B1 Lancer در بازی‌های جنگی بین IAF، نیروی هوایی ایالات متحده بازی می‌کند

Exercise Cope India 2023: B1 Lancer در بازی های جنگی بین IAF، نیروی هوایی ایالات متحده ستاره می شود

پایگاه‌های نیروی هوایی آرجان سینگ (پاناگر)، کالایکوندا و آگرا میزبان آغاز رزمایش Cope India 23، یک تمرین هوایی دوجانبه بین نیروی هوایی هند (IAF) و نیروی هوایی ایالات متحده (USAF)، در 10 آوریل بودند. /@IAF_MCC

دهلی نو: لنسر Rockwell B1 نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) در تمرینات جاری Cope India 2023 که از 13 آوریل آغاز شد، شرکت کرده است.

بر اساس بیانیه نیروی هوایی هند (IAF) در پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر، راکول B1 Lancer که به نام «استخوان» مورد استفاده نیروی هوایی آمریکا (USAF) نیز شناخته می‌شود، همراه با سایر هواپیماهای جنگنده در رزمایش Cope India 2023 شرکت کرد.

“Swingwing استراتژیک” USAF بر روی خانه قدیمی IAF Swing Wings. نیروی هوایی هند در بیانیه خود در توییتر اعلام کرد: لنسر «بون» Rockwell B1 از @usairforce که همراه با سایر هواپیماهای جنگنده شرکت‌کننده در جریان #ExCopeIndia 23 در حال پرواز است.

پایگاه‌های نیروی هوایی آرجان سینگ (پاناگر)، کالایکوندا و آگرا میزبان آغاز رزمایش Cope India 23، تمرین هوایی دوجانبه بین نیروی هوایی هند (IAF) و نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) در 10 آوریل بودند.

وزارت دفاع در بیانیه ای اعلام کرد که هدف تمرین Cope India 2023 بهبود درک متقابل بین IAF و UASF و به اشتراک گذاشتن بهترین تجربیات آنها است.

هر دو طرف هواپیماهای C-130J و C-17 را در مرحله اول مانور مستقر کردند، به طوری که USAF یک MC-130J را به پرواز درآورد. خدمه نیروی هوایی ژاپن به عنوان ناظر در این رزمایش شرکت کردند.

در ایستگاه نیروی هوایی Kalaikunda، دور بعدی تمرین Cope India 23 در 13 آوریل آغاز شد. بمب افکن های B1B از نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) در مرحله تمرین شرکت کردند. جت های جنگنده F-15 نیروی هوایی آمریکا متعاقباً به رزمایش ملحق خواهند شد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، بخش نیروی هوایی هند (IAF) از هواپیماهای جنگنده مانند Su-30 MKI، Rafale، Tejas و Jaguar تشکیل خواهد شد. پرتابگرهای راکت هوایی، سیستم هشدار و کنترل هوابرد و هواپیماهای هشدار و کنترل زودهنگام هوابرد نیروی هوایی ارتش این رزمایش را پشتیبانی خواهند کرد.

مانند بخش تحرک هوایی Ex Cope-India -23، این مرحله همچنین به تقویت روابط حرفه ای بین دو نیروی هوایی کمک می کند و در عین حال بهترین شیوه ها را بین آنها به اشتراک می گذارد. در بیانیه وزارت دفاع آمده است که پرسنل نیروی دفاع از خود هوایی ژاپن نیز رزمایش را مشاهده کرده و با دو نیروی هوایی شرکت کننده تعامل خواهند داشت.

(با ورودی های نمایندگی)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام