BJP امروز مانیفست انتخاباتی را منتشر می کند

BJP امروز مانیفست انتخاباتی را منتشر می کند

جی پی نادا، رئیس ملی BJP، مانیفست انتخاباتی این حزب را امروز در ایالت کارناتاکا منتشر خواهد کرد. باساوراج بومای، وزیر ارشد و یدیوراپا کهنه کار حزب در مراسم رونمایی از مانیفست به نادا خواهند پیوست.

به گفته برخی منابع، مانیفست حول محور اقدامات رفاهی برای جوانان، توسعه زیرساخت ها و توانمندسازی زنان خواهد بود.

نخست وزیر مودی در بازدید 2 روزه از کارناتاکا از نظرسنجی بازدید می کند. کنگره به BJP به دلیل جنجال “ویش کانیا سونیا گاندی” حمله کرد

انتخابات کارناتاکا 2023: کنگره به تندی واکنش نشان می‌دهد، می‌گوید BJP به پایین‌ترین حد خم شده است

رئيس JD(S) HD Deve Gowda روز دوشنبه به عنوان بخشي از مبارزات انتخاباتي مجلس 10 مه، از ناحيه داکشينا کانادا در کارناتاکا در محل راي‌گيري بازديد خواهد کرد.

گودا از رای دهندگان حوزه انتخابیه مانگالورو شمال برای نامزد حزب محیودین باوا که اخیراً کنگره را ترک کرده و به JD(S) پیوسته است، جذب خواهد کرد.

نخست وزیر نارندرا مودی در یک گردهمایی انتخاباتی روز یکشنبه سخنرانی کرد و در پی اظهارات مالیکارجون خارگ، رئیس جمهور کنگره، “مار سمی” به شدت در کنگره شکست خورد.

نخست وزیر مودی با انتقاد از کنگره به دلیل این اظهارات گفت: «امروز که من با فساد مبارزه می کنم، کنگره بیش از همه آشفته است. کنگره اکنون تهدید می کند. آنها می گویند “Modi teri Kabra Khudegi”. موضوع کنگره در انتخابات کارناتاکا سم مار است. مرا با مار مقایسه می کنند و از مردم رای می گیرند. برای من مردم کشور شکلی از لرد شیوا هستند. مار بر گردن مردم خداگونه بودن را قبول دارم. مردم کارناتاکا در 10 می به آنها پاسخی شایسته خواهند داد.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام