BJP به رویداد راهول گاندی در ایالات متحده می پردازد

BJP به رویداد راهول گاندی در ایالات متحده می پردازد

ارائه تصویر: Twitter/@vijai63

حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) روز چهارشنبه مراسم راهول گاندی در ایالات متحده را مورد بررسی قرار داد و ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن مدعی شد “سالنی خالی در انتظار رهبر کنگره است”.

دکتر Vijay Chauthaiwale از BJP ویدیویی را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت: “سالن خالی منتظر @RahulGandhi در منطقه خلیج، ایالات متحده بود.”

راهول گاندی در یک گردهمایی مهاجران هندی در سانفرانسیسکو خطاب به دولت حاکم BJP گفت که این اقدام مردم را “تهدید” می کند و از آژانس های کشور “سوء استفاده” می کند.

گاندی روز سه شنبه در یک رویداد در سانتا کلارا، کالیفرنیا، گفت که BJP و RSS همه ابزارهای سیاسی را در هند کنترل می کنند. او گفت قبل از شروع “بهارات جودو یاترا” خود، متوجه شد که ابزارهای معمولی که در طول تاریخ در سیاست استفاده شده اند دیگر کار نمی کنند. “BJP مردم را تهدید می کند و از سازمان های دولتی سوء استفاده می کند. Bharat Jodo Yatra شروع به کار کرد زیرا تمام ابزارهایی که ما برای ارتباط با مردم نیاز داشتیم توسط BJP-RSS کنترل می شد.

ما همچنین متوجه می شدیم که به نوعی، عمل سیاسی بسیار دشوار شده است. و به همین دلیل تصمیم گرفتیم از جنوبی ترین نقطه هند به سرینگار پیاده روی کنیم.»

گاندی گفت که یاترا دارای روح محبت، احترام و فروتنی است. او گفت: “اگر کسی تاریخ را مطالعه کند، می توان دریافت که همه رهبران معنوی از جمله گورو ناناک دیو جی، گورو باساوانا جی، نارایانا گورو جی، ملت را به روشی مشابه متحد کردند.”

گاندی گفت هند آن چیزی نیست که در رسانه ها نشان داده می شود و دوست دارد روایتی سیاسی را به دور از واقعیت ترویج کند و ادعا کند که “تحریف بزرگی” وجود دارد.

“برای من در Yatra کاملا واضح بود که به نفع رسانه ها است که این چیزها را نشان دهند، این به BJP کمک می کند. بنابراین، فکر نکنید که هر چه در رسانه ها می بینید حقیقت است.

(با ورودی های PTI)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام