Bolly Buzz: شاهرخ خان ، سلمان خان برای تجدید دیدار در صفحه بزرگ ، آمریتا رائو و آر جی آنمول نام پسر بچه خود را فاش کردند | اخبار فیلم هندی

از به روزرسانی در مورد اکران فیلم گرفته تا اعلامیه های فیلم جدید ، امروز یک روز پر حادثه در B-Town بود. از تیم بزرگ شاهرخ خان و سلمان خان گرفته تا آمریتا رائو و آر جی آنمول که نام کودک خود را اعلام می کنند ، در اینجا همه عناوین برتر روز است. ETimes یک بخش جدید Bolly Buzz را به ارمغان می آورد که فراتر از مخلوط معمول اخبار و شایعات است و به همه خوانندگان خود می دهد خلاصه ای از داستان های روز دنیا را ارائه دهند.

گزارشی حاکی از پیوستن مجدد سلمان خان به شاهرخ خان است. در این فیلم جان آبراهام در نقش شخصیت شرور و دیپیکا پادوکون در نقش بانوی اصلی نیز بازی می کنند. گزارش شده است که این فیلم سلمان را در یک فیلم کامئو بازی خواهد کرد.

تایگر شروف پروژه بعدی خود – “Ganapath” را اعلام کرد. او برای انداختن پوستر حرکت به سمت اینستاگرام خود رفت و از انتشار فیلم در سال 2022 خبر داد. به محض اینکه او پست را به اشتراک گذاشت ، هریتیک روشن و دیشا پاتانی همه از این بازیگر تعریف و تمجید کردند.

آمریتا رائو و آر جی آنمول نام پسرشان را در شبکه های اجتماعی فاش کردند. والدین افتخارآمیز ، تصویر Broofist اول Veer کوچک را به اشتراک گذاشتند و از طرفداران خواستند که نعمت خود را بر روی پوست کوچک خود ببخشند.

پریانکا چوپرا ناراحت کننده ترین لحظات فرش قرمز خود را نشان داد. او فاش کرد که نواری که لباس او را بالا می کشد جدا شده و لباس او مرتباً به پایین می لغزد. او با نهایت لطف و متانت ، گفت که فقط با انتخاب Namaste موفق شد لباس را بالا نگه دارد.

پست تولد ناز آنوشکا شارما برای سرگرمی نقطه دار خود ، ویرات کهلی ، قلب شما را ذوب می کند. او تصاویری از جشن تولد سرگرمی خود منتشر کرد. در اولین عکس ، ستاره با خوشبختی در آغوش او دیده شد. در عکس بعدی ، او بوسه ای لوس بر گونه او کاشت.

KL Rahul آرزوی گرم خود را برای معشوق شایعه اش Athiya Shetty نوشت. او با به اشتراک گذاشتن یک عکس شایان ستایش با بازیگر زن ، این پست را زیر عنوان نوشت: “تولدت مبارک کودک دیوانه”.

فیلمنامه: کارن پریرا

صدا از: شرلی تاچیل

ویرایش: یوگش جیسوار