BJP اعلامیه نظرسنجی را منتشر می کند، قانون مدنی متحد و NRC را وعده می دهد

BJP اعلامیه نظرسنجی را منتشر می کند، قانون مدنی متحد و NRC را وعده می دهد

BJP امروز مانیفست خود را منتشر کرد.

حزب بهاراتیا جانتا امروز بیانیه انتخاباتی خود را در ایالت کارناتاکا منتشر کرد. مانیفست «پراجا ضوانی» شامل اجرای یک قانون مدنی یکسان، ایجاد 10 هزار شغل در بخش تولید و یک برچسب منطقه پایتخت ایالتی برای بنگالورو، از جمله وعده‌های دیگر است.

به غیر از UCC، حزب همچنین قول اجرای NRC در ایالت را داده است.

این مانیفست توسط جی پی نادا، رئیس ملی BJP، باساوراج بومای، وزیر ارشد و یددییوراپا، رئیس سابق وزیر امور خارجه، رونمایی شد.

اجرای قانون مدنی واحد بر اساس توصیه های یک کمیته عالی رتبه که برای این منظور تشکیل می شود، خواهد بود.

حزب همچنین قول داده است که با تشکیل کمیته مشورتی رفاهی ساکنان کارناتاکا برای اصلاح قانون مالکیت آپارتمان کارناتاکا، 1972 و مدرن کردن مکانیسم رسیدگی به شکایات، “آسانی زندگی” ساکنان آپارتمان در بنگالورو را بهبود بخشد.

در صورت بازگشت به قدرت، BJP همچنین سالانه سه سیلندر گاز پخت و پز رایگان به همه خانواده های BPL (زیر خط فقر) ارائه می دهد. سیلندرها به صورت اقساط، هر کدام در ماه های اوگادی، گانش چاتورتی و دیپاوالی ارائه خواهند شد.

همچنین وعده داده است که طرحی را برای خانواده‌های BPL به نام طرح «پوشانا» راه‌اندازی کند که از طریق آن روزانه نیم لیتر شیر ناندینی و بسته‌های جیره ماهیانه ۵ کیلوگرم شری آنا در اختیار خانوارها قرار می‌گیرد.

نادا گفت که دیدگاه حزب برای دولت «عدالت برای همه، مماشات با هیچ‌کس» است، در هنگام آغاز مانیفست.

احزاب مخالف، کنگره و جانتا دال (سکولار)، هنوز اعلامیه خود را اعلام نکرده اند. با این حال، در طول مبارزات انتخاباتی، کنگره 200 واحد برق رایگان به همه خانه‌ها، 10 کیلوگرم برنج به خانواده‌های BPL، کمک ماهیانه 2000 روپیه به زن سرپرست هر خانواده و کمک هزینه ماهیانه 3000 روپیه به فارغ‌التحصیلان بیکار وعده داد. .

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را دنبال در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام.