CBI می‌گوید سامیر وانکهد سعی می‌کند پیام‌های SRK را به عنوان «گواهی یکپارچگی» نشان دهد.

CBI روز دوشنبه به دادگاه عالی بمبئی اطلاع داد که سامیر وانکهد، مدیر سابق منطقه ای NCB در تلاش است پیام های ادعایی مبادله شده با شاهرخ خان بازیگر بالیوود را به عنوان “گواهی صداقت” نشان دهد.

دادگاه عالی در حال رسیدگی به دادخواست مقامی بود که متهم به درخواست 25 کرور روپیه به عنوان رشوه از این بازیگر به دلیل دخالت نکردن پسرش آریان در پرونده “مصرف مواد مخدر” در کشتی کروز کوردلیا بود.

دادگاه مرخصی قضات Abhay Ahuja و MM Sathaye روز دوشنبه تا 8 ژوئن حمایت موقت اعطا شده به Wankhede در این پرونده را تمدید کرد. روز جمعه گذشته، دادگاه به بازپرسی مرکزی دستور داده بود که تا 22 مه علیه او اقدام قهری انجام ندهد.

مقالات مرتبط

دریافت تهدید،

سامیر وانکهد، افسر سابق NCB می گوید: «دریافت تهدیدات».

دریافت تهدید،

پرونده رشوه خواری آریان خان: CBI از افسر سابق NCB سامیر وانخیده به مدت بیش از 5 ساعت سؤال می کند.

وانخده با استناد به پیام هایی که با خان رد و بدل شده است، در دادخواست خود مدعی شده است که سوپراستار فیلم از او شکایتی نداشته و از او خواسته است که با پسرش آریان خان مهربان باشد.

وانخده همچنین ادعا کرد که این بازیگر نه تنها صداقت خود را ستوده است “بلکه ناراحتی خود را از دخالت سیاسی در این موضوع نیز ابراز کرده است”.

وانخده با اشاره به گفتگوها، در درخواست خود مدعی شد که اگر او (وانخده) برای آزادی آریان خان تقاضای پول می کرد، لحن پیام های خان کاملاً برعکس بود.

در جلسه استماع روز دوشنبه، CBI به نمایندگی از وکیل کولدیپ پاتیل، اظهار داشت که این درخواست‌ها (با اشاره به پیام‌های رد و بدل شده بین شاهرخ خان و وانخده) توسط پدری (خان) که پسر خردسالش (آریان) در (آریان) او بود، ارائه شده است. Wankhede) حضانت.

پاتیل، مدافع CBI در دادگاه گفت وانکد در تلاش است تا آنها (پیام های خان) را به عنوان “گواهی صداقت” نشان دهد.

وکیل پتیل، با مخالفت با ادامه حفاظت موقت از وانخده، گفت که این دستور ممکن است در مسیر دستگیری یا هر اقدامی قرار گیرد که CBI ممکن است بخواهد انجام دهد، و اضافه کرد که دستور (حفاظت موقت) زمانی که تحقیقات در حال انجام است نمی تواند نامحدود باشد.

پتیل همچنین به دنبال زمان برای ارسال پاسخ CBI به درخواست Wankhede بود.

وکیل آباد پوندا که برای Wankhede ظاهر شد، استدلال کرد که افسر در حال بررسی یک “پرونده بسیار جدی” بود و سعی داشت سیستم را تمیز کند. اشاره پوندا به پرونده «مصرف مواد مخدر» در کوردلیا در اکتبر 2021 بود که در آن آریان خان دستگیر شد.

پوندا به دادگاه گفت که در آن زمان، گیانشوار سینگ، معاون مدیر NCB از هر مرحله از تحقیقات مطلع شده است. پوندا گفت که “ستون فقرات” FIR CBI در برابر Wankhede “نقص دارد” زیرا از مقررات مقرر در قانون پیروی نمی کند.

پوندا گفت که این پرونده “غیرقانونی و از نظر قانون بد” بود و ایده این بود که “افسر صادقی را که در برابر افراد بلندقد و توانا ایستاده بود، زمین گیر کند.”

دادگاه پس از استماع هر دو طرف، حفاظت موقت وانخده را با این شرط تمدید کرد که وی نباید هیچ مطلبی را از طریق واتساپ یا هر روش دیگری مرتبط با پرونده یا تحقیقات منتشر کند یا اظهارات مطبوعاتی ارائه دهد یا شواهد را دستکاری کند. دادگاه از وانخده خواست تا در این زمینه تعهدی بدهد.

وانخده همچنین دستور داده شد تا زمانی که افسر مربوطه با او تماس می گیرد در آژانس تحقیقات حاضر شود.

HC به CBI دستور داد تا پاسخ خود را تا 3 ژوئن ارائه کند. موضوع بعدی در 8 ژوئن بررسی خواهد شد.

CBI اخیراً یک FIR علیه Wankhede به اتهام درخواست رشوه 25 کرور روپیه به دلیل متهم نکردن پسر ستاره بالیوود آریان خان در پرونده مواد مخدر در سفر، تشکیل داده است.

در مورد شکایت توسط NCB. CBI وانکهد و چهار نفر دیگر را به اتهام توطئه جنایی و تهدید اخاذی و همچنین بر اساس قانون پیشگیری از فساد به اتهام رشوه خواری محکوم کرد.

طبق گفته CBI، منطقه بمبئی NCB در اکتبر 2021 اطلاعاتی در رابطه با مصرف و نگهداری مواد مخدر توسط افراد مختلف در کشتی تفریحی خصوصی Cordelia دریافت کرد که پس از آن برخی از افسران آن (NCB) توطئه کردند و به مزیت های نامناسبی دست یافتند. رشوه از متهم مظنون

آریان خان در 3 اکتبر 2021 پس از یورش به کشتی کروز توسط NCB دستگیر شد. دادگاه عالی بمبئی پس از سه هفته به او وثیقه اعطا کرد زیرا NCB نتوانست اتهامات خود را علیه او ثابت کند.

(با ورودی های PTI)

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام