200 گیگابایت ، مکالمه نامحدود و پیام کوتاه همراه با چند مزیت دیگر را ارائه می دهد. این طرح با اشتراک پلت فرم OTT ارائه نمی شود.