Ajay Devgn کارگردانی آمیتاب باچان را در درام پیش رو با عنوان ‘Mayday’ انجام می دهد | اخبار فیلم هندی

Amitabh Bachchan و Ajay Devgn مگاستار بالیوود قرار است برای یک درام هیجان انگیز انسانی با عنوان ‘Mayday’ دوباره متحد شوند.

پس از همکاری در برخی از فیلم های به یاد ماندنی مانند “سرگرد سحاب” ، “خاکی” و “ساتیاگراها” ، گفته می شود که این دو ستاره برای این فیلم دور هم جمع می شوند که تقریباً هفت سال از تجدید دیدار آنها خواهد بود. شایعات به گوش می رسد که آجی در نقش خلبان در فیلم دیده خواهد شد. از طرف دیگر ، نقش Big B تحت فشار قرار گرفته است.

سازندگان هنوز بقیه بازیگران را نهایی نمی کنند.

‘Mayday’ توسط Ajay Devgn Films تولید می شود و Devgn را می بیند که پشت لنز جادوی خود را می کند. این اولین بار است که او باچان را کارگردانی می کند.

گزارش ها حاکی از آن است که این پروژه دسامبر امسال در حیدرآباد پس از اتمام کار آجی در “بهوج” و باچان ارشد ، برنامه های فیلمبرداری فیلم و تلویزیون خود را در طبقه دوم اجرا می کند.

Ajay آخرین بار در فیلم فوق العاده ‘Tanhaji: The Unsung Warrior’ در صفحه نمایش بزرگ دیده شد و چند پروژه جالب برای اکران های خود از جمله ‘RRR’ ، ‘Golmaal 5’ ، ‘Maidaan’ و غیره دارد.

از طرف دیگر ، باچان در انتظار اکران فیلم ‘Brahmastra’ است. او همچنین در فیلم آینده با صفحه نمایش با دیپیکا پادوکون و پرابهاس به اشتراک گذاشته خواهد شد.