Bolly Buzz: Milind Soman همه چیز را در 55 سالگی تولد تحمل می کند ، Shilpa Shetty ، Bipasha Basu و دیگران Karwa Chauth را جشن می گیرند | اخبار فیلم هندی

مشاهیر مشهور بالیوود به دلایل مختلف امروز همچنان به سرخط اخبار رسیدند. از Milind Soman که این کار را در ساحل منع کرده تا FIR که علیه Poonam Pandey در گوا تنظیم شده ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! ETimes یک بخش جدید Bolly Buzz را به ارمغان می آورد که فراتر از مخلوط معمول اخبار و شایعات است و به همه خوانندگان خود می دهد خلاصه ای از داستان های روز دنیا را ارائه دهند.

میلیند عکسی از خودش در حال دویدن در ساحل به اشتراک گذاشت که هیچ چیز نپوشیده بود. این بازیگر 55 ساله با پست بی ادبانه خود B’day را برای خودش به یک بحران تبدیل کرد.

شاخه زنان حزب گوا به جلو شکایتی را علیه پونام پاندی به اتهام شلیک یک فیلم ناپسند به سد چاپولی ، گوا ثبت کرد.

در حالی که مردم در ایالات متحده به رئیس جمهور بعدی خود رای می دادند ، پیوستن به انبوه ستاره های هالیوود سانی لئونه بازیگر بالیوود و سرگرم کننده دانیل وبر بود. این بازیگر یک عکس از سرگرمی خود دانیل وبر را با یک روز انتخابات به اشتراک گذاشت! فیلتر کردن عنوان این عنوان عنوان شده بود “تعلیق من را می کشد !!!”

جاوید اختر ، پیشکسوت بالیوود ، شکایتی را علیه کانگانا رانوت در برابر دادگاه بدوی اندره ارائه کرد و ادعا کرد که وی اظهارات افتراآمیزی را علیه کانال های خبری انجام داده است. قرار است این اعتراض در تاریخ 3 دسامبر رسیدگی شود.

از صبح ، افراد مشهور در شهر B از رسانه های اجتماعی خود استفاده کرده اند تا به مناسبت Karwa Chauth آرزو کنند. کیارا آدوانی دیده شد که از Mehendi برای مادرش استفاده می کند. Bipasha Basu و Maheep Kapoor با کلیک های زیبا از سال گذشته به اشتراک گذاشته اند. همسر آنیل کاپور ، سونیتا کاپور ، با تمام اقدامات احتیاطی لازم ، یک جشن بزرگ را برگزار کرد.